Eladó ház 60 millióig (20216 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 216 db
Eladó Jászladányi családi ház hirdetés (47765468)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 460 m2
Szobaszám: 2
Kedves ÉrdeklődőJászladány kellemes részén kínálok eladásra egy ingatlant. Kettő szoba ~10-13m2Étkező és konyha egyben egy fél ...
15 000 000 HUF
267 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápióbicskei családi ház hirdetés (62313421)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 1483 m2
Szobaszám: 2
Tápióbicskén kínálok megvételre egy felújítandó, lehetőségekkel teli családi házat, melyhez egy közel 2500 m2-es rét is tartozi...
15 000 000 HUF
241 935 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tápiószentmártoni családi ház hirdetés (73272277)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 1433 m2
Szobaszám: 3
Tápiószentmárton központjában 2 szoba+ nappalis 69nm-es ház eladó! Az épület beton alapra épült vegyes falazattal, fa tetősze...
33 500 000 HUF
485 507 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tarnaörsi családi ház hirdetés (35592322)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 185 m2
Telekterület: 1025 m2
Szobaszám: 4
Tarnaőrsön Eladó Egy nagyon szépen felújított ingatlan kerül eladásra. A tulajdonos saját részére újította fel de sajnos az é...
44 900 000 HUF
242 702 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (62824863)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 519 m2
Szobaszám: 3
Családi ház a városközpont közelében! Jászberényben eladó egy 45 nm-es családi ház, amelyben előszoba, 2 szoba valamint egy k...
16 200 000 HUF
360 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (44545427)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 1051 m2
Szobaszám: 4
Jászberény belvárosában eladó egy 2 generációsnak kialakított nagy alapterületű, polgári ház jellegű családi ház. A nagy saro...
44 900 000 HUF
320 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tóalmási családi ház hirdetés (34939941)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 338 m2
Telekterület: 1196 m2
Szobaszám: 12
Tóalmás kivételes lehetőség befektetők, kivitelezők és többgenerációs családok SZÁMÁRA! Tóalmáson kínálok megvételre egy 1196...
60 000 000 HUF
177 514 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápióbicskei családi ház hirdetés (99234329)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 1809 m2
Szobaszám: 2
Tápióbicske csendes részén, belterületen 2 szobás 51nm-es ház eladó! Az épület beton alapra épült vegyes(tégla+könnyűszerkeze...
19 900 000 HUF
390 196 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószecsői családi ház hirdetés (51717748)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 762 m2
Szobaszám: 3
Tápiószecsőn, központközeli elhelyezkedéssel eladó 75m²-es családi ház 762 m²-es telken. Ha fontos a jó lokáció, a könnyű meg...
38 500 000 HUF
513 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kókai családi ház hirdetés (97319935)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 2183 m2
Szobaszám: 2
Kóka frekventált részén felújítandó ház nagy telekkel Eladó Kóka frekventált részén, 2183 nm telken elhelyezkedő, hosszú ideje...
20 000 000 HUF
333 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápióbicskei családi ház hirdetés (43132292)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 1715 m2
Szobaszám: 3
Eladó kétgenerációs családi ház Tápióbicskén! Tápióbicskén eladó egy 1715 nm - es telken fekvő, kétgenerációs családi ház, ké...
32 900 000 HUF
310 377 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (26412951)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 753 m2
Szobaszám: 4
Jászfényszarun eladó központ közelében elhelyezkedő felújított családi ház! Ideális választás nagy családosoknak, két generáció...
55 000 000 HUF
392 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápióbicskei családi ház hirdetés (26648346)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 2158 m2
Szobaszám: 2
Tápióbicske Sági úton 2 szobás 54nm-es felújítandó ház eladó! Az épület vegyes falazatú fa tetőszerkezettel és cserép fedéssel....
5 900 000 HUF
109 259 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tarnaörsi családi ház hirdetés (36856969)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 1025 m2
Szobaszám: 2
Kedves Érdeklődő Tarnaőrs főutcájában eladó egy kedves kis ház. Szerkezete tégla cseréplemez borítással. Szinezett ingatlan ...
17 990 000 HUF
399 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (18773462)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 1297 m2
Szobaszám: 6
Eladásra kínálok Pilis központjához közeli családi házat! Az 1297 m2-es telken található egy 81 m2-es családi ház 9 m2-es fedet...
48 000 000 HUF
592 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (27314943)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 655 m2
Szobaszám: 4
Eladó Cegléden erősen felújítandó 150nm-s lakóépület 655 nm-s telekkel. Az ingatlan erősen felújítandó. Az ingatlanban villany...
24 000 000 HUF
160 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kókai családi ház hirdetés (25857873)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 996 m2
Szobaszám: 2
Kóka nyugodt, rendezett részén kínálok megvételre egy 45 nm alapterületű, vegyes szerkezetű házat! Amely egy 996 nm-es, jól h...
21 900 000 HUF
486 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Farmosi családi ház hirdetés (91464262)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 1409 m2
Szobaszám: 3
Szigetelt, tégla építésű, 3 szobás családi ház! Farmoson, rendezett, szép házakkal beépült mellékutcában, 1409m2-es telken el...
28 900 000 HUF
458 730 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (82429372)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: 447 m2
Szobaszám: 4
Albertirsa központjában eladó egy 447 nm-es telken elhelyezkedő elismert múlttal rendelkező ingatlan akár befektetésnek is! Az ...
49 900 000 HUF
366 911 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (54998463)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 816 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Nagykáta központjában, egy igényesen felújított ingatlant, mely 1980-ban épült és 2025-ben teljes körűen, min...
59 000 000 HUF
855 072 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal