Eladó felújítandó ház - Nyíregyháza
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:90 napja a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Nyíregyháza
- Kategória:Ház
- Alkategória:Családi ház
- Alapterület:90 m2
- Telekterület:3275 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:1955
- Szobaszám:2 + 1 fél
- Állapot:Felújítandó
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:Összkomfortos
- Pince:Van
- Parkolási lehetőség:Garázsban
- Fűtés:Vegyes tüzelésű kazán
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Napfényes
- Tájolás:DK
- Kilátás:Kertre néző
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:Utcában
- Csatorna:Utcában
- Kapcsolatfelvétel

Róbert Ráthy
+36-(70)-396-5397
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Nyíregyházán a Tokaji út övezetében 2+1 szobás családi ház eladó!
Nyíregyházán, a Tokaji út övezetében, ipari és kereskedelmi, valamint vállalkozásra is alkalmas helyen fekvő, 2+1 szobás, kb. 90 Nm-es, vegyes falazatú (vályog+tufa), terméskő alapú, cseréptetős családi ház eladó! Megnevezése:lakóház, udvar és szántó! Kifüggesztést igényel!
- a telek mérete:3275 nm -es.
- a kb. 90 Nm-es családi ház, vályog+tufa falazatú, cserép tetős. Az alapja terméskő.
- a családi ház, 2+1 szoba, konyha+étkező, fürdő-WC(egyben van), lett kialakítva. Melléképületek is vannak. Valamint a konyha alatt pince, és garázs is. Kb. 1955-Ös építésű. a víz-és a villany vezetékek cserélve voltak!
- Fűtése, vegyes tüzelésű kazánnal, és cserépkályha is van. Közművek: Gáz az utcában, Vezetékes víz, a telek előtt, villany bekötve, fúrt kút(hidrofor). Emésztő.
- Fa +műanyag nyílászárók vannak.
- Az utcafront kb. 52 M.
- a családi ház, kívül felújítandó állapotú.
- Költözés megegyezés szerint!
- Kérem tekintse meg!
- Várom a hívását! Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!
Felkeltette az érdeklődésed ez az eladó nyíregyházai felújítandó 2 egész és 1 fél szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg minden fontos részletet erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Nyíregyháza oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó háznak az ára 45 000 000 HUF és mivel az alapterülete 90 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 500 000 HUF/m2.
Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Róbert Ráthy összes hirdetése között.

