Eladó ház 50 millióig (17082 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 17 082 db
Eladó Sződi házrész hirdetés (99946354)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 2
Sződ központjában, frekventált helyen eladó egy, közös udvaros ingatlanrész nagyon jó áron! ! Az udvar hátsó, csendesebb részén...
26 430 000 HUF
480 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hevesi családi ház hirdetés (43399543)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 19 m2
Telekterület: 1062 m2
Szobaszám: 7
Eltolt szintű családi ház eladó Hevesen, csendes környezetben - kiváló lokációval! Heves város Újtelepi részén, nyugodt, csende...
33 650 000 HUF
1 771 052 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nagybajomi családi ház hirdetés (24427726)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 2701 m2
Szobaszám: 4
Az Openhouse Kaposvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179214 hivatkozási számú nagybajomi családi ház. Álmodd újra otthono...
27 900 000 HUF
232 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (83384335)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 685 m2
Szobaszám: 1
Debrecen és Hajdúsámson között a 471-es út mellett, Szikigyakorban eladó egy hangulatos kis családi ház. - a ház 30 nm alapte...
25 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai családi ház hirdetés (35838263)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 555 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
**Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! ! ** Autentikus parasztház Orosháza belvárosában - ritka lehetőség! Eladó Orosháza be...
13 500 000 HUF
150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (72734243)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 363 m2
Szobaszám: 2
*** Csak az Otp Ingatlanpont kínálatában *** eladó Csongrád-Csanád vármegyében Szentesen egy felújított 2 szobás családi ház! !...
31 900 000 HUF
580 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (57475732)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 507 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csongrád központjában egy 55 nm-es belsőportás ház, amely ideális otthont v...
19 900 000 HUF
361 818 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (86574798)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 1
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Szentes egyik legnyugodtabb környékén egy kedves, 25 nm-es zártkerti ingatl...
4 999 999 HUF
199 999 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (17348327)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 472 m2
Szobaszám: 3
Szentes központjában családi ház eladó! Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Eladásra kínálunk Szentes szívében egy 130 n...
37 500 000 HUF
288 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (34677452)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: 815 m2
Szobaszám: 2
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Kunszentmárton központi részén, rendezett utcában egy 132 m2-es, 3 szobás kert...
17 500 000 HUF
132 575 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (24337954)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 509 m2
Szobaszám: 6
Befektetők figyelem - Több lakásos kialakításra alkalmas, 200 m2-es ingatlan. Megvételre kínálunk a Hunyadivárosban egy kb 200...
44 500 000 HUF
222 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (55854743)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 509 m2
Szobaszám: 6
44 500 000 HUF
222 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szabadszállási családi ház hirdetés (64737446)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Minden kényelmet biztosító, akár több generáció harmonikus, elszeparált együttélésére vagy vállalkozás folytatására alkalmas cs...
35 400 000 HUF
354 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zsirai családi ház hirdetés (35973326)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 1259 m2
Szobaszám: 3
Zsirán jó állapotú családi ház nagy telekkel, melléképületekkel eladó Zsirán, rendezett környezetben eladó egy téglaépítésű, j...
38 500 000 HUF
542 253 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi ikerház hirdetés (55357877)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 744 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó Alsógödön a dunai oldalon, egy 106 nm-es önálló családi ház, melynek 5/12-ed tulajdoni hányada kerül értékesítésre.  Az ...
45 000 000 HUF
424 528 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Táborfalvai családi ház hirdetés (47333243)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 4500 m2
Szobaszám: 2
Táborfalva csendes részén, 4500 m²-es telken kínálok eladásra egy 80 m²-es (hasznos: 57 m²) családi házat. Az ingatlan betonala...
35 000 000 HUF
437 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Vizslási családi ház hirdetés (84474965)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 984 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó egy kétgeneráció lakhatására alkalmas családi ház Vizslás településén, mely ideális választás lehet mindazok számára, aki...
28 500 000 HUF
167 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi házrész hirdetés (97856357)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó házrész Sátoraljaújhelyben a Kazinczy utcán, amely kiváló lehetőséget kínál új tulajdonosának. Az ingatlan 65 négyzetméte...
17 500 000 HUF
269 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai házrész hirdetés (36979548)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 422 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
ÁRCSÖKKENÉS! Békéscsaba kertvárosi részén, Jaminában eladó másfél szobás házrész. Az ingatlan osztatlan közös tulajdonban v...
17 900 000 HUF
344 230 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ozorai családi ház hirdetés (93378954)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16