Eladó ház 30 millióig (9570 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 570 db
Eladó Rákóczifalvai családi ház hirdetés (89754377)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 719 m2
Szobaszám: 3
Szolnoktól 10-km-re rákóczifalván, remek elosztású családi HÁZ! ! Megvételre kínálok Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Szolno...
26 900 000 HUF
407 575 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Adonyi családi ház hirdetés (54271874)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 913 m2
Szobaszám: 2
Eladó Adony központi, csendes utcájában felújítandó, összközműves parasztház 913 nm-es telken, melléképületekkel gyönyörű geren...
26 000 000 HUF
285 714 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Békési családi ház hirdetés (98791423)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1326 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Békésen egy csendes környéken található 75 nm-es, 1+1 szobás, vegyes falazatú családi ház. Az ingatlan nyílászárói műanya...
24 900 000 HUF
332 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kötegyáni családi ház hirdetés (27723376)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1219 m2
Szobaszám: 2
Eladó Kötegyán egyik legnyugodtabb utcájában egy 70m2-es családi ház, 1219m2-es telken! Az ingatlan felújítandó, viszont nagyo...
7 500 000 HUF
107 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi családi ház hirdetés (56597344)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 70 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Sarkadon, kiváló és csendes környéken egy jó elrendezésű kisebb családi ház! Maga az ingatlan 50 m2, melyhez egy 70 m2-e...
12 000 000 HUF
240 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Atkári családi ház hirdetés (68243856)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 670 m2
Szobaszám: 2
Atkár egyik szép, csendes utcájában kínálom új tulajdonosának ezt a 62 m2-es vidéki házat. a község a Mátra lábánál, Gyöngyöstő...
15 000 000 HUF
241 935 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siroki családi ház hirdetés (49857976)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1542 m2
Szobaszám: 3
Heves vármegyében, Egertől 20 km távolságra, a Salvus gyógyvizéről és fürdőjéről világhírű Bükkszéktől 5 km-re, a Mátra és a Bü...
29 000 000 HUF
341 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei családi ház hirdetés (44963485)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 683 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun vármegye, megvételre kínálunk egy 140 nm-es családi házat Tiszakécske városában. a ház közel a központhoz egy sarki...
23 990 000 HUF
171 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi családi ház hirdetés (99549472)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: 1117 m2
Szobaszám: 1
Építési telek kis házzal az Akácfa soron nyugodt környezet, kiváló lehetőségek Az Akácfa soron kínálok megvételre egy 1117 m²-...
8 000 000 HUF
400 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (59344678)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 658 m2
Szobaszám: 3
Eladó Miskolc-Komlóstetőn felújítandó 3 szobás, 100 m2-es családi ház, 658 m2-es telken szép természetes környezetben. Állapot:...
28 900 000 HUF
289 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csömödéri családi ház hirdetés (44756795)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 793 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Nagykanizsa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #176812 hivatkozási számú csömödéri családi ház. -Csömödér község ...
4 900 000 HUF
98 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alapi családi ház hirdetés (78772696)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 694 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Alapon! Alapon kínálunk megvételre egy 76 m²-es, vegyes falazatú családi házat, 694 m²-es telekkel. Az inga...
9 900 000 HUF
130 263 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunhalasi családi ház hirdetés (77583419)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 317 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Kiskunhalas, Tabán városrészben, azonnal költözhető, 52 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanba...
12 990 000 HUF
249 807 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajósenyei családi ház hirdetés (48782332)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 6916 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Miskolc belvárosától 14 km-re, Sajósenye csendes utcájában egy a XX. Század elején épült kúria. A telek 6916 nm, a lakó ...
27 900 000 HUF
232 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szendrői családi ház hirdetés (57241929)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 238 m2
Telekterület: 4640 m2
Szobaszám: 4
Eladó egyedülálló lehetőség Szendrő központjában! Szendrő szívében, frekventált elhelyezkedéssel kínálunk eladásra egy sokold...
19 400 000 HUF
81 512 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaszentimrei családi ház hirdetés (67264549)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 1098 m2
Szobaszám: 2
Eladó Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében Tiszaszentimrén, egy az 1900-as évek elején épült, klasszikus vályogház. a ház 2022-ben ...
14 990 000 HUF
227 121 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (31199291)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1180 m2
Szobaszám: 2
Békés vármegye, Békéscsaba, 100 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlan, az északi városrészben, 1130 nm-es telken ...
28 000 000 HUF
280 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kadarkúti családi ház hirdetés (85477674)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1160 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Kaposvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #176784 hivatkozási számú kadarkúti családi ház. Álmodd meg új otthon...
16 900 000 HUF
225 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Recski családi ház hirdetés (27597925)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 335 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Recsk központjában, kiváló infrastruktúrával rendelkező részen kínálunk megvételre egy 82 m? Alapterületű, ki...
27 900 000 HUF
340 243 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lőrinci családi ház hirdetés (59247738)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 1499 m2
Szobaszám: 2
Hatvant Salgótarjánnal összekötő autóút közelében Lőrinciben, kis csendes utcában egy 62 nm-s téglából és szilikátból épült csa...
24 500 000 HUF
395 161 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal