Eladó ház 60 millióig (20309 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 309 db
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (33423261)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 623 m2
Szobaszám: 3
Kunszentmárton, eladó egy teljesen felújított 96, 8 nm családi ház. a téglából épült, családi ház, egy csendes utcában, 623 nm ...
34 900 000 HUF
349 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (84666256)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 716 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kizárólag az opt Ingatlanpont kínálatában! ! ! ! ! ! Csongrád csendes kertvárosi részén, bevásárlóközponttól egy kilométerre, a...
22 000 000 HUF
314 285 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Orosházai családi ház hirdetés (44939413)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1419 m2
Szobaszám: 2
Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! Eladásra kínálok Békés vármegye területén, Orosháza városában, a Rákóczi-telep városrész...
12 000 000 HUF
171 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai családi ház hirdetés (34734387)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 1089 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálunk Békés vármegyében, Orosházán egy 95 nm-es, vegyes falazatú, jó állapotú családi házat 1089 nm-es telken. Az i...
22 990 000 HUF
247 204 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai családi ház hirdetés (43449537)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1419 m2
Szobaszám: 2
12 000 000 HUF
171 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (43493777)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 174 m2
Telekterület: 595 m2
Szobaszám: 6
Eladó ingatlan Szentes belvárosában. Szentes frekventált városközponti részén eladó egy 595 nm-es telken elhelyezkedő, 174 nm-e...
47 000 000 HUF
270 114 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gádorosi családi ház hirdetés (25282327)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 1473 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Gádoroson nagy telekkel, rengeteg lehetőséggel! Eladó egy 78, 9 nm-es Kádár-kocka családi ház a nyugodt, cs...
15 000 000 HUF
192 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai családi ház hirdetés (44399494)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1518 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház nagy telken Orosházán, Gyopárosfürdő közelében! ! ! Orosházán, a Gyopárosfürdőt és Rákóczi-telepet összeköt...
32 000 000 HUF
492 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkovácsházai családi ház hirdetés (94844317)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1764 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Mezőkovácsháza város csendes környékén egy 2 szobás remek állapotú családi házat. Az ingatlanban az elmúlt öt...
15 700 000 HUF
196 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (83545664)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 724 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csongrád egyik legcsendesebb részén egy 98 nm-es, részben felújított család...
29 900 000 HUF
305 102 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (37733923)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 950 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Kunszentmártonban, csendes, rendezett környezetben egy 81 m2-es, 2+1 félszobás...
15 500 000 HUF
191 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (84561334)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 394 m2
Szobaszám: 2
Kizárólag az OTP Ingatlanpontnál! Megvételre kínálok egy kiváló szerkezeti állapotú 2 szobás tégla házat Csongrádon, a Piroska...
28 500 000 HUF
467 213 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hódmezővásárhelyi családi ház hirdetés (49797224)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 238 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Hódmezővásárhely településen, belváros közeli, 84 nm 4 szobás házrész eladó! Az épület vegyes falazatú, az közelmúltban tataroz...
18 500 000 HUF
220 238 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (24396567)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 1703 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Kunszentmártonhoz közel, Kungyalu csendes, rendezett utcájában egy 76 m2-es, 3...
13 500 000 HUF
177 631 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (36962959)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 862 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Kunszentmártonban, csendes utcában egy 96 m2-es, 3 szobás, tágas családi házat...
8 750 000 HUF
91 145 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (72772976)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 623 m2
Szobaszám: 3
34 900 000 HUF
349 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Baksi családi ház hirdetés (34757577)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 3098 m2
Szobaszám: 3
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Baks egyik legcsendesebb részén kínálunk megvételre egy 128 nm-es, kiváló állapot...
42 000 000 HUF
328 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szarvasi családi ház hirdetés (46927832)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 108 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Békés vármegye. Eladásra kínálunk Szarvason egy 2 + fél szobás, 75 nm-es kertes családi házat amely 1965-ben épült fel 108 nm-e...
15 000 000 HUF
200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Makói családi ház hirdetés (73962113)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Makó, 100 nm, családi ház eladó! Az ingatlan Makó Vertán telepi részén található, 450 nm telek tartozik hozzá. Az épület 1970 -...
57 250 000 HUF
572 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Baksi családi ház hirdetés (49798352)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 566 m2
Szobaszám: 2
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó egy 65 nm-es ház Baks központjában! Az ingatlan két szobával, konyhával és ...
16 000 000 HUF
246 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal