Eladó ház 30 millióig (9543 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 543 db
Eladó Mezőkövesdi családi ház hirdetés (58565233)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 457 m2
Szobaszám: 2
Eladó autentikus parasztház Mezőkövesd szívében – Kiváló befektetési lehetőség! Matyóföld szívében, a Zsóry gyógyfürdő közelé...
14 890 000 HUF
297 800 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szalaszendi egyéb ház hirdetés (92451521)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 195 m2
Telekterület: 1724 m2
Szobaszám: 5
Eladó Szalaszenden egy felújítandó, 195 nm hasznos lakóterületű, 2 szintes, 5 szobás családi ház az Óvoda úton. a tárgyi ingatl...
22 000 000 HUF
112 820 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci egyéb ház hirdetés (46473757)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 1800 m2
Szobaszám: 2
Eladó Miskolcon egy tégla építésű 2 szintes, 64 nm-es, 2 szobás jó állapotú családi ház a Szegfű Dűlő utcában. a tárgyi ingatla...
18 500 000 HUF
289 062 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Homrogdi családi ház hirdetés (56249932)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2184 m2
Szobaszám: 2
Felújított, okos családi ház eladó Homrogdon – teljes berendezéssel, jacuzzival és vidéki harmóniával! Ha olyan otthont keres...
24 390 000 HUF
304 875 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nórápi családi ház hirdetés (49759466)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pápától 6 kilóméterre fekvő csendes, meghitt, természetközeli Nóráp településen, 10 000 m2-es (2700 m2 belterület, 7300 m2 szán...
27 000 000 HUF
284 210 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Magyaregregyi családi ház hirdetés (35532735)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 503 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Magyaregregyen, Kossuth utcában eladó egy 65 nm-es, 1 háló + konyha-étkezős, részben felújított, csatornával, vízzel, villannya...
16 000 000 HUF
246 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (41253388)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 1
Gyálon, frekventált helyen, kiadó új konténerház. Bútorozott, klímás fűtéssel hosszútávra. 1 Max 2 felnőttnek, állat kizárt. Bérleti díj fix, rezsivel: 250. 000 Ft. 2 Hó kaució és 1 hó előre fizetés után költözhető. Megtekinthető:  Antal Krisztina 06204004014
250 000 HUF
6 756 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Baki családi ház hirdetés (41284383)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: n/a
Eladó egy felújítandó állapotú, hagyományos kialakítású családi ház csendes, jól megközelíthető környezetben. Az ingatlan jó ...
14 900 000 HUF
165 555 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (77279464)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 141 m2
Telekterület: 714 m2
Szobaszám: 3
Békéscsabán, a Wagner utcán kínálunk eladásra egy családi házat, mely teljes körű felújítást igényel. A ház alapterülete 141 ...
17 500 000 HUF
124 113 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Pilisi családi ház hirdetés (47669745)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 970 m2
Szobaszám: 2
Ha olyan ingatlant keres, ami nemcsak egy hely, ahol lakni lehet, hanem egy valóban különleges otthont teremt, akkor olvasson t...
23 900 000 HUF
426 785 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Karancsaljai családi ház hirdetés (86734492)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1349 m2
Szobaszám: 2
Eladó egy bájos családi ház Karancsalján, amely remek lehetőséget kínál a felújítást kedvelők számára. Az ingatlan alapterülete...
11 000 000 HUF
137 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hercegszántói családi ház hirdetés (33573127)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 1245 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Bács-Kiskun megye Hercegszántó központi részén 92 m2-es családi ház eladó. a vegyes, de nagyrészt tégla falazatú ingatlanban me...
29 900 000 HUF
325 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tésai családi ház hirdetés (54778944)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1086 m2
Szobaszám: 2
Ritka ajánlat a Börzsöny ölelésében! Budapesttől egy órára, Pest megye egyik legszebb szegletében, a festői zsákfaluban, Tésá...
29 000 000 HUF
305 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jobbágyi családi ház hirdetés (37924442)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 792 m2
Szobaszám: 2
Autentikus paraszt ház feeling, némi modernációval! Megvételre kínálok Jobbágyi központi részén egy 792 nm telken, jó állapot...
16 900 000 HUF
231 506 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Harasztifalui családi ház hirdetés (79397594)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 3559 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Árcsökkenés 35. 000. 000 Ft helyett most 30. 000. 000 Ft! Eladó egy, 100 m²-es családi ház Harasztifaluban, amely tökéletes vá...
30 000 000 HUF
300 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Rédei családi ház hirdetés (93423372)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1600 m2
Szobaszám: 1
Kizárólag a győri Lido Home irodája kínálja eladásra ezt a 60 m2-es családi házat a Bakony kapujában, a festői és nyugodt Rédén...
19 900 000 HUF
331 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (59237433)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 425 m2
Szobaszám: 3
Eladó felújított 3 szobás családi ház Kunszentmártonban! Jellemzői:- telek méret 425 m2- lakóház 125 m2- fürdő+ wc- konyha+étke...
28 000 000 HUF
224 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kókai családi ház hirdetés (74522326)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: 1079 m2
Szobaszám: 1
Kóka belterületén felújított tetős, azonnal birtokba vehető kis ház eladó! Kókán, belterületen kínálok megvételre egy 38, 6 m...
19 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újszilvási családi ház hirdetés (47444434)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1572 m2
Szobaszám: 3
Újszilváson Fő út melletti csendes kis utcában 90 nm-es 3 szobás ház 1572 nm-es telken eladó. Az épület beton alapra készült,...
29 900 000 HUF
332 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (78866349)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 3100 m2
Szobaszám: 3
Eleged van a zajból, a rohanásból és a betonból? Nagykáta külterületen eladó egy 73 nm-es, téglaépítésű ház 3100 nm-es telken...
14 900 000 HUF
206 944 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal