Eladó ház 50 millióig (16950 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 16 950 db
Eladó Zsámboki családi ház hirdetés (18439443)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 1242 m2
Szobaszám: 3
Zsámbokon kínálok megvételre egy tehermentes, azonnal költözhető, Három szobás Családi házat Önálló Telken Az ingatlan csendes...
41 900 000 HUF
510 975 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai családi ház hirdetés (23755984)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 2248 m2
Szobaszám: 3
Eladó Turán, a turai kastélytól nem messze egy mindennel együtt 110 nm-es családi ház, összesen 3 szobával, külön melléképülett...
45 000 000 HUF
409 090 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Turai ikerház hirdetés (13959474)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 80 m2
Szobaszám: 3
Eladó modern otthon Turán! Megvételre kínáljuk Tura legjobb részén hat lakásos sorház középső lakásait. A lakás két szintes...
49 900 000 HUF
891 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai ikerház hirdetés (59475394)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 80 m2
Szobaszám: 3
49 900 000 HUF
891 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tóalmási családi ház hirdetés (43732197)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 1395 m2
Szobaszám: 3
Eladó Tóalmáson egy belterületi, felújított, tehermentes, tégla falazatú családi ház nagy telekkel! A 61 m²-es, szigetelt lak...
49 990 000 HUF
819 508 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dányi családi ház hirdetés (14741357)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Ne maradj le Dány egyik legkeresettebb, nagy telekkel rendelkező ingatlanáról! -A 1000 m²-es telek és a téglaépítésű, 45 m²-e...
43 500 000 HUF
966 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai családi ház hirdetés (64744636)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1205 m2
Szobaszám: 3
Turán eladó egy 3 szobás, 90 m2-es, felújított, de még befejezésre váró ingatlan, mely jó fényviszonyokkal és udvari nézettel b...
38 000 000 HUF
345 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Isaszegi családi ház hirdetés (62719376)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 2
Az isaszegi horgásztó közelében, zártkerti környezetben kínálok megvételre egy 800 m²-es telken álló, tetőtér-beépítéses, tégla...
46 000 000 HUF
867 924 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai ikerház hirdetés (53627574)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 80 m2
Szobaszám: 3
Eladó modern otthon Turán! Megvételre kínáljuk Tura legjobb részén hat lakásos sorház középső lakásait. a lakás két szintes, te...
49 900 000 HUF
891 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai ikerház hirdetés (58444468)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 80 m2
Szobaszám: 3
49 900 000 HUF
891 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (42725939)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 3100 m2
Szobaszám: 3
Eleged van a zajból, a rohanásból és a betonból? Nagykáta külterületen eladó egy 73 nm-es, téglaépítésű ház 3100 nm-es telken a...
14 900 000 HUF
206 944 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai ikerház hirdetés (55443336)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 80 m2
Szobaszám: 3
49 900 000 HUF
891 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ecseri családi ház hirdetés (53647493)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 871 m2
Szobaszám: 1
Eladó egy zártkerti ingatlanon található alápincézett ház egy kis melléképülettel és panorámás kilátással! A ház felújítást i...
35 900 000 HUF
1 196 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csányi családi ház hirdetés (45634139)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 850 m2
Szobaszám: 3
Modern luxus Csány központjában – alacsony rezsi, azonnal költözhető! Teljesen felújított, 97 m²-es családi ház várja új tula...
45 900 000 HUF
473 195 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunhegyesi családi ház hirdetés (41973423)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1281 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó családi ház Kunhegyesen Jász-Nagykun Szolnok vármegyében nagy telekkel, sok lehetőséggel! Kunhegyes központjában, a Tisz...
24 000 000 HUF
279 069 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maroslelei családi ház hirdetés (33542354)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1472 m2
Szobaszám: 1
Maroslelén, autópályához közel, belterületen, magánházas környéken eladó egy kiváló elhelyezkedésű ingatlan. a telek 1472m2-es,...
28 900 000 HUF
361 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újfehértói családi ház hirdetés (69272434)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 3962 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Újfehértó kedvelt részén egy kb. : 80 Nm-es családi ház, mely 3706 nm-es telken helyezkedik el, mely kiváló lehetőség csa...
35 000 000 HUF
437 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Zóki családi ház hirdetés (94385298)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 1808 m2
Szobaszám: 3
Baranya vármegye egyik csendes, nyugodt településén, Zókon, Pécstől 10 km-re eladó egy 94 m2-es, 3 szoba + hallos családi ház. ...
21 000 000 HUF
223 404 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Pápasalamoni családi ház hirdetés (34344357)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 2018 m2
Szobaszám: 1
Patakkal, erdővel Falusi CSOK képes, 130 nm es hagyományos parasztház a mai igényknek megfelelően igényesen felújítva, korabeli...
49 900 000 HUF
383 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (54894447)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: 685 m2
Szobaszám: 1
Tolna vármegye, Szekszárd Palánkon eladó sorház szélső háza. a 41 nm-es tégla ház 685 nm területen fekszik. Benne 1 szoba, kony...
12 500 000 HUF
304 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal