Eladó ház 30 millióig (9547 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 547 db
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (61823899)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 564 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kizárólag az OTP Ingatlanpontnál! ! Ott, ahol a madarak ébresztenek, és a gát őrzi a nyugalmat. Eladó családi ház Kunszentmár...
7 000 000 HUF
116 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (74943739)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 1141 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye, Kunszentmárton városában, megvételre kínálunk egy központhoz közel fekvő 100 nm-es családi házat...
16 000 000 HUF
156 862 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (37772345)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 574 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Kunszentmárton csendes utcájában, rendezett környezetben egy 74 m2-es, 2 + fél...
17 999 000 HUF
243 229 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (95875472)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: 815 m2
Szobaszám: 2
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Kunszentmárton központi részén, rendezett utcában egy 132 m2-es, 3 szobás kert...
17 500 000 HUF
132 575 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei családi ház hirdetés (46399319)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 418 m2
Szobaszám: 3
Tiszakécske központjához közel részben felújított családi ház eladó! Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! Kiváló elhelyezke...
27 900 000 HUF
293 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (33874344)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 1463 m2
Szobaszám: 2
Most elképzelése szerint varázsolhatja újjá, ezt az ingatlant. Biczó István kert-Lencz telep találkozásánál eladó nettó 45 nm-...
28 000 000 HUF
509 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (25185475)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: 748 m2
Szobaszám: 1
Ez a bájos 40 m²-es ház Debrecen egyik legkeresettebb részén, Bayk András kertjében található, ahol a csend és a nyugalom garan...
29 000 000 HUF
630 434 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bolhói családi ház hirdetés (43443489)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 179 m2
Telekterület: 2434 m2
Szobaszám: 4
Az Openhouse Kaposvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #174687 hivatkozási számú bolhói családi ház. „Ahol a tér, a lehetősé...
29 900 000 HUF
167 039 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ladi családi ház hirdetés (92596544)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 2462 m2
Szobaszám: 4
Az Openhouse Kaposvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #174834 hivatkozási számú ladi családi ház. Tér, nyugalom, lehetőség ...
30 000 000 HUF
267 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kenézlői családi ház hirdetés (68983473)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 155 m2
Telekterület: 1268 m2
Szobaszám: 5
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #178368 hivatkozási számú kenézlői családi ház. Az ela...
18 000 000 HUF
116 129 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Körösnagyharsányi családi ház hirdetés (47149954)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 3350 m2
Szobaszám: 2
Berettyóújfalutól 35 km - re, Nagyváradtól 20 km - re, Körösnagyharsány csendes, aszfaltozott utcájában eladó, egy önálló csalá...
19 900 000 HUF
213 978 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bagaméri családi ház hirdetés (15754499)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1071 m2
Szobaszám: 2
Debrecen vonzáskörzetében, Debrecentől 30, Vámospércstől 9 km távolságra Bagamérban eladó egy két szobás tégla építésű családi ...
20 000 000 HUF
222 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (21773187)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 14 m2
Telekterület: 386 m2
Szobaszám: 1
Eladó 386 nm-es telek Szigetszentmiklós csendes, folyamatosan fejlődő részén! ! ! Remek lehetőség azoknak, akik nyugodt körny...
28 000 000 HUF
2 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (35593932)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 1116 m2
Szobaszám: 2
Hajdúböszörményben, a Délilucernásban eladó egy 56nm-es, 2 szobás +konyha-étkezős erősen felújítandó, vagy bontandó családi ház...
20 000 000 HUF
357 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (33437653)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 983 m2
Szobaszám: 2
Eladó egy felújítandó, 45 m²-es családi ház Debrecen egyik legcsendesebb és legbarátságosabb részén, Alsó-Józsán. Az ingatlan ...
25 900 000 HUF
575 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bagaméri családi ház hirdetés (44845571)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1180 m2
Szobaszám: 1
Debrecentől 30, Vámospércstől 9 km távolságra, Bagamérban eladó egy felújítást igénylő, de még megmenthető kis családi ház aszf...
2 500 000 HUF
41 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (74561678)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 3602 m2
Szobaszám: 2
Hajdúböszörmény-Bodaszőlő aszfaltozott utcájában a Vincellér utcában eladó egy 2 szobás 60 nm-es önálló családi ház 3602 nm-es ...
29 900 000 HUF
498 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (53326555)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: 1112 m2
Szobaszám: 2
Debrecen, Bayk András kertben eladó egy nettó 40 m2 alapterületű, 2 szobás, tégla építésű, zártkerti ingatlan, amely 1112 m2-es...
24 900 000 HUF
592 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi családi ház hirdetés (52435164)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 339 m2
Szobaszám: 3
Szombathely K-i városrészén kínálunk eladásra egy 1950-ben épült, tégla falazatú, 71 nm-es családi házat. Az ingatlan 2 + 1 sz...
17 000 000 HUF
239 436 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Meggyeskovácsi családi ház hirdetés (52794143)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 1574 m2
Szobaszám: 2
Eladóvá vált Meggyeskovácsiban egy 63 nm-es, 2 szobás családi ház 1574 nm-es telken. Az ingatlan állapota felújítást igányel,...
14 900 000 HUF
236 507 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal