Eladó ház 50 millióig (16932 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 16 932 db
Eladó Nyírmadai családi ház hirdetés (14761133)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 2651 m2
Szobaszám: 3
Eladó 3 szobás, 120 m2-es családi ház Nyírmada északi részén! Az épület 1986-ban épült, beton alapra, tufa és tégla falazatta...
30 000 000 HUF
230 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói ikerház hirdetés (26654417)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 2469 m2
Szobaszám: 3
Az ingatlan 1988-ban épült, szilikát falazattal. Felújítandó állapotban van. a házhoz pince és garázs is tartozik. Fűtés gáz-ko...
19 500 000 HUF
134 482 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kállósemjéni családi ház hirdetés (46832972)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 1134 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Kállósemjén központ közeli, csendes részén Kállósemjén nyugodt, mégis kiváló elhelyezkedésű részén kínálok me...
28 500 000 HUF
425 373 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érpataki családi ház hirdetés (37882323)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 4400 m2
Szobaszám: 4
Eladó Érpatakon egy azonnal költözhető, jó műszaki állapotú, tágas családi ház nagy méretű telekkel és házhoz kapcsolódó garázz...
35 000 000 HUF
218 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balkányi családi ház hirdetés (87594482)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1994 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Balkányban - 85 nm-es, gondosan karbantartott otthon hatalmas telekkel! Balkány csendes, rendezett részén el...
38 000 000 HUF
447 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (39946268)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 3572 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó gazdálkodásra alkalmas családi ház Nyíregyháza közelében, hatalmas telekkel és melléképületekkel! Nyíregyháza belvárosá...
47 500 000 HUF
625 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tunyogmatolcsi családi ház hirdetés (49918928)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 681 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Tunyogmatolcson, a Szamos folyó közelében! Eladásra kínálunk egy barátságos családi házat Tunyogmatolcs szí...
23 400 000 HUF
360 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Leveleki családi ház hirdetés (27343952)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 1224 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó felújított családi ház Leveleken nagy telekkel! Leveleken eladó egy 61, 5 m2-es, földszintes családi ház, amely 1970-be...
15 500 000 HUF
254 098 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúnánási családi ház hirdetés (76444776)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 360 m2
Szobaszám: 2
Hajdú-Bihar vármegye, Hajdúnánáson nagy körút közeli, eladó családi ház szilikát külső falazattal, válaszfalak téglából épültek...
39 500 000 HUF
790 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Rakamazi családi ház hirdetés (23836124)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1636 m2
Szobaszám: 3
Rakamaz belvárosában azonnal költözhető, modern 3 szobás amerikai konyhás kialakítású teljes körűen felújított 100 nm-es család...
35 000 000 HUF
350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszalöki családi ház hirdetés (78784826)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 1037 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tiszalök nyugodt és rendezett részén, a Honvéd utcában kínálunk megvételre egy két és fél szobás családi házat. Az ingatlan tág...
11 900 000 HUF
104 385 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisvárdai családi ház hirdetés (47574577)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 962 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Kisvárdán egy 962 m2-es telken álló, 85 m2-es, háromszobás szinteltolásos családi házat kellemes kertvárosi kö...
33 700 000 HUF
295 614 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (79373394)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 334 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Hajdú- Bihar vármegye, Hajdúböszörményben, eladó középkertben 51 m2-es, 1+1szobás, kertes ház, a lakóépülethez tartozó sarok te...
35 000 000 HUF
686 274 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (34857558)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 675 m2
Szobaszám: 2
Hajdúböszörmény Középkert egyik bevezető főútján, eladóvá vált egy 70 nm-es, nappali 2 szobás, egyszintes, összkomfortos. 1970-...
42 000 000 HUF
600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Geszterédi családi ház hirdetés (92792344)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 5300 m2
Szobaszám: 3
Eladó felújítandó családi ház Geszteréd csendes belterületi részén hatalmas telekkel Ha nyugodt vidéki életre vágysz ahol madár...
23 500 000 HUF
305 194 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Demecseri családi ház hirdetés (92969519)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 152 m2
Telekterület: 742 m2
Szobaszám: 5
Nyíregyháza vonzáskörzetében, Demecseren eladó egy 152m2-es családi ház, 742m2-es, összközműves, rendezett telken, aszfaltos ut...
31 375 000 HUF
206 414 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyhalászi családi ház hirdetés (23149433)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 2753 m2
Szobaszám: 3
Családi házat venne Nagyhalászon vagy környékén? Nagyhalászon eladó egy 107 négyzetméter alapterületű, átlagos állapotú csalá...
26 490 000 HUF
247 570 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírbátori családi ház hirdetés (46545489)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1543 m2
Szobaszám: 3
Eladó Nyírbátor csendes utcájában egy 110 nm-es családi ház, mely 1543 nm-es telken helyezkedik el. Az ingatlan 1968-ban épül...
24 500 000 HUF
222 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bökönyi családi ház hirdetés (72942423)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 2594 m2
Szobaszám: 3
Nagy telek + garázs: Bökönyben eladó 3 szobás családi ház! Bökönyben eladó egy 75 m2-es, 3 szobás családi ház 2 594 m2-es tel...
22 000 000 HUF
293 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaeszlári családi ház hirdetés (57447748)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 159 m2
Telekterület: 867 m2
Szobaszám: 4
Házat venne Tiszaeszlár nyugodt, csendes környékén? Akkor ez az kiváló lehetőség! Eladó 867 nm-es telken egy kétszintes, 159 ...
30 900 000 HUF
194 339 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal