Eladó ház 30 millióig (9553 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 553 db
Eladó Zengővárkonyi családi ház hirdetés (35919677)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 2011 m2
Szobaszám: 3
Autentikus parasztház eladó Zengővárkony központjában, a Kelet-Mecsek szívében Eladásra kínálunk Zengővárkony központjában, a ...
28 000 000 HUF
321 839 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komádi családi ház hirdetés (74847747)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 1298 m2
Szobaszám: 4
Eladó tágas családi ház Komádiban, csendes környéken! Komádi egyik nyugodt, aszfaltozott utcájában eladó egy 115 m2-es vályogbó...
5 990 000 HUF
52 086 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Hajdúszoboszlói családi ház hirdetés (49369685)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 1312 m2
Szobaszám: 1
Hajdúszoboszló, Csepűskert részén eladó egy 1312m2 nagyságú, művelési ág alól kivett zártkert. a telken található egy kb. 25m2-...
11 900 000 HUF
476 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (44593257)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 784 m2
Szobaszám: 2
**Kizárólag a house36 KÍNÁLATÁBAN! *** Kiváló befektetés akár lakhatás céljára, akár építési telekként! Hívjon, ne maradjon le ...
21 000 000 HUF
420 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csengődi családi ház hirdetés (47549462)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 744 m2
Szobaszám: 2
Csengőd központjában, 744 m2 telekterületen tégla építésű, 2 szobás, rendszeresen karbantartott családi ház eladó! 1972-Es ép...
19 000 000 HUF
283 582 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Varsányi családi ház hirdetés (54778478)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 6
Eladásra kínálom, kizárólag  a Gyémánt Ingatlaniroda portfóliójából Nógrád vármegyében, Varsány településen lévő 180 nm-es2 szi...
26 850 000 HUF
149 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Berzencei családi ház hirdetés (35987947)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 1930 m2
Szobaszám: 3
A lido home Kaposvár eladásra kínálja Berzencei családi házat. a lido home Kaposvár által kínált Berzencei családi ház jellemző...
16 000 000 HUF
173 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ecsédi családi ház hirdetés (37545444)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1609 m2
Szobaszám: 3
Eladó Ecséd központi részén, mégis csendes helyen, egy 90 nm hasznos alapterületű, összközműves, felújítandó családi ház, 20 nm...
19 900 000 HUF
221 111 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tóalmási családi ház hirdetés (94859448)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1066 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
A ligetben nagyszerű…ÁRESÉS! Tóalmáson eladó ez a kis házikó, mely valamikor egy autentikus „parasztházikó” lehetett. Az elmúl...
26 500 000 HUF
407 692 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunhalasi családi ház hirdetés (87939768)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ár: 26 000 000 Ft. Bács-Kiskun Vármegye, Kiskunhalas, Felsővárosban, jó állapotú, két szobás családi ház eladó. Az ingatlan ve...
26 000 000 HUF
305 882 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni családi ház hirdetés (38137539)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 2012 m2
Szobaszám: 2
Nógrád vármegyében Salgótarjánban belváros közeli felújítandó állapotú, két garázsos családi ház eladó. A KÖRNYÉK: Mondhatni ...
15 900 000 HUF
265 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni családi ház hirdetés (79997245)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 2138 m2
Szobaszám: 4
Nógrád vármegyében Salgótarjánban belváros közeli átlagos állapotú, karbantartott, kétszintes családi ház eladó. A KÖRNYÉK: M...
24 900 000 HUF
289 534 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gesztelyi családi ház hirdetés (59448752)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 960 m2
Szobaszám: 3
Eladó kétszoba nappalis családi ház gesztelyben! Eladó Miskolctól 17km-re Gesztelyben egy 90nm-es, kétszoba nappalis családi há...
21 900 000 HUF
243 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (33236953)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 2
Eladó Miskolc- Perecesen 40 nm-es, felújítandó 2 szobás családi ház. Az ingatlan jó lehetőség azok számára, akik saját ízlésük ...
7 000 000 HUF
175 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alsónemesapáti családi ház hirdetés (95363527)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 1
Az Openhouse Zalaegerszeg Ingatlaniroda kínálatában eladó a #178282 hivatkozási számú alsónemesapáti családi ház. Alsónemesap...
10 500 000 HUF
184 210 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Marcali családi ház hirdetés (63379744)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Marcaliban eladó 82nm-es tégla építésű összkomfortos, de igény szerint felujitandó családi ház, további információk, telefonon vagy e-mailben vagy privát üzenetben
25 000 000 HUF
304 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászkiséri családi ház hirdetés (73398586)
6 hónapnál régebbi hirdetés
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1050 m2
Szobaszám: 2
Szolnok megyében Jászkiséren sürgősen eladó 2 szoba konyha fürdős családi ház.
8 000 000 HUF
94 117 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszasasi családi ház hirdetés (45436777)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 756 m2
Szobaszám: 4
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye, Tiszasason 80 m2 hasznos alapterületű családi ház, 42 m3 különálló telken lévő családi háznak át...
22 900 000 HUF
286 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Encsi családi ház hirdetés (83723631)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 2353 m2
Szobaszám: 3
Encsen eladó családi ház keresi gazdáját. a családi ház szépen felújitott. 2 Szoba, nagy nappali konyhával fürdőszoba és kinti ...
21 500 000 HUF
226 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békési családi ház hirdetés (62317954)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 837 m2
Szobaszám: 3
Lakásfelújítók figyelem! Fedezze fel ezt a különleges lehetőséget Békés belvárosában, ahol egy 1931-ben épült családi ház várja...
10 990 000 HUF
109 900 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.