Eladó ház 30 millióig (9572 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 572 db
Eladó Szendrői családi ház hirdetés (29973834)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 583 m2
Szobaszám: 4
Eladó kétszintes, 4 szobás, 110m2-es családi ház Szendrő középpontjában, csendes, nyugodt UTÁBAN! Falusi csok, CSOK Plusz és o...
22 000 000 HUF
200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szendrői családi ház hirdetés (64442597)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 1404 m2
Szobaszám: 3
Zendrő település csendes utcájában kínálok eladásra egy 82 nm-es, tehermentes, 3 szobás családi házat, amely egy 1404 nm-es tel...
13 700 000 HUF
167 073 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tarcali családi ház hirdetés (47487332)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: 581 m2
Szobaszám: 1
Eladó lakhatásra, valamint családi vállalkozásra is alkalmas ház Tarcal központi utcájában A 44 nm alapterületű, kőből épült h...
13 500 000 HUF
306 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fancsali családi ház hirdetés (79259386)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 2066 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Fancsal település központi részén, 66 nm-es vegyes falazatú családi ház, 2066 m2-es telekkel eladó....
15 900 000 HUF
240 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Iregszemcsei családi ház hirdetés (46337455)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 565 m2
Szobaszám: 2
Családi ház eladó Iregszemcsén, a Balatontól mindössze 27 km-re, Tamásitól pedig 13 km-re. Az ingatlan egy 565 m2-es, teljesen ...
19 500 000 HUF
286 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Buzsáki családi ház hirdetés (92731356)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 2150 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nagyi házikója, csendes helyen! Buzsák település csendes utcájában Eladó ez a közel 100éves vidéki parasztház, jó állapotban....
17 900 000 HUF
238 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőtúri családi ház hirdetés (77424657)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 897 m2
Szobaszám: n/a
Mezőtúron megvételre kínálok Mezőtúron egy jó állapotú, 104 nm-es 4 szobás családi házat!  - a 897 nm - es telken elhelyezkedő...
24 700 000 HUF
237 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Paksi családi ház hirdetés (73333797)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1682 m2
Szobaszám: 2
Paks, Csereszyéspusztán közvetlenül a betonút mellet családiház ELADÓ! Az 1. 682 m2-es épület felújítandó állapotban van, de j...
27 650 000 HUF
425 384 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Napkori családi ház hirdetés (92973733)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1083 m2
Szobaszám: 2
Napkoron, a központ közelében, aszfalt út mentén kínálunk megvételre egy felújítandó állapotú, de nagy lehetőségeket rejtő, igé...
21 000 000 HUF
323 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Napkori családi ház hirdetés (74863922)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1083 m2
Szobaszám: 2
Napkoron, központ közelében, 65 nm-es, 2 külön nyíló szobás, nagy konyhás családi ház eladó. Vegyes falazatú (tégla és vályog...
21 000 000 HUF
323 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírpazonyi családi ház hirdetés (52893522)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 2463 m2
Szobaszám: 2
Nyírpazony frekventált részén eladó egy 2463 nm-es, teljes közműves telek, rajta egy 70 nm-es családi házzal! A vegyes falazat...
26 000 000 HUF
371 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (91248859)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyíregyháza Nagyszálláson, csendes környezetben 45 nm-es, 1+1 szobás, családi ikerház eladó Szigetelt tufa építésű, lindab tető...
18 500 000 HUF
411 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (49493695)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 2
Nyíregyháza - Nyírszőlős, 70 nm-es, 2 szobás vályog építésű, cseréptetős családi ház, felújítandó, -vagy lebontandó állapotban ...
20 000 000 HUF
285 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ramocsaházai családi ház hirdetés (49399923)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1548 m2
Szobaszám: 3
Ramocsaháza Fő utcáján 70 m2 -es 3 szobás, vályog építésű, gázkonvektor fűtésű lemez tető, teljes közművel ellátott felújítandó...
5 900 000 HUF
84 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ófehértói családi ház hirdetés (67977677)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 2792 m2
Szobaszám: 5
Eladó családi ház Ófehértón. Csendes, nyugodt környezetben, Ófehértón kínálok eladásra egy akár két generációnak is megfelelő ...
25 900 000 HUF
221 367 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyhalászi családi ház hirdetés (24574463)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 3413 m2
Szobaszám: 2
Nagyhalászban, a Rétköz utca elején, eladásra kínálunk egy vegyes falazatú, 2 szobás, 68 nm-es családi házat. Főbb jellemzők:...
14 500 000 HUF
213 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszalöki családi ház hirdetés (87334764)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 3
Tiszalök régi üdülőterületén Megvételre ajánlok egy lakóház, udvar besorolású, téglaépítésű, 80 nm-es, 2 szoba, Nappalis, fürdő...
26 500 000 HUF
331 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyhalászi családi ház hirdetés (86443837)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 3413 m2
Szobaszám: 2
Nagyhalász és Ibrány között 49 + 8nm-es, 2 külön nyíló, járólap, hajópadló és pvc burkolatú, műanyag nyílászárós, gázkonvektor ...
20 000 000 HUF
350 877 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kemecsei családi ház hirdetés (44336741)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kemecsén, megvételre kínálunk egy 96 nm-es, 2+ 1 szobás, tégla építésű, járólapokkal és laminált lapokkal burkolt, gázkonvektor...
27 000 000 HUF
281 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyszokolyi családi ház hirdetés (17424647)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 2227 m2
Szobaszám: 3
Nagyszokoly, Iregszemcsétől 4 km-re, 81, 8 m2-es kertes családi ház hatalmas 2227 m2 -es telekkel. a telek méretéből adódóan mi...
23 000 000 HUF
283 950 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal