Eladó ház 60 millióig (20106 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 106 db
Eladó Monorierdői családi ház hirdetés (37534594)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 546 m2
Szobaszám: 4
Monorierdőn vasútállomástól 10 percre, csendes utcában 3 szoba+ nappalis 85nm-es ház saját garázzsal eladó! Az épület beton a...
32 000 000 HUF
376 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (74957383)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 1843 m2
Szobaszám: 4
Pilis csendes részén 4 szobás családi ház nagy telekkel eladó! Eladó Pilisen, nyugodt és csendes környezetben egy 73 nm-es, 4...
19 900 000 HUF
272 602 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Monorierdői családi ház hirdetés (42433982)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: 959 m2
Szobaszám: 2
Egy hely, ahol meg lehet érkezni otthon a 4-es főút közelében Vannak ingatlanok, amelyek nemcsak falakból állnak, hanem történ...
27 500 000 HUF
639 534 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori családi ház hirdetés (42458675)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 894 m2
Szobaszám: 3
Eladó teljesen felújított családi ház Monoron, a Telepi részén Saroktelek, kiváló elhelyezkedés! Monoron, a Telepi városrész...
59 900 000 HUF
950 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési házrész hirdetés (58559755)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 80 m2
Szobaszám: 2
Vecsés kertek alján kínálom megvételre ezt a 3 lakásos udvarban található, 82 nm alapterületű 2 szobás földszinti lakást. Az ...
59 900 000 HUF
748 750 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sülysápi családi ház hirdetés (45854432)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: 858 m2
Szobaszám: 1
Sülysáp központjában kis ház, nagy lehetőség a piac tér KÖZELÉBEN! Sülysáp szívében, a Piac tértől pár perc sétára, eladó egy...
35 000 000 HUF
945 945 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentmártonkátai családi ház hirdetés (25997999)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1165 m2
Szobaszám: 4
Új építésű családi ház 60%-os készültségi állapotban eladó Szentmártonkátán. Eladó egy szerkezetkész állapotú, nettó 95 m²-es...
39 999 000 HUF
421 042 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kókai családi ház hirdetés (83659574)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: 1079 m2
Szobaszám: 1
Kóka belterületén felújított tetős, azonnal birtokba vehető kis ház eladó! Kókán, belterületen kínálok megvételre egy 38, 6 m...
19 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószecsői családi ház hirdetés (14375767)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 762 m2
Szobaszám: 3
Tápiószecsőn, központközeli elhelyezkedéssel eladó 75m²-es családi ház 762 m²-es telken Ha fontos a jó lokáció, a könnyű megkö...
38 500 000 HUF
513 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri családi ház hirdetés (97773315)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 3
Eladó felújítandó családi ház Eger belvárosában, saját udvarral! Eger egyik legkeresettebb részén, a történelmi belváros közv...
40 000 000 HUF
588 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Demjéni családi ház hirdetés (11349494)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 686 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó klasszikus családi ház Demjénben, a termálfürdőtől pár perc sétára! Demjén kedvelt részén kínálunk megvételre egy 110 m?...
44 900 000 HUF
374 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Valkói családi ház hirdetés (35444222)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 752 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Építkeznél? Álmodnál egy nyugodt kis zugot magadnak? Valkón megteheted! Eladó Valkó egyik legcsendesebb utcájában ez a 83 nm-...
8 000 000 HUF
96 385 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nemesszentandrási családi ház hirdetés (44187375)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 2309 m2
Szobaszám: 2
Romantikus hangulatú otthon keresi új gazdáját Nemeszentandráson! Képzelje el, ahogy egy csendes, barátságos faluban ébred, m...
25 000 000 HUF
271 739 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (79724135)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 174 m2
Telekterület: 595 m2
Szobaszám: 6
Szentes, városközpont csendes utcájában eladó egy 595 nm-es telken elhelyezkedő, 174 nm-es lakóház, amelyhez egy 29 nm-es teras...
47 000 000 HUF
270 114 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkovácsházai családi ház hirdetés (72899667)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 1430 m2
Szobaszám: 2
Eladó jó állapotú, szépen karbantartott családi ház Mezőkovácsházán. Mezőkovácsházán kínálok megvételre egy stabil szerkezetű, ...
34 990 000 HUF
485 972 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Orosházai családi ház hirdetés (42426388)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 638 m2
Szobaszám: 3
Felújított, korszerű családi ház a Szőlő körút környékén. Ez a családi otthon tökéletes választás azok számára, akik egy felúj...
39 900 000 HUF
383 653 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alsózsolcai családi ház hirdetés (31779233)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1602 m2
Szobaszám: 2
Alsózsolca kedvelt részén eladó egy átlagos állapotú, összkomfortos, 95 nm-es, vert salak falazatú, 2 szoba + nappalival rendel...
44 900 000 HUF
472 631 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Böhönyei családi ház hirdetés (47495647)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 1773 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Kaposvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180369 hivatkozási számú böhönyei családi ház. Csendes, mégis közpon...
39 900 000 HUF
275 172 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fülöpjakabi családi ház hirdetés (33854439)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 610 m2
Szobaszám: 3
Fülöpjakab szélén, épülő új házak társaságában eladó egy 54 m2-es, 2 és fél szobás, könnyűszerkezetes, befejezésre váró ház, 61...
29 900 000 HUF
553 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai családi ház hirdetés (48663439)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1518 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház nagy telken Orosházán, Gyopárosfürdő közelében! ! ! Orosházán, a Gyopárosfürdőt és Rákóczi-telepet összeköt...
32 000 000 HUF
492 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal