Hirdető összes ingatlan hirdetése (47 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 47 db
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (93324552)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 480 m2
Szobaszám: 1
Nyíregyháza-Nagyszállás zártkerti részén, tufa falazatú ( szigetelt 5 cm. -Es nikecellel ), kb. 30 Nm-es, 1 szobás felújított i...
18 490 000 HUF
616 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (37853999)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1275 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyházától kb. 9 Km-re ( Butykán ), tégla falazatú ( szigetelt 8 cm. ), Kb. 100 Nm-es, ( 3 különnyíló ) szobás felújítandó ...
23 000 000 HUF
230 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Kiadó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (97942236)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyíregyházán a Bessenyei téren, 3. emeleti ( nincs lift ), 1+1 szobás, 37 nm -es, felújított állapotú, bútorozott, gépesített t...
139 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyedi garázs hirdetés (31495755)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Nyíregyháza belváros közeli részén, a Moszkva utcán, 16 nm-es belső udvari garázs eladó! - Az ingatlan jellemzői: - Méretei:...
7 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (38657953)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza belváros közeli kedvelt utcájában, a Moszkva utcán liftes épületben, eladó egy átlagos állapotú, 3. emeleti 26 nm-e...
26 500 000 HUF
1 019 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (33333753)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán a Toldi utcában, eladásra kínálok egy 4. emeleti ( nincs lift ) 55 nm -es, 2 szobás, loggiás, tégla ( szigetelt ) ...
36 500 000 HUF
663 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (92949484)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Nyíregyházán az Ungvár sétányon, eladásra kínálok egy 5. emeleti ( liftes ) 53 nm-es, 1+2 szobás, erkélyes, panel ( szigetelt )...
37 300 000 HUF
703 773 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (53441355)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Belváros közeli részén, a Tompa Mihály utcában, 4. emeleti ( lift nincs ), 2 szobás 54 nm. -Es, felújított állapotú...
140 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Kiadó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (65198582)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza- Spanyolkert övezetében a Törzs utcában, 1. emeleti ( liftes ), nappali+1 szobás 49 nm. -Es, újszerű állapotú, búto...
250 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (37936722)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza belváros közeli részén, a Tompa Mihály utcában eladásra kínálok egy 4. emeleti ( lift nincs ), 54 nm-es, 2 szobás, ...
38 900 000 HUF
720 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Nyíregyházai családi ház hirdetés (26573858)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az egyik épület körülbelül 50 négyzetméteres, 2 szobás, a másik épület körülbelül 45 négyzetméteres, 1 szobás. Az épületek fris...
380 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (39554854)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 874 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza-Nyírszőlős egyik kedvelt csendes zsákutcájában, eladásra kínálok egy 2009-ben Ytong-ból épült 3 különnyíló szobás k...
72 500 000 HUF
873 493 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (33258953)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 4
Nyíregyháza-Borbánya kedvelt részén, csendes utcában kínálok eladásra egy téglaépítésű ( kívülről nem szigetelt ) 120 m2-es Nap...
68 900 000 HUF
574 166 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (72345444)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza központjában, a Holló utcán kínálok eladásra egy 3. emeleti nettó 47 nm-es, ( bruttó 60 nm. ) Nappali+2 szobás, bel...
45 990 000 HUF
978 510 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (39242975)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 704 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza-Kistelekiszőlő övezetében, 3 szobás kb. 100 Nm-es 2 generációs családi ház eladó! - Nyíregyháza központjától egy ...
25 000 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (63841778)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 3275 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyíregyházán, a Tokaji út övezetében, ipari és kereskedelmi, valamint vállalkozásra is alkalmas helyen fekvő, 2+1 szobás, kb. 9...
45 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (42476469)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 1110 m2
Szobaszám: 2
Nyíregyháza-Oros övezetében, eladó egy 2 szobás vályog falazatú családi ház. A ház alapterülete, kb. 51 Nm, vályog falazatú, h...
23 000 000 HUF
450 980 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (45936456)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 890 m2
Szobaszám: 2
Nyíregyháza-Borbánya övezetében, 2 szobás szilikát falazatú, 71 nm. -Es Yamina cseréptetős, átlagos állapotú családi ház eladó!...
44 000 000 HUF
619 718 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Napkori családi ház hirdetés (78448434)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 1709 m2
Szobaszám: 2
Napkoron, a központtól nem messze, vegyes falazatú ( vályog+tégla) 71 nm-es, 2 szobás családi ház eladó! a telek mérete:1709 nm...
38 800 000 HUF
546 478 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (93792995)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 235 m2
Telekterület: 4172 m2
Szobaszám: 5
Nyíregyháza-Sóstóhegy övezetében, a Kemecsei út környékén, aszfaltozott utcában, tégla falazatú ( 38-as hs, szigetelt 10 cm. ) ...
75 000 000 HUF
319 148 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
← Előző oldal1 / 3 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Ha Hirdető hirdetései között szeretnél böngészni, akkor tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a hirdető kínálatában található eladó és kiadó házak, lakások, telkek, nyaralók, stb. Viszont, ha már tudod, hogy milyen típusú ingatlant keresel, akkor válassz kategóriát a keresőben, vagy ezen az oldalon találod az eladó házakat, itt az eladó lakásokat, ezen az oldalon az eladó telkeket és itt az eladó nyaralókat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Érdemes még szűkítened a keresést azzal, hogy választasz egy települést is.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal