Eladó ház 30 millióig (9548 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 548 db
Eladó Csanyteleki családi ház hirdetés (41661427)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 1439 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csanytelek egyik legcsendesebb, nyugodt részén egy 69 nm-es külterületi csa...
7 000 000 HUF
101 449 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaszentimrei családi ház hirdetés (72436499)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1210 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Tiszaszentimrén eladó egy, az 1930-as években épült, 1+2 szobás, 120 m2-es családi ház, csendes, nyugodt utcában. Az épület veg...
26 500 000 HUF
220 833 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Mezőberényi családi ház hirdetés (47783942)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 653 m2
Szobaszám: 3
Mezőberény csendes utcájában, eladásra kínálunk egy 95 négyzetméteres családi házat, amely ideális választás lehet olyanok szám...
18 000 000 HUF
189 473 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Somogyvári családi ház hirdetés (21375457)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2507 m2
Szobaszám: 2
A lido home Balatonboglár megvételre kínálja a jó adottságokkal rendelkező, somogyvári családi HÁZAT. A lido home Balatonboglá...
17 990 000 HUF
224 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Karancskeszi családi ház hirdetés (82945359)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 2782 m2
Szobaszám: 3
Képzelje el, hogy egy idilli környezetben, Nógrád vármegyében, Karancskeszin találja meg új otthonát, amely nemcsak a kényelmet...
22 000 000 HUF
338 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai családi ház hirdetés (16866234)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 1222 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Gyulavári központjában, de csendes környezetben hangulatos családi ház eladó. Pár percnyi sétára található bolt, óvoda, iskola,...
30 000 000 HUF
361 445 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Takácsi családi ház hirdetés (36194199)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1600 m2
Szobaszám: 3
Ígéretes lehetőség Pápa közelében! Pápához közel, Takácsi központi részén eladó egy 120nm-s családi ház 1600nm-s telekkel. a h...
18 000 000 HUF
150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Karácsondi családi ház hirdetés (38484411)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: 765 m2
Szobaszám: 4
Heves megye, Karácsond. Gyöngyöstől 10 km-re a Mátra lábánál, a falu központjában, tégla falazatú stabil családi ház eladó. 76...
23 500 000 HUF
211 711 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hunyai családi ház hirdetés (49795796)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1530 m2
Szobaszám: 3
Hunyán eladó családi ház, nagy telekkel! Rövid idő alatt birtokba vehető! Hunya csendes, barátságos részén eladásra kínálok e...
9 900 000 HUF
123 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lepsényi családi ház hirdetés (36536234)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1305 m2
Szobaszám: 4
Lepsényben eladó egy 80 m2-es, 3 szoba + nappalis, vegyes falazatú családi ház felújítandó állapotban! A ház 1940-ben épült v...
17 500 000 HUF
218 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lepsényi családi ház hirdetés (19457294)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1305 m2
Szobaszám: 4
Lepsényben eladó egy 80 m2-es, 3 szoba + nappalis, vegyes falazatú családi ház felújítandó állapotban! a ház 1940-ben épült veg...
17 500 000 HUF
218 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pákai családi ház hirdetés (88392545)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: 876 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Zalaegerszeg Ingatlaniroda kínálatában eladó a #178665 hivatkozási számú pákai családi ház. Eladó felújítandó té...
5 900 000 HUF
120 408 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pándi családi ház hirdetés (25655623)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 2042 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Pándon csendes, aszfaltos utcában eladó ház nagy telekkel! Budapesttől 50 kilométerre Pánd településen eladó egy 40nm-es vály...
15 500 000 HUF
387 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csátaljai családi ház hirdetés (42756737)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Csátalja településen eladó egy 86 nm-es, központi elhelyezkedésű, felújítandó, 1200 nm-es telken elhelyezkedő...
11 900 000 HUF
138 372 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagycsepelyi családi ház hirdetés (38747561)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 2745 m2
Szobaszám: 3
A lido home Siófok eladásra kínálja ezt a családi házat Nagycsepelyen! LIDO home Siófok által kínált nagycsepelyi családi ház ...
27 500 000 HUF
376 712 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Karancskeszi családi ház hirdetés (73819635)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 603 m2
Szobaszám: 3
Az ingatlanpiacon egy különleges lehetőség várja a családosokat, akik új otthonra vágynak vagy befektetési céllal keresnek inga...
15 900 000 HUF
187 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászapáti családi ház hirdetés (53963355)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 718 m2
Szobaszám: 2
Jászapáti csendes, mégis jól megközelíthető részén kínálom eladásra ezt a gondosan karbantartott, praktikus elrendezésű családi...
25 000 000 HUF
277 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szűri családi ház hirdetés (44449544)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 353 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Szűrön! Baranya megye egyik bájos, dombos falujában, Szűrön kínálok eladásra egy 68 nm-es, háromszobás család...
8 000 000 HUF
117 647 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Békési családi ház hirdetés (43479233)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 760 m2
Szobaszám: 3
Földszinti Társasházi Lakás Eladó Békésen, a Belváros és Kertváros Határán, Hatalmas Udvarral! Keres egy felújított, kényelme...
28 500 000 HUF
300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (67598723)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 1236 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Kunszentmárton csendes utcájában, rendezett környezetben egy 103 m2-es, 3+2 fé...
15 500 000 HUF
150 485 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal