Eladó ház 50 millióig (16949 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 16 949 db
Eladó Kunfehértói családi ház hirdetés (36388722)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 1401 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Bács- Kiskun vármegye, Kunfehértó településen eladásra kínálok egy 1401 nm- es telken elhelyezkedő 62 nm- es felújítandó család...
25 500 000 HUF
411 290 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tolnanémedi családi ház hirdetés (57564474)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 2515 m2
Szobaszám: 3
Szeretne kiszakadni a nagyváros zajából, és átélni a nyugodt, lassabb hétköznapok örömét? Vágyna arra, hogy a mindennapok ne a ...
26 900 000 HUF
215 200 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Únyi családi ház hirdetés (25273773)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1884 m2
Szobaszám: 1
Úny csendes részen kínáljuk eladásra ezt a 40nm alapterületű vegyes falazatú felújított kis házat, mely egy 1884 nm-es gyömölcs...
39 500 000 HUF
987 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sándorfalvai családi ház hirdetés (49773548)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 942 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Sándorfalva központjában – nagy telekkel, remek elhelyezkedéssel! Sándorfalva egyik kedvelt, széles és csen...
44 900 000 HUF
641 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Drégelypalánki családi ház hirdetés (54374451)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 1086 m2
Szobaszám: 5
Drégelypalánkon kényelmes otthon várja új gazdáit! Drégelypalánk csendes részén vált eladóvá egy két szintes, jó állapotú, azo...
47 900 000 HUF
281 764 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarudi családi ház hirdetés (72432884)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 2
Eladó Sarud központjában, a Tisza-tótól és a strandtól mindössze kb. 2 Km-re egy 2005-ben épült, kiváló állapotú, jelenleg is v...
30 000 000 HUF
428 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szarvaskői családi ház hirdetés (32512344)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 399 m2
Szobaszám: 5
Akit egyszer megíérintett a természet közelsége és megízlelte a hely varázsát, az később mindig visszavágyik ide! Most itt az...
49 500 000 HUF
309 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyhalászi családi ház hirdetés (84243375)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 2400 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Megvételre kínálok Nagyhalász csendes, nyugodt utcájában egy 1983-ban egyedi tervezés alapján B 30-as téglából épült, cseréppel...
44 900 000 HUF
482 795 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői családi ház hirdetés (63743364)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 893 m2
Szobaszám: 3
Kétgenerációs lehetőség monoron nagy telek, bővíthető ház, kiváló ELHELYEZKEDÉS Monor egyik csendes utcájában, a Barátságköz u...
50 000 000 HUF
427 350 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői családi ház hirdetés (39783674)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: 560 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Monorierdőn egy 560 nm2 telken elhelyezkedő 47 nm2 tégla építésű, felújítandó házat, ami remek lehetőség sajá...
27 000 000 HUF
586 956 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői családi ház hirdetés (59376457)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 754 m2
Szobaszám: 3
Eladó könnyűszerkezetes családi ház Monorierdőn rendezett telekkel, kiváló elhelyezkedéssel! Monorierdő csendes, kertvárosias...
28 900 000 HUF
578 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői családi ház hirdetés (37534594)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 546 m2
Szobaszám: 4
Monorierdőn vasútállomástól 10 percre, csendes utcában 3 szoba+ nappalis 85nm-es ház saját garázzsal eladó! Az épület beton a...
32 000 000 HUF
376 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (74957383)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 1843 m2
Szobaszám: 4
Pilis csendes részén 4 szobás családi ház nagy telekkel eladó! Eladó Pilisen, nyugodt és csendes környezetben egy 73 nm-es, 4...
19 900 000 HUF
272 602 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői családi ház hirdetés (42433982)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: 959 m2
Szobaszám: 2
Egy hely, ahol meg lehet érkezni otthon a 4-es főút közelében Vannak ingatlanok, amelyek nemcsak falakból állnak, hanem történ...
27 500 000 HUF
639 534 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sülysápi családi ház hirdetés (45854432)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: 858 m2
Szobaszám: 1
Sülysáp központjában kis ház, nagy lehetőség a piac tér KÖZELÉBEN! Sülysáp szívében, a Piac tértől pár perc sétára, eladó egy...
35 000 000 HUF
945 945 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentmártonkátai családi ház hirdetés (25997999)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1165 m2
Szobaszám: 4
Új építésű családi ház 60%-os készültségi állapotban eladó Szentmártonkátán. Eladó egy szerkezetkész állapotú, nettó 95 m²-es...
39 999 000 HUF
421 042 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószecsői családi ház hirdetés (14375767)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 762 m2
Szobaszám: 3
Tápiószecsőn, központközeli elhelyezkedéssel eladó 75m²-es családi ház 762 m²-es telken Ha fontos a jó lokáció, a könnyű megkö...
38 500 000 HUF
513 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri családi ház hirdetés (97773315)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 3
Eladó felújítandó családi ház Eger belvárosában, saját udvarral! Eger egyik legkeresettebb részén, a történelmi belváros közv...
40 000 000 HUF
588 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Demjéni családi ház hirdetés (11349494)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 686 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó klasszikus családi ház Demjénben, a termálfürdőtől pár perc sétára! Demjén kedvelt részén kínálunk megvételre egy 110 m?...
44 900 000 HUF
374 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Valkói családi ház hirdetés (35444222)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 752 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Építkeznél? Álmodnál egy nyugodt kis zugot magadnak? Valkón megteheted! Eladó Valkó egyik legcsendesebb utcájában ez a 83 nm-...
8 000 000 HUF
96 385 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal