Eladó ház 50 millióig (16932 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 16 932 db
Eladó Gávavencsellői családi ház hirdetés (13335535)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 1119 m2
Szobaszám: 2
Gávavencsellőn eladó egy gondosan karbantartott, felújított családi ház! Gávavencsellő egyik nagyon jó, csendes környékén ela...
16 900 000 HUF
301 785 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tokaji családi ház hirdetés (35377897)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 566 m2
Szobaszám: 3
Tokaj kertvárosi részén, kiváló elhelyezkedéssel eladó egy 110 nm-es, masszív szerkezetű családi ház 566 nm-es saroktelken. Az ...
49 900 000 HUF
453 636 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tiszavasvári családi ház hirdetés (17453468)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 1042 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Eladó Tiszavasvári központi részén egy 180 négyzetméteres, kétszintes családi ház tágas, 1042 négyzetméteres telken. Az ingatla...
36 900 000 HUF
205 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói családi ház hirdetés (88735389)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 1480 m2
Szobaszám: 3
Eladó felújítandó családi ház Nagykállóban! Eladásra kínálunk egy 1968-ban épült, 130 nm alapterületű családi házat, amely 148...
27 000 000 HUF
207 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gávavencsellői családi ház hirdetés (96793435)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 728 m2
Szobaszám: 3
Gávavencsellő déli részén eladó egy 75 m2-es, 3 szobás családi ház! Az ingatlan 1970-ben épült, a ház eleje terméskő alapra, ...
22 500 000 HUF
300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírmadai családi ház hirdetés (48233449)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 2545 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálunk Nyírmadán, belterületen egy 1981-ben épült, két szintes, 160 m2 alapterületű családi házat, amely egy 2545 m2...
31 000 000 HUF
193 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyhalászi családi ház hirdetés (64356989)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: 962 m2
Szobaszám: 5
Eladó családi ház Nagyhalász nyugodt, csendes kis utcájában! Az ingatlan 131 nm, mely egy 962 nm-es sarok telken helyezkedik ...
12 600 000 HUF
96 183 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírmadai családi ház hirdetés (35473349)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 2651 m2
Szobaszám: 3
Eladó 3 szobás, 120 m2-es családi ház Nyírmada északi részén! Az épület 1986-ban épült, beton alapra, tufa és tégla falazatta...
30 000 000 HUF
230 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Leveleki családi ház hirdetés (46971139)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 1224 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó felújított családi ház Leveleken nagy telekkel! Leveleken eladó egy 61, 5 m2-es, földszintes családi ház, amely 1970-be...
15 500 000 HUF
254 098 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balkányi családi ház hirdetés (44754623)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1994 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Balkányban - 85 nm-es, gondosan karbantartott otthon hatalmas telekkel! Balkány csendes, rendezett részén el...
38 000 000 HUF
447 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói családi ház hirdetés (95273852)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 395 m2
Szobaszám: 2
Nagykálló egyik legfrekventáltabb, központi részén, az újonnan megépült Kulturális Központ közvetlen közelében kínálok eladásra...
24 900 000 HUF
276 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyvarsányi családi ház hirdetés (24274695)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: 2194 m2
Szobaszám: 4
Otthon, ahol a jelen biztonsága és a jövő értéke találkozik Nagyvarsány FŐUTCÁJÁN amely Falusi CSOKra és otthon start hitelre i...
44 900 000 HUF
325 362 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csegöldi családi ház hirdetés (79996375)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 149 m2
Telekterület: 3445 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó a Román határhoz közel 149 nm-es családi ház Csegöldön, gyönyörű környezetben! Fehérgyarmattól 18 km-re, míg a román hat...
24 000 000 HUF
161 073 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírbátori családi ház hirdetés (95483291)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1543 m2
Szobaszám: 3
Eladó Nyírbátor csendes utcájában egy 110 nm-es családi ház, mely 1543 nm-es telken helyezkedik el. Az ingatlan 1968-ban épül...
24 500 000 HUF
222 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói családi ház hirdetés (13273346)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1197 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok egy családi házat a Nagykálló debreceni út környékén, egy nyugodt, átmenő forgalomtól mentes utcában. a telepü...
21 600 000 HUF
270 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátészalkai családi ház hirdetés (61372384)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 1234 m2
Szobaszám: 2
Felújítandó, de rengeteg lehetőséget rejtő családi ház Mátészalka kedvelt részén, a Jókai utcában! Eladásra kínálok Mátészalk...
24 990 000 HUF
438 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Demecseri családi ház hirdetés (88937272)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 2277 m2
Szobaszám: 3
Demecser egyik nagyon jó, csendes utcájában eladó családi ház! Megvételre kínálok Demecser nyugodt, rendezett környékén egy 2...
18 500 000 HUF
205 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisvárdai családi ház hirdetés (54733933)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 962 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Kisvárdán egy 962 m2-es telken álló, 85 m2-es, háromszobás szinteltolásos családi házat kellemes kertvárosi kö...
33 700 000 HUF
295 614 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaberceli családi ház hirdetés (34437377)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 3628 m2