Eladó ház 50 millióig (17082 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 17 082 db
Eladó Börcsi családi ház hirdetés (33552464)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 3071 m2
Szobaszám: 4
Családi ház nagy telekkel! Győrtől 10 km-re Börcs településen eladó egy 78 nm-es 3 szoba + nappalis családi ház! A telek hat...
49 000 000 HUF
628 205 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tóalmási családi ház hirdetés (67577543)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: 2218 m2
Szobaszám: 1
Tóalmáson a Diófa dűlőben eladó egy szépen parkosított zártkerti 38nm-es ház 2218nm-es telekkel. A ház 1985-ben épült beton al...
21 000 000 HUF
552 631 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Törteli családi ház hirdetés (37659747)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 539 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Törtelen egy családi házat. Az ingatlan 2019-ben épült téglából. Főbb paraméterei: Közlekedő Nappali+ am...
24 900 000 HUF
452 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (13725335)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 1297 m2
Szobaszám: 6
Eladásra kínálok Pilis központjához közeli családi házat! Az 1297 m2-es telken található egy 81 m2-es családi ház 9 m2-es fed...
48 000 000 HUF
592 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Úri családi ház hirdetés (44484417)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 4
A község szélében, a csend és nyugalom paradicsomában vált eladóvá ez a 2005-ben épült 78m2-es tégla ház. Az ingatlan háta mögö...
49 900 000 HUF
648 051 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kókai családi ház hirdetés (23694981)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 1183 m2
Szobaszám: 2
Kókán eladó egy jó állapotú családi ház nagy telekkel! Eladásra kínálunk egy 52 nm-es szigetelt könnyűszerkezetes faházat. a te...
37 700 000 HUF
725 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni családi ház hirdetés (85414778)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 579 m2
Szobaszám: 3
Tápiószentmárton üdülő részén, a strandtól pár percre eladó nyaraló! a nyaraló egy aszfaltozott utcában helyezkedik el. 1991-Be...
40 000 000 HUF
615 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (79729733)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1115 m2
Szobaszám: 4
Pilisen vasútállomás közelében, 3 szobás 90 nm-es családi ház 1115 nm-es telken eladó. Az épület beton alapra épült, B30-as t...
41 000 000 HUF
455 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi családi ház hirdetés (33827927)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 206 m2
Szobaszám: 3
Költözzön Nagykőrös szívéhez közel! Nagykőrös kedvelt, belváros közeli részén eladó egy 85 m²-es, jó állapotú családi ház. Az i...
41 000 000 HUF
455 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Isaszegi családi ház hirdetés (39244777)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 628 m2
Szobaszám: 3
Gyönyörű zöldövezeti erdei környezetben található egy 2021-22 ben teljesen átalakított felújított családi ház. a telek saroktel...
48 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tóalmási családi ház hirdetés (95794951)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 1395 m2
Szobaszám: 3
Eladó Tóalmáson egy belterületi, felújított, tehermentes, tégla falazatú családi ház nagy telekkel! a 61 m²-es, szigetelt lakóh...
49 990 000 HUF
819 508 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (54281487)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 764 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy 125 négyzetméteres, 3 szobás családi ház ami várja új tulajdonosát egy nyugodt, barátságos környéken. Ez a lakható ál...
24 000 000 HUF
192 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (97475899)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 665 m2
Szobaszám: 2
Nagykáta Vasútállomástól 10 percre 2 szobás 69nm-es ház eladó! Az épület beton alapra épült bauxit-beton falazattal fa tetőszer...
28 900 000 HUF
418 840 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei családi ház hirdetés (43797955)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 1051 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Tápiószele központjában! Tápiószele frekventált, mégis nyugodt részén eladásra kínálunk egy 105 m²-es, 1960-a...
26 900 000 HUF
256 190 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (13387469)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 808 m2
Szobaszám: 3
Tágas és világos családi ház fedett terasszal és egy különálló kisházzal Eladásra kínálunk egy kivételes családi házat, amely ...
38 000 000 HUF
400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei családi ház hirdetés (62378734)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: 1453 m2
Szobaszám: 2
Fiatal pároknak és családoknak tökéletes vidéki otthon Tápiószelén! Pest vármegye, Tápiószelén átlagos állapotú családi ház ela...
35 000 000 HUF
660 377 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zsámboki családi ház hirdetés (13944345)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 1242 m2
Szobaszám: 3
Zsámbokon kínálok megvételre egy tehermentes, azonnal költözhető, Három szobás Családi házat Önálló TelkenAz ingatlan csendes, ...
41 900 000 HUF
510 975 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (24969937)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2