Eladó ház 60 millióig (20256 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 256 db
Eladó Dömsödi ikerház hirdetés (44477646)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 542 m2
Szobaszám: 4
3%-Os otthon start hitel, csok+, illetékmentesség, zöld-hitel, energiatakarékos ház! ! ! BUSZMEGÁLLÓ gyalogosan 1 perc SÉTÁRA!...
58 000 000 HUF
725 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Répceszentgyörgyi családi ház hirdetés (18135298)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 740 m2
Szobaszám: 2
Répceszentgyörgyön jó állapotú, azonnal beköltözhető családi ház eladó! Répceszentgyörgy egy csendes, rendezett település Vas ...
28 000 000 HUF
400 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (47978955)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 660 m2
Szobaszám: 2
Eladó kivett lakóház, udvar Nyíregyháza Bujtos városrészében, azonnal költözhető állapotban, parkosított kerttel, télikerttel é...
49 900 000 HUF
623 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bakonynánai családi ház hirdetés (44939133)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 129 m2
Telekterület: 2990 m2
Szobaszám: 4
A lido home székesfehérvári irodája eladásra kínálja ezt a bakonynánán található zöldövezetre néző családi HÁZAT! Az ingatlan ...
42 900 000 HUF
332 558 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Karádi családi ház hirdetés (93448333)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 692 m2
Szobaszám: 3
A lido home Balatonboglár eladásra kínálja ezt a 2025-ben felújított családi házat Karádon. A ház lakóterülete 75 nm, mely 69...
36 000 000 HUF
480 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (57242394)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 1800 m2
Szobaszám: 2
A Teleki és Fia Ingatlan értékesítésre kínálja Pilisen ezt a zártkerti művelési ágból kivett ingatlant, mely 200 méterre fekszi...
38 900 000 HUF
694 642 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi családi ház hirdetés (45869336)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: 4140 m2
Szobaszám: 1
Zalaegerszeg csendes, erdőkkel borított városnegyedében, Botfán kínáljuk eladásra ezt a páratlan panorámával rendelkező bájos, ...
14 900 000 HUF
382 051 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Berettyóújfalui családi ház hirdetés (68993342)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1008 m2
Szobaszám: 1
Berettyóújfaluban, a Morotva utcán kínálunk megvételre egy 1008 nm-es telken fekvő, vályog építésű családi házat, amely igazi l...
15 990 000 HUF
266 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi sorház hirdetés (74633573)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 3
Hajdúböszörményben belváros közeli, sorházi lakás, kerttel, garázzsal, tárolóval eladó A város központjában található üzletek,...
59 900 000 HUF
696 511 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Himesházai családi ház hirdetés (39477657)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 2079 m2
Szobaszám: 5
Eladó családi ház Himesházán – kiváló ár-érték arány! 1986-Ban épült, tégla szerkezetű, stabil és jól megépített családi ház a...
39 900 000 HUF
159 600 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tengelici családi ház hirdetés (37535378)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1050 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Árcsökkenés! 15, 9 M helyett most 14, 9m ft! Tisztelt ingatlankereső! Eladó Tolna Vármegye Tengelic egyik kedvelt, csendes utcá...
14 900 000 HUF
149 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai családi ház hirdetés (95342735)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Családi ház Gyulán! Gyula Németváros településrészén, nagy forgalomtól mentes, rövid, nyugodt utcában, ahol a kiváló sz...
49 900 000 HUF
623 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csipkereki családi ház hirdetés (33598739)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 1501 m2
Szobaszám: 2
Közel az Osztrák határhoz. Csipkerek nyugodt, rendezett településén eladó egy 1940-ben épült, jó adottságokkal rendelkező lakó...
25 000 000 HUF
446 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csorvási családi ház hirdetés (77344566)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1098 m2
Szobaszám: 2
Békés megyében, Csorváson sürgősen eladó 70nm-es, 2 szobás felújítandó családi ház. Az épület vegyes falazatú, a nyílászárók h...
4 500 000 HUF
64 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tompai családi ház hirdetés (39856733)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 1924 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Bács-Kiskun Vármegyében Tompán egy családi házat. Az ingatlan 45nm-es és 1924 nm-es telken helyezkedik el, és ...
11 990 000 HUF
266 444 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápióbicskei családi ház hirdetés (35472349)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 1809 m2
Szobaszám: 2
Tápióbicske csendes részén, belterületen 2 szobás 51nm-es ház eladó! Az épület beton alapra épült vegyes(tégla+könnyűszerkezet)...
19 900 000 HUF
390 196 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (95337648)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 359 m2
Szobaszám: 2
Tehermentes, hitelezhető és azonnal költözhető kertes házat keres egy panellakás áráért? Ne keressen tovább, megtalálta! Jogila...
49 500 000 HUF
738 805 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői ikerház hirdetés (42257317)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 205 m2
Szobaszám: 3
Eladó új építésű 3 szobás ikerházfél Monorierdőn! ALACSONY rezsiköltségű, kiváló választás! Az ingatlan 63 m2-es kiváló elr...
57 500 000 HUF
912 698 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Adácsi családi ház hirdetés (26394327)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 576 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Adácson, kiváló elhelyezkedéssel! A Mátra alján, csendes, rendezett településen, Adács központi részén kíná...
38 000 000 HUF
506 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Úri családi ház hirdetés (35263954)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 806 m2
Szobaszám: 3
Eladó - Új Élet Kezdete Úrin, Pest Megyében! Műszaki: Az épület vegyes falazatú szerkezete egy stabil beton alapra épült, ami...
49 000 000 HUF
569 767 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal