Eladó ház 60 millióig (20453 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 453 db
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (78576334)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: 1459 m2
Szobaszám: 5
Eladó családi ház Hetényegyháza központi részén – két generációnak is ideális! Kecskemét, Hetényegyháza központjában kínálunk m...
54 900 000 HUF
554 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (93734652)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: 1459 m2
Szobaszám: 5
54 900 000 HUF
554 545 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (54613692)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: 1459 m2
Szobaszám: 5
54 900 000 HUF
554 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csabrendeki családi ház hirdetés (84779294)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 342 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Csabrendeken Veszprém megyében, Csabrendeken eladásra kínálunk egy 75 m2-es, részben felújított családi háza...
25 900 000 HUF
345 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori családi ház hirdetés (65281959)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 858 m2
Szobaszám: 2
Eladó Monoron, a Strázsahegy lábánál 858 nm területű művelés alól kivett zárt kert, beépíthetősége 3 %. Található rajta egy al...
20 500 000 HUF
512 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Poroszlói családi ház hirdetés (94934767)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: 935 m2
Szobaszám: 4
Poroszlón a Tisza-tó partján, családi házas övezetben eladó két lakrészes, jó állapotú családi ház, bővítési lehetőséggel, park...
58 900 000 HUF
439 552 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nógrádsápi családi ház hirdetés (18956922)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 1796 m2
Szobaszám: 3
Nógrádsáp érdekes formájú dombok közt elterülő rendezett település, lakosai összetételét ezerhétszázas évek végén betelepült sz...
27 500 000 HUF
286 458 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Karádi családi ház hirdetés (33342553)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1812 m2
Szobaszám: 3
Frissen tető-szigetelt Somogy megyei családi ház eladó, hátsó kerttel, panorámával! Eladásra kínálunk egy rendezett tulajdoni ...
44 690 000 HUF
446 900 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Zsákai családi ház hirdetés (26959323)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1225 m2
Szobaszám: 2
Modern, felújított parasztház eladó Zsákán! 0630/749-88-26 Tisztelt Érdeklődő! Engedje meg, hogy figyelmébe ajánljak egy szer...
14 800 000 HUF
211 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshidai családi ház hirdetés (42267397)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: 783 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében Jánoshidán egy 46, 1 nm-es családi házat 783 nm-es telken! Az ingatlanban kia...
13 500 000 HUF
293 478 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni családi ház hirdetés (34867993)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 759 m2
Szobaszám: 3
Budapesttől mindössze 60 km-re, Pest vármegyében, Tápiószentmártonban központjában, felújított, tágas családi otthon eladó. A...
38 000 000 HUF
345 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei sorház hirdetés (77232372)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 513 m2
Szobaszám: 2
Felújításra előkészített téglaépítésű kis ház eladó Kisterenyén! Eladó Kisterenye egyik csendes részén egy felújítandó, 45 nm-e...
5 500 000 HUF
122 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei családi ház hirdetés (33373467)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 569 m2
Szobaszám: 5
Tágas családi ház eladó Kisterenyén 130 nm + garázs és szuterén helyiségekkelKisterenye családi házas övezetében kínálunk megvé...
33 000 000 HUF
253 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lőrinci családi ház hirdetés (53987482)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 1188 m2
Szobaszám: 3
Teljeskörűen felújított családi ház eladó Lőrinciben! Eladó Lőrinciben egy 113 nm-es, tégla építésű, részben szigetelt családi ...
49 000 000 HUF
433 628 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúnánási családi ház hirdetés (89354285)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 2475 m2
Szobaszám: 2
Egyedi befektetés hajdúnánáson! 2475 Nm telek, 15 kw-os szaldós napelem és 160 nm CSARNOK! Exkluzív ajánlat az OTP Ingatlanp...
52 000 000 HUF
722 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Derecskei családi ház hirdetés (92154367)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 571 m2
Szobaszám: 3
Derecske, 55 nm-es családi ház eladó. Az ingatlan főútközeli utcában található, 571 nm gazdálkodásra alkalmas telek tartozik ho...
34 900 900 HUF
634 561 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (33235593)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 397 m2
Szobaszám: 3
Kecskemét központi részén a Zimayutcában, kiváló elhelyezkedéssel egy 795 m2-es telken eladóhasználati megosztással397 m2-es te...
59 900 000 HUF
299 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (42243537)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 503 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálok Pest vármegyében Nagykátán egy 80, 8 nm-es felújítandó családi házat 503 nm-es telken! Az ingatlanban kialakít...
28 300 000 HUF
353 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alattyáni családi ház hirdetés (73494432)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: 921 m2
Szobaszám: 5
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye Alattyán településen kínálunk megvételre egy 123 nm-es, 2 szintes családi házat 920 nm-es telken....
33 000 000 HUF
268 292 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci családi ház hirdetés (29582344)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: 3774 m2
Szobaszám: 2
Vác zártkerti részén eladó jó állapotú szigetelt tégla házikó! Csend, tér és lehetőség zártkerti telek eladó Vácon! Vác külterü...
27 500 000 HUF
723 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal