Eladó ház 60 millióig (20113 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 113 db
Eladó Törökszentmiklósi családi ház hirdetés (37176942)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 915 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
A  törökszentmiklósi  CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál Törökszentmiklós központjában egy családi házat az alábbi para...
32 800 000 HUF
324 752 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (83444982)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 475 m2
Szobaszám: 2
Eladó 50 m²-es családi ház Szeged- KiskundorozsmánSzeged Kiskundorozsma városrészében, jó elhelyezkedéssel eladó egy 50 m²-es c...
28 590 000 HUF
571 800 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Veszprémi családi ház hirdetés (84349383)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 480 m2
Szobaszám: 2
Eladó telepített mobilház Veszprém Csatárhegy Veszprém Csatárhegy kedvelt, csendes részén kínálok megvételre egy különleges ha...
31 900 000 HUF
638 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Polgári ikerház hirdetés (32877554)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 197 m2
Telekterület: 922 m2
Szobaszám: 2+ 3 fél
Polgáron 1998-ban épült, belső kétszintes, nappali+1+3 fél szobás, 197 nm-es, duplakomfortos, téglaépítésű ikerház eladó. K-NY-...
59 000 000 HUF
299 492 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyűrűsi családi ház hirdetés (89723353)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 3878 m2
Szobaszám: 4
Olcsó ház nagy telekkel Gyűrűsön - alakítsd saját elképzelésed szerint! Vidéki nyugalom és az új élet lehetősége egyben! Ha egy...
16 000 000 HUF
179 775 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői családi ház hirdetés (44933676)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 1012 m2
Szobaszám: 1
Üllőn eladó 1o12 nm telekkel rendelkező 55 nm alapterületű családi ház. Az épület jelenlegi lakótere 35 nm, mely a meglévő hely...
42 900 000 HUF
1 225 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi családi ház hirdetés (15344295)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 1574 m2
Szobaszám: 3
Dabas csendes utcájában kínálok megvételre egy 30 nm alapterületű tetőtér beépítéses kis házat 1500 nm -es telekkelA tetőtérrel...
29 990 000 HUF
624 791 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (81477933)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 2328 m2
Szobaszám: 3
Eladó Cegléden 2328 nm -es telken, 78 nm-es családi ház! Az ingatlan teljes alapterülete alatt száraz pince található. Beton al...
42 000 000 HUF
538 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (77473778)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 1843 m2
Szobaszám: 4
Pilis csendes részén 4 szobás családi ház nagy telekkel eladó! Eladó Pilisen, nyugodt és csendes környezetben egy 73 nm-es, 4 s...
19 900 000 HUF
272 602 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (94838757)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 1282 m2
Szobaszám: 2
Cegléden az Öregszőlőben eladó egy 81 négyzetméteres újépítésű családi ház 1282 négyzetméteres telken! Az ingatlan szerkezetkés...
39 900 000 HUF
492 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sellyei családi ház hirdetés (54855673)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 225 m2
Telekterület: 1092 m2
Szobaszám: 5
Sellyén a Dózsa György utcában egy kétgenerációs családi ház 2 különálló lakrésszel eladó! Az épület tégla falazattal rendelk...
31 990 000 HUF
142 177 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ópályi családi ház hirdetés (53332943)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 2238 m2
Szobaszám: 4
Tér, lehetőség, nyugalom családi ház eladó Ópályiban! 0630/749-88-26 Ha nagy telekre és masszív alapokra vágysz, ezt látnod ke...
25 500 000 HUF
106 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ercsi családi ház hirdetés (99879591)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 528 m2
Szobaszám: 4
Eladó Ercsiben egy 1980-ban téglából épült önálló családi ház, 528nm-es saroktelken. Az egyszintes ház 98nm-es, de tetőtér fe...
26 900 000 HUF
274 489 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi ikerház hirdetés (65343192)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 939 m2
Szobaszám: 2
Felújítandó ikerház tele LEHETŐSÉGGEL! Az Ön képzeletére van bízva: befektetés, vállalkozás, saját otthon kialakítás, társash...
45 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Domaszéki családi ház hirdetés (26698776)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 3561 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Nyugalom és kényelem egy HELYEN! Eladó 108 m2 tanya Domaszéken 3560 m2 -es telken! Az ingatlan egyik felének falazata tégla...
54 900 000 HUF
392 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarudi családi ház hirdetés (58279793)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 2
Egy ház, amely nem az a ház, amin még „majd egyszer” dolgozni kell. Itt már csak élni kell. Sarud szívében, a Tisza-tó közelé...
46 850 000 HUF
669 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Harkányi családi ház hirdetés (39733654)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 2926 m2
Szobaszám: 4
Családi ház Harkányban! Harkány családi házas, nem üdülőövezeti környezetében eladó egy néhány éve felújított, azonnal költözhe...
33 500 000 HUF
291 304 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarudi családi ház hirdetés (94956347)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2