Eladó ház 30 millióig (9572 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 572 db
Eladó Fityeházi családi ház hirdetés (67278493)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1320 m2
Szobaszám: 2
Elhelyezkedés A település 12 km-re fekszik Nagykanizsától, horvát lakta falu, amely folyamatosan fejlődik. a községben óvoda, é...
22 000 000 HUF
366 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tari családi ház hirdetés (47944736)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 965 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy tágas családi ház Nógrád vármegyében, Taron, amely ideális választás lehet azok számára, akik szeretnék saját ízlésük...
13 000 000 HUF
118 181 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kápolnai családi ház hirdetés (62422739)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kápolnán 4 szobás, jó állapotú stabil családiház garázzsal, melléképületekkel, gazdálkogásra alkalmas 6218 m 2-es belterületi t...
18 500 000 HUF
132 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egerbocsi családi ház hirdetés (45948525)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk egy kivételes lehetőséget Egerbocson, kizárólag Ingatlan Eger kínálatában. Az ingatlan egy 1960-es években ép...
12 900 000 HUF
172 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Recski családi ház hirdetés (49556448)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Recsk központjához közel egy 80 négyzetméteres családi ház, amely az 1960-as években épült, klasszikus „kádár kocka” stíl...
19 900 000 HUF
248 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tarnaszentmáriai családi ház hirdetés (79325646)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eger mellett 24 kr-re csodálatos természeti környezetben, kedves, tiszta, rendezett településen Tarnaszentmárián sok lehetősége...
12 500 000 HUF
156 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szűcsi családi ház hirdetés (41458815)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 155 m2
Telekterület: 313 m2
Szobaszám: 5
Szűcsi Családi Ház: Egy lehetőség a Falusi CSOK-kal élőknek A Mátra lábánál, mindössze 15 kilométerre Gyöngyöstől, Szűcsi csend...
28 000 000 HUF
180 645 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi családi ház hirdetés (73477277)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 1176 m2
Szobaszám: 3
Eladó Nagykőrösön, a vasútállomás szomszédságában 88 nm-es családi ház. a családi ház beton alapra épült, vegyes falazattal, te...
23 500 000 HUF
267 045 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nicki családi ház hirdetés (42399792)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1205 m2
Szobaszám: 4
Nicken 85, 6 m2-es családi ház eladó! Eladó Nicken egy 85. 6 M²-es családi ház 1205 m2-es telekkel. Az Ingatlanban négy szob...
17 000 000 HUF
200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaföldvári családi ház hirdetés (53739422)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1196 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye Tiszaföldvár városában, megvételre kínálunk egy teljes körűen felújított, 114 m2-es családi házat...
30 000 000 HUF
200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszanánai családi ház hirdetés (46473255)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 133 m2
Telekterület: 694 m2
Szobaszám: 3
Eladó a Tisza-tó szomszédságában, Tiszanánán egy 133 nm-es, 30 nm jelenleg is működő üzlethelyiséggel rendelkező többgenerációs...
28 500 000 HUF
214 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szabadszállási családi ház hirdetés (42556414)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: 904 m2
Szobaszám: 4
Szabadszálláson, a vasútállomás mellett 904 m2 területen, 136 m2 lakóterületű, vályog falazatú, 4 szobás, részben gázfűtéses, c...
21 200 000 HUF
155 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai házrész hirdetés (36274292)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 113 m2
Szobaszám: 2
Eladó! Kiskunfélegyháza központjához közel lévő házrész a főút mellett, 60 m2 lakótér. 2 Szobás, vegyes falazatú házrész, oszt...
14 900 000 HUF
248 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kalocsai családi ház hirdetés (44652622)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 182 m2
Telekterület: 524 m2
Szobaszám: 5
Kalocsa belvárosában, 524 m2 telekterületen, két lakrésszel rendelkező, 182 m2-es, 5 szobás, részben felújított családi ház ela...
23 900 000 HUF
131 318 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Madarasi családi ház hirdetés (94473277)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 1469 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Madaras, 57 nm-es családi ház eladó. A vegyes falazatú ingatlanban található kettő szoba, konyha, étkező, für...
10 990 000 HUF
192 807 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászapáti családi ház hirdetés (61869724)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Cím: Jászapáti Kiegészítők •220. Volt, 20 amper. •Padlástér Kontyolt sátortető. •Csatorna •Vezetékes víz •Gáz bekötve •Kábel ...
12 000 HUF
226 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári családi ház hirdetés (87524997)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 3035 m2
Szobaszám: 2
Kaposváron, a Fűzfa utcában kínáljuk megvételre ezt a 3035 m2-es zártkerti telket a rajta álló két épülettel. a nagyobb ház kb....
7 000 000 HUF
87 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiógyörgyei családi ház hirdetés (26725342)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 606 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálom ezt a Tápiógyörgyén található, kiváló elhelyezkedésű 61nm-es ingatlant! a lakóépület egy szabályos téglalap al...
22 100 000 HUF
362 295 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kerecsendi családi ház hirdetés (47339694)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 1870 m2
Szobaszám: 3
Heves vármegye, Kerecsend, Demjéni úton, 117 nm-es családi ház, 1870 nm-es telken eladó. a szigetelt, tégla falazatú, átlagos á...
29 900 000 HUF
255 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kőteleki ikerház hirdetés (24792523)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 153 m2
Telekterület: 583 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Jász-Nagykun Szolnok Vármegye Kőtelek településén eladásra kínálok egy 153 négyzetméteres családi házat. Az ingatlan valamikor...
24 500 000 HUF
160 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal