Eladó ház 30 millióig (9552 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 552 db
Eladó Szeghalomi családi ház hirdetés (14333795)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 1223 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Új tulajdonosát keresi Békés Vármegye Szeghalom városában egy 62 m2 alapterületű családi ház! Álmai otthonát keresi? Nem akar a...
26 900 000 HUF
433 870 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagylóki családi ház hirdetés (73357486)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2507 m2
Szobaszám: 3
Nagylók csendes, nyugodt utcájában eladó egy 80 m²-es, vegyes falazatú családi ház, 2507 m²-es, tágas telken. A ház szerkezete...
22 000 000 HUF
275 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Gesztelyi családi ház hirdetés (44535234)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 960 m2
Szobaszám: 3
Eladó kétszoba nappalis családi ház gesztelyben! Eladó Miskolctól 17km-re Gesztelyben egy 90nm-es, kétszoba nappalis családi há...
21 900 000 HUF
243 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (55189253)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 574 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Kunszentmárton csendes utcájában, rendezett környezetben egy 74 m2-es, 2 + fél...
17 999 000 HUF
243 229 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisszőlősi családi ház hirdetés (73387397)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 2402 m2
Szobaszám: 2
Veszprém Vármegye Kisszőlős Eladó Ház Eladó egy 83 nm-es hasznos alapterületű családi ház Kisszőlős központjában. Az ingatlan...
9 800 000 HUF
118 072 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökszentmiklósi családi ház hirdetés (43368251)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 1024 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
A szolnoki CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál Törökszentmiklóson egy jó adottságokkal rendelkező, központhoz közeli, du...
26 500 000 HUF
224 576 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pétervásárai családi ház hirdetés (94973874)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 2753 m2
Szobaszám: 2
A Heves Vármegyei, Pétervásárán, 2753 nm-es panorámás saroktelken, azonnal költözhető 60 nm-es, összközműves családi ház eladó....
11 000 000 HUF
183 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Létavértesi családi ház hirdetés (59847999)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Létavértes fő utcáján, 3000 nm-es telken, 60 nm-es, 1 szobás, nagy étkező-konyhás, gázkonvektor fűtéses, felújítandó, utcafront...
22 000 000 HUF
366 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi családi ház hirdetés (36643968)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 526 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pest vármegye, Nagykőrös központjában 74 m2 hasznos alapterületű önálló családi ház 300 m2 telekrésszel, 526 m2 osztatlan közös...
23 500 000 HUF
317 567 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi családi ház hirdetés (74479793)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 2153 m2
Telekterület: 2153 m2
Szobaszám: 3
Eladóvá vált Sarkad egyik közkedvelt környékén egy 3 szobás családi ház! Könnyen megközelíthető, mindössze kb. Egy 10 perces sé...
16 000 000 HUF
7 431 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Káli családi ház hirdetés (84675455)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 1649 m2
Szobaszám: 2
Eladó Kál központjához közel, egy 67 m2-es családi ház, 1649 m2-es tágas telken. Az ingatlanban két szoba, konyha, fürdőszoba, ...
13 990 000 HUF
208 805 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Átányi családi ház hirdetés (67495373)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 947 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház Heves megyében Átány településen! Eladásra kínálunk a község központjában, mégis csendes nyugodt utcában, 947...
14 500 000 HUF
140 776 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászkiséri családi ház hirdetés (43565639)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 2
Jász-Nagykun Szolnok vármegyében Jászkisér városában, 550 nm-es telken lévő 56, 1 nm lakóterületű családi ház. Az ingatlan sze...
12 500 000 HUF
223 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vámospércsi családi ház hirdetés (49871974)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 4095 m2
Szobaszám: 2
Az ingatlan teher és permentes. 3. Családoknak, otthonbővítőknek: Tágasabb otthon, biztonságos feltételekkel? Szeptembertől 3%...
25 900 000 HUF
323 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Forrói családi ház hirdetés (45742283)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 837 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Forrón egy szintes, tetőtér beépítéses, szuterén szinttel rendelkező, 120 m2-es családi házat. Az ingatlan át...
18 900 000 HUF
157 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (34483925)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 694 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó Miskolc egyik legszebb városrészében, Diósgyőrben, a Tatárdombon, egy 100 nm-es, kétszintes, felújítandó családi ház, mel...
24 990 000 HUF
249 900 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajópetri családi ház hirdetés (53657795)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1125 m2
Szobaszám: 3
Eladó Sajópetri egyik nyugodt, családias utcájában egy 150 nm-es, egyszintes családi ház, amely 1 125 nm-es, sarki telken helye...
17 900 000 HUF
119 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Encsi családi ház hirdetés (49375822)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 2353 m2
Szobaszám: 3
Encsen eladó családi ház keresi gazdáját. a családi ház szépen felújitott. 2 Szoba, nagy nappali konyhával fürdőszoba és kinti ...
21 500 000 HUF
226 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újpetrei családi ház hirdetés (66747494)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 375 m2
Szobaszám: 2
Újpetre kis utcájában eladó egy 375nm-es telken található cca. 60Nm-es, 2 szobás családi ház. Az ingatlan részlegesen felújítás...
15 900 000 HUF
265 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zengővárkonyi családi ház hirdetés (35919677)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 2011 m2
Szobaszám: 3
Autentikus parasztház eladó Zengővárkony központjában, a Kelet-Mecsek szívében Eladásra kínálunk Zengővárkony központjában, a ...
28 000 000 HUF
321 839 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal