Eladó ház 50 millióig (16950 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 16 950 db
Eladó Szakályi családi ház hirdetés (37348117)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1275 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tolna Vármegyében Szakályban 1275 négyzetméteren, egy 90 négyzetméteres felújítandó családi ház. Az ingatlanhoz egy különálló nyári konyha is tartozik. Az udvaron pince, a hátulsó telekrészen müvelésre alkalmas kiskert várja kertészét.
7 900 000 HUF
87 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Decsi családi ház hirdetés (74468477)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 664 m2
Szobaszám: 2
Tolna vármegye, Decs központjában eladó 664 nm területen 84 nm-es vegyes falazatú családi ház. Benne 2 szoba, konyha, fürdő wc-...
19 000 000 HUF
226 190 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kondói családi ház hirdetés (34278453)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 715 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó családi ház Kondón! Kondó csendes, nyugodt településén eladó egy 80 nm-es, 3 + 1 szobás családi ház, 715 nm-es rendezett...
17 900 000 HUF
223 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Putnoki családi ház hirdetés (43247524)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 854 m2
Szobaszám: 2
Putnokon, frekventált helyen, a Péczeli Általános Iskola, Óvoda és Uszoda közelében eladó egy 2 szobás, 80 nm lakóterű családi ...
27 000 000 HUF
337 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Murakeresztúri családi ház hirdetés (84943739)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: 1196 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Nagykanizsa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180437 hivatkozási számú murakeresztúri családi ház. -Murakereszt...
4 500 000 HUF
102 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (63894928)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 349 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csongrád szívében egy 101 nm-es, teljes körűen felújított ingatlan, amely m...
43 500 000 HUF
430 693 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Baksi családi ház hirdetés (33338743)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 566 m2
Szobaszám: 2
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó egy 65 nm-es ház Baks központjában! Az ingatlan két szobával, konyhával és ...
16 000 000 HUF
246 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (57937313)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 817 m2
Szobaszám: 5
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Kunszentmárton csendes, rendezett utcájában egy 145 m2-es, 2 szintes, 5 szoba ...
41 500 000 HUF
286 206 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi sorház hirdetés (63939323)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Szentes központjában kínálunk eladásra egy kiváló állapotban lévő, 60 négyzetméte...
36 000 000 HUF
600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (97328623)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 349 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
43 500 000 HUF
430 693 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkovácsházai családi ház hirdetés (79965345)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1764 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Mezőkovácsháza város csendes környékén egy 2 szobás remek állapotú családi házat. Az ingatlanban az elmúlt öt...
15 700 000 HUF
196 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiszombori családi ház hirdetés (77333295)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1682 m2
Szobaszám: 2
Kiszombor központi részén 100 nm-es, 2 szobás ház eladó! Az ingatlanhoz 1682 nm-es telek tartozik. Az épület 1977-ben épült, t...
35 900 000 HUF
359 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (33423261)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 623 m2
Szobaszám: 3
Kunszentmárton, eladó egy teljesen felújított 96, 8 nm családi ház. a téglából épült, családi ház, egy csendes utcában, 623 nm ...
34 900 000 HUF
349 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (84666256)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 716 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kizárólag az opt Ingatlanpont kínálatában! ! ! ! ! ! Csongrád csendes kertvárosi részén, bevásárlóközponttól egy kilométerre, a...
22 000 000 HUF
314 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai családi ház hirdetés (44939413)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1419 m2
Szobaszám: 2
Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! Eladásra kínálok Békés vármegye területén, Orosháza városában, a Rákóczi-telep városrész...
12 000 000 HUF
171 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai családi ház hirdetés (34734387)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 1089 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálunk Békés vármegyében, Orosházán egy 95 nm-es, vegyes falazatú, jó állapotú családi házat 1089 nm-es telken. Az i...
22 990 000 HUF
247 204 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai családi ház hirdetés (43449537)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1419 m2
Szobaszám: 2
12 000 000 HUF
171 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (43493777)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 174 m2
Telekterület: 595 m2
Szobaszám: 6
Eladó ingatlan Szentes belvárosában. Szentes frekventált városközponti részén eladó egy 595 nm-es telken elhelyezkedő, 174 nm-e...
47 000 000 HUF
270 114 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gádorosi családi ház hirdetés (25282327)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 1473 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Gádoroson nagy telekkel, rengeteg lehetőséggel! Eladó egy 78, 9 nm-es Kádár-kocka családi ház a nyugodt, cs...
15 000 000 HUF
192 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai családi ház hirdetés (44399494)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1518 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház nagy telken Orosházán, Gyopárosfürdő közelében! ! ! Orosházán, a Gyopárosfürdőt és Rákóczi-telepet összeköt...
32 000 000 HUF
492 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal