Eladó ház 30 millióig (9569 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 569 db
Eladó Jászapáti családi ház hirdetés (54254856)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 1526 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Jászapátin kínálunk megvételre egy összkomfortos, kétszintes, 92 m2-es családi házat, amely k...
23 490 000 HUF
255 326 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi házrész hirdetés (56842732)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 804 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kétszobás házrész eladó Cegléd frekventált részén. a 48 m2-es lakás kívánság szerint alakítható ki. A házban 3 lakás találhat...
13 000 000 HUF
270 833 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Ceglédi házrész hirdetés (76441944)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 804 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
23 500 000 HUF
489 583 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maroslelei családi ház hirdetés (53415359)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 1060 m2
Szobaszám: 4
Csongrád Csanád vármegye, Maroslelén 115 nm- es 4 szobás családi ház eladó! Az ingatlanhoz 1060 nm- es telek tartozik. Az épüle...
28 450 000 HUF
247 391 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi házrész hirdetés (44656458)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 804 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
13 000 000 HUF
270 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi házrész hirdetés (52425913)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 804 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
23 500 000 HUF
489 583 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (91592315)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 564 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kizárólag az OTP Ingatlanpontnál! ! Ott, ahol a madarak ébresztenek, és a gát őrzi a nyugalmat. Eladó családi ház Kunszentmár...
7 000 000 HUF
116 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (54242957)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 564 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
7 000 000 HUF
116 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi házrész hirdetés (93335862)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 804 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
23 500 000 HUF
489 583 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi házrész hirdetés (61254457)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 804 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
13 000 000 HUF
270 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csépai családi ház hirdetés (96747753)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 1533 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Csépán, csendes utcában egy 115 m2-es, 3 szobás, kertes családi házat, mely 19...
21 999 000 HUF
191 295 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csépai családi ház hirdetés (46573653)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 1014 m2
Szobaszám: 3
Csépán, eladó egy jó állapotú Családi ház. a vegyes falazattal, tégla alappal megépült 83, 5 nm családi ház, nem messze a közpo...
13 900 000 HUF
167 469 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (34776636)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 827 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Jász-Nagykun Szolnok megyében, Kunszentmártonban eladó egy felújítandó, 3+1 szobás családi ház csak az OTP Ingatlanpont kínálat...
2 700 000 HUF
33 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Baksi családi ház hirdetés (36554654)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 978 m2
Szobaszám: 3
Csongrád - Csanád vármegyében, Baks településen 3+1 szobás téglából épült ház eladó! Az ingatlan további két szobával bővíthető...
18 500 000 HUF
217 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (42237917)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 564 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
7 000 000 HUF
116 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátramindszenti családi ház hirdetés (69939758)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1022 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok Mátramindszenten egy 90 m2es családi házat, igény esetén részben bútorozottan. Az ingatlan csendes mellék ut...
18 900 000 HUF
210 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (24891473)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 773 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Mélykút, beépíthető tetőteres, 103 nm-es családi ház eladó. a tégla és szilikát szerkezetű ház, beton alapra ...
16 990 000 HUF
164 951 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bogácsi családi ház hirdetés (37364431)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 642 m2
Szobaszám: 3
A Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei fürdőjéről és pincesoráról híres Bogácson 80 nm alapterületű családi ház eladó. Az ingatlan 64...
19 900 000 HUF
248 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Füzesgyarmati családi ház hirdetés (33367779)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 914 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Új tulajdonosát keresi Békés vármegyében, Füzesgyarmaton egy 1980-ban beton alapra, téglából épült családi ház. a 77, 6 nm-es i...
13 000 000 HUF
168 831 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monyoródi családi ház hirdetés (12956949)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 2934 m2
Szobaszám: 117+ 3 fél
Álmai otthona Monyoródon. 24, 4 M Ft-ért, 117 nm, 4 hálószoba, hatalmas telekkel! Eladó egy bájos, tégla+ vegyes falazású csal...
29 900 000 HUF
255 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal