Eladó ház 60 millióig (20309 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 309 db
Eladó Zóki családi ház hirdetés (94385298)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 1808 m2
Szobaszám: 3
Baranya vármegye egyik csendes, nyugodt településén, Zókon, Pécstől 10 km-re eladó egy 94 m2-es, 3 szoba + hallos családi ház. ...
21 000 000 HUF
223 404 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Pápasalamoni családi ház hirdetés (34344357)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 2018 m2
Szobaszám: 1
Patakkal, erdővel Falusi CSOK képes, 130 nm es hagyományos parasztház a mai igényknek megfelelően igényesen felújítva, korabeli...
49 900 000 HUF
383 846 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tárnoki családi ház hirdetés (75968439)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 614 m2
Szobaszám: 4
Tárnokon, Falu részen, 614 m2-es teleken eladó egy 90 m2-es tehermentes lakóház 1 tulajdonostól. a ház:- 1 nagyszobából, 1 kony...
58 000 000 HUF
644 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Biatorbágyi ikerház hirdetés (83875393)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 2
Biatorbágy központjában, Budapesttől fél órás autóútra, kiváló közlekedéssel, de csendes, nyugodt mellékutcában elhelyezkedő, r...
51 990 000 HUF
881 186 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (54894447)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: 685 m2
Szobaszám: 1
Tolna vármegye, Szekszárd Palánkon eladó sorház szélső háza. a 41 nm-es tégla ház 685 nm területen fekszik. Benne 1 szoba, kony...
12 500 000 HUF
304 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szakályi családi ház hirdetés (37348117)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1275 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tolna Vármegyében Szakályban 1275 négyzetméteren, egy 90 négyzetméteres felújítandó családi ház. Az ingatlanhoz egy különálló nyári konyha is tartozik. Az udvaron pince, a hátulsó telekrészen müvelésre alkalmas kiskert várja kertészét.
7 900 000 HUF
87 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Decsi családi ház hirdetés (74468477)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 664 m2
Szobaszám: 2
Tolna vármegye, Decs központjában eladó 664 nm területen 84 nm-es vegyes falazatú családi ház. Benne 2 szoba, konyha, fürdő wc-...
19 000 000 HUF
226 190 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kondói családi ház hirdetés (34278453)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 715 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó családi ház Kondón! Kondó csendes, nyugodt településén eladó egy 80 nm-es, 3 + 1 szobás családi ház, 715 nm-es rendezett...
17 900 000 HUF
223 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kondói családi ház hirdetés (22937482)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 771 m2
Szobaszám: 4
Eladó 2 szintes, 125 nm-es családi ház panorámás kilátással Kóndón? Természetközeli környezetben Eladó egy 125 nm-es, 4 szobás...
30 900 000 HUF
315 306 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Putnoki családi ház hirdetés (43247524)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 854 m2
Szobaszám: 2
Putnokon, frekventált helyen, a Péczeli Általános Iskola, Óvoda és Uszoda közelében eladó egy 2 szobás, 80 nm lakóterű családi ...
27 000 000 HUF
337 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi házrész hirdetés (47539935)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: 184 m2
Szobaszám: 1
Saját kertre vágyik a III. kerületben? Csillaghegy egyik csendes mellékutcájában eladó egy 44 m²-es, jó állapotú házrész, amely...
59 900 000 HUF
1 361 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Murakeresztúri családi ház hirdetés (84943739)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: 1196 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Nagykanizsa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180437 hivatkozási számú murakeresztúri családi ház. -Murakereszt...
4 500 000 HUF
102 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (63894928)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 349 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csongrád szívében egy 101 nm-es, teljes körűen felújított ingatlan, amely m...
43 500 000 HUF
430 693 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Baksi családi ház hirdetés (33338743)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 566 m2
Szobaszám: 2
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó egy 65 nm-es ház Baks központjában! Az ingatlan két szobával, konyhával és ...
16 000 000 HUF
246 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Makói családi ház hirdetés (43586459)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Makó, 100 nm, családi ház eladó! Az ingatlan Makó Vertán telepi részén található, 450 nm telek tartozik hozzá. Az épület 1970 -...
57 250 000 HUF
572 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (57937313)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 817 m2
Szobaszám: 5
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Kunszentmárton csendes, rendezett utcájában egy 145 m2-es, 2 szintes, 5 szoba ...
41 500 000 HUF
286 206 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi sorház hirdetés (63939323)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Szentes központjában kínálunk eladásra egy kiváló állapotban lévő, 60 négyzetméte...
36 000 000 HUF
600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (97328623)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 349 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
43 500 000 HUF
430 693 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkovácsházai családi ház hirdetés (79965345)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1764 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Mezőkovácsháza város csendes környékén egy 2 szobás remek állapotú családi házat. Az ingatlanban az elmúlt öt...
15 700 000 HUF
196 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiszombori családi ház hirdetés (77333295)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1682 m2
Szobaszám: 2
Kiszombor központi részén 100 nm-es, 2 szobás ház eladó! Az ingatlanhoz 1682 nm-es telek tartozik. Az épület 1977-ben épült, t...
35 900 000 HUF
359 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal