Eladó ház 30 millióig (9543 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 543 db
Eladó Tápiószentmártoni családi ház hirdetés (93484457)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 813 m2
Szobaszám: 3
Eladó Tápiószentmártonban egy 45 m2-es ház. Az ingatlan tégla építésű, kialakításra került benne közlekedő, nappali, konyha, ...
26 000 000 HUF
577 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (48737837)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 941 m2
Szobaszám: 2
Nagykátán családi ház Eladó! Penny gyalogszerrel is 5 perc. Az ingatlan saroktelken található. Mérete optimális 941m2 viszont f...
29 000 000 HUF
439 393 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (35963153)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 933 m2
Szobaszám: 2
Kedves Érdeklődő! Nagykátán eladó ez a kedves kis ingatlan, közel 40m2 Belső gerendázattal, hangulatos kis házikó. Kettő szobáv...
19 900 000 HUF
497 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pusztamonostori családi ház hirdetés (25373937)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 955 m2
Szobaszám: 3
Egy kiváló elhelyezkedésű ingatlan eladó Pusztamonostoron! Az ingatlan 2006-ban épült, téglaszerkezetű. A tele mérete : 955...
25 000 000 HUF
213 675 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tóalmási családi ház hirdetés (33833745)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 3472 m2
Szobaszám: 2
Tóalmás zártkerti részén eladó csendes dűlőben egy 50 nm-es lakóterű könnyűszerkezetes, téliesített ház 20 nm-es plusz tároló é...
28 000 000 HUF
560 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászladányi családi ház hirdetés (47765468)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 460 m2
Szobaszám: 2
Kedves ÉrdeklődőJászladány kellemes részén kínálok eladásra egy ingatlant. Kettő szoba ~10-13m2Étkező és konyha egyben egy fél ...
15 000 000 HUF
267 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápióbicskei családi ház hirdetés (62313421)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 1483 m2
Szobaszám: 2
Tápióbicskén kínálok megvételre egy felújítandó, lehetőségekkel teli családi házat, melyhez egy közel 2500 m2-es rét is tartozi...
15 000 000 HUF
241 935 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (62824863)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 519 m2
Szobaszám: 3
Családi ház a városközpont közelében! Jászberényben eladó egy 45 nm-es családi ház, amelyben előszoba, 2 szoba valamint egy k...
16 200 000 HUF
360 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápióbicskei családi ház hirdetés (99234329)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 1809 m2
Szobaszám: 2
Tápióbicske csendes részén, belterületen 2 szobás 51nm-es ház eladó! Az épület beton alapra épült vegyes(tégla+könnyűszerkeze...
19 900 000 HUF
390 196 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kókai családi ház hirdetés (97319935)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 2183 m2
Szobaszám: 2
Kóka frekventált részén felújítandó ház nagy telekkel Eladó Kóka frekventált részén, 2183 nm telken elhelyezkedő, hosszú ideje...
20 000 000 HUF
333 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápióbicskei családi ház hirdetés (26648346)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 2158 m2
Szobaszám: 2
Tápióbicske Sági úton 2 szobás 54nm-es felújítandó ház eladó! Az épület vegyes falazatú fa tetőszerkezettel és cserép fedéssel....
5 900 000 HUF
109 259 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tarnaörsi családi ház hirdetés (36856969)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 1025 m2
Szobaszám: 2
Kedves Érdeklődő Tarnaőrs főutcájában eladó egy kedves kis ház. Szerkezete tégla cseréplemez borítással. Szinezett ingatlan ...
17 990 000 HUF
399 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (27314943)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 655 m2
Szobaszám: 4
Eladó Cegléden erősen felújítandó 150nm-s lakóépület 655 nm-s telekkel. Az ingatlan erősen felújítandó. Az ingatlanban villany...
24 000 000 HUF
160 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kókai családi ház hirdetés (25857873)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 996 m2
Szobaszám: 2
Kóka nyugodt, rendezett részén kínálok megvételre egy 45 nm alapterületű, vegyes szerkezetű házat! Amely egy 996 nm-es, jól h...
21 900 000 HUF
486 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Farmosi családi ház hirdetés (91464262)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 1409 m2
Szobaszám: 3
Szigetelt, tégla építésű, 3 szobás családi ház! Farmoson, rendezett, szép házakkal beépült mellékutcában, 1409m2-es telken el...
28 900 000 HUF
458 730 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápióbicskei családi ház hirdetés (94717963)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: 2471 m2
Szobaszám: 1
Kis házat keres, elérhető áron nagy területtel? Megtalálta! Tápióbicskén kínálok megvételre egy összkomfortos, szoba-konyhás ki...
15 000 000 HUF
384 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (33454157)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 1843 m2
Szobaszám: 4
Pilis csendes, nyugodt részén kínálok megvételre egy 73 nm-es, 4 szobás családi házat, amely egy tágas, 1843 nm-es telken helye...
19 900 000 HUF
272 602 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (86684574)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 2
Életkezdő fiatalok - Befektetők figyelem! Pilisen vált eladóvá, egy 500nm nagyságú, körbekerített, kiemelkedően jó környéken ...
19 500 000 HUF
513 157 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (69445423)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: 544 m2
Szobaszám: 2
Pilis zártkerti részén eladó 2 szobás kis családi ház bútorozottan - akár azonnali birtokbaadással! Az ingatlan tehermentes! Ve...
15 500 000 HUF
574 074 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (48716965)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 1872 m2
Szobaszám: 2
Pilisen eladó téglaépítésű családi ház! Pilisen kínálunk megvételre egy 61 m²-es, téglaépítésű családi házat, 1872 m²-es, kiv...
19 500 000 HUF
319 672 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal