Eladó ház 60 millióig (20113 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 113 db
Eladó Sülysápi családi ház hirdetés (73439573)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: 858 m2
Szobaszám: 1
Sülysáp központjában kis ház, nagy lehetőség a piac tér KÖZELÉBEN! Sülysáp szívében, a Piac tértől pár perc sétára kínálunk meg...
35 000 000 HUF
945 945 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ócsai családi ház hirdetés (77476561)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 1079 m2
Szobaszám: 2
Eladó önálló családi ház ÓCSÁN! KIVÁLÓ befektetési LEHETŐSÉG! Eladásra kínálok Ócsán egy 64 m2 hasznos alapterületű önálló ...
36 900 000 HUF
585 714 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Ócsai családi ház hirdetés (84546877)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: 896 m2
Szobaszám: 5
Valósítsa meg álomotthonát! Egy különleges lehetőség, egy téglaépítésű ingatlan, amely jelenleg felújításra és befejezésre sz...
24 900 000 HUF
185 820 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (56244733)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 168 m2
Telekterület: 2851 m2
Szobaszám: 4
Jászfenyszaru dinamikusan fejlődő, folyamatosan fellendülő városában kínálunk megvételre egy komoly potenciállal rendelkező ing...
25 200 000 HUF
150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószecsői családi ház hirdetés (63363754)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: 1421 m2
Szobaszám: 2
Azonnal birtokba vehető, 2 szobás ház, csendes utcában, 1421 nm - es telekkel! Tápiószecsőn eladó, összközműves, 2 szobás ing...
34 900 000 HUF
591 525 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi családi ház hirdetés (28933532)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 946 m2
Szobaszám: 2
Eladó Sarkad Teleki részén egy 83, 5 nm alapterületű, téglából épült, gyönyörűen felújított kockaház, csendes, nyugodt környéke...
27 500 000 HUF
331 325 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai családi ház hirdetés (43531445)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 582 m2
Szobaszám: 2
Eladó Gyula Románváros részén egy 50 nm-es, kétszobás, vegyes falazatú ház, mely egy 582 nm-es sarki telken található! Az ingat...
34 900 000 HUF
698 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi családi ház hirdetés (77794425)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 946 m2
Szobaszám: 2
27 500 000 HUF
331 325 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai sorház hirdetés (32723445)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 3
Gyula egyik legkedveltebb részén, Magyarvároson kínálok eladásra egy 1588 m2-es közös udvaron lévő, de saját udvarrésszel is re...
52 900 000 HUF
472 321 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békési családi ház hirdetés (51649463)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 4568 m2
Szobaszám: 2
Békés külterületén, Malomasszonykertben vált eladóvá egy 4568 m2-es zártkerti telken fekvő, akácossal és vízparttal rendelkező ...
26 900 000 HUF
413 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai családi ház hirdetés (38784549)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 582 m2
Szobaszám: 2
34 900 000 HUF
698 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi családi ház hirdetés (47349431)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 952 m2
Szobaszám: 2
Eladó Sarkadon egy 83m2-es családi ház! Az ingatlan 952m2 telken fekszik, minden jelentős közmű (víz, gáz, villany, szennyvíz) ...
16 500 000 HUF
198 795 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szomolyai családi ház hirdetés (46442637)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 906 m2
Szobaszám: 2
Eladó tufából épült családi ház Szomolyán, 906 m2-es telken! Szomolya szívében, csendes, barátságos környezetben kínáljuk ela...
19 900 000 HUF
265 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maroslelei családi ház hirdetés (32895314)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 768 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Csongrád - Csanád vármegye, Maroslele településen 2, 5 szobás családi ház eladó! a 65 nm vegyes falazatú ház, szépen karbantart...
28 900 000 HUF
444 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiszombori családi ház hirdetés (24379937)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 195 m2
Telekterület: 957 m2
Szobaszám: 6
Két lakás + üzlethelyiség egy áráért Kiszomboron! Ilyen ritkán van! Kiszomboron, főút mentén eladó egy 195 nm-es, jó állapotú ...
55 000 000 HUF
282 051 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai családi ház hirdetés (83452379)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 798 m2
Szobaszám: 4
Kórházdombon Ajkán eladóvá vált egy 170 m2-es, 5 szobás családi ház. A telek természetes lejtésének köszönhetően minden emelet...
49 900 000 HUF
293 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni családi ház hirdetés (59342839)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 1518 m2
Szobaszám: 4
Nógrád megye, Salgótarján Pálfalva városrészében kínálunk megvételre egy 105 m2-es, egyszintes családi házat, amely egy tágas, ...
38 900 000 HUF
370 476 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyhalászi családi ház hirdetés (42456547)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: 962 m2
Szobaszám: 5
Eladó családi ház Nagyhalász nyugodt, csendes kis utcájában! Az ingatlan 131 nm, mely egy 962 nm-es sarok telken helyezkedik ...
12 600 000 HUF
96 183 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (33245424)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1180 m2
Szobaszám: 2
Békés vármegye, Békéscsaba, 100 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlan, az északi városrészben, 1130 nm-es telken ...
28 000 000 HUF
280 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (44551344)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 1207 m2
Szobaszám: 2
Eladó panorámás hétvégi ház Fóton, nagy telekkel! Fót csendes, nyugodt részén eladó egy kiváló adottságokkal rendelkező, panorá...
33 000 000 HUF
1 320 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal