Eladó ház 80 millióig (27842 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 27 842 db
Eladó Dömsödi családi ház hirdetés (57533815)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 416 m2
Szobaszám: 2
Dömsöd belterületi részén eladó egy két szintes, 2 szobás, tégla építésű, összesen 85 nm-es ház, ami egy 416 nm-es telken helye...
49 000 000 HUF
576 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószecsői családi ház hirdetés (67652338)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 3102 m2
Szobaszám: 8
Két generáció számára alkalmas, vagy akár vállalkozásnak is! Eladó Tápiószecső központjában egy 228 m²-es, téglaépítésű csalá...
69 400 000 HUF
289 166 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Ócsai családi ház hirdetés (46267237)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 903 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Ócsán nagy telekkel, bővítési lehetőséggel! Ócsa csendes, kertvárosi részén kínálunk megvételre egy jó álla...
61 000 000 HUF
762 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (45247341)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 709 m2
Szobaszám: 2
Befektetők figyelem! Eladó a 18. kerület közkedvelt részén, a Gilice tér közvetlen közelében, 70nm-es családi ház 709 nm-es t...
49 900 000 HUF
712 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (53322499)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 889 m2
Szobaszám: 3
Pécsen, a Hősök terén kínálunk megvételre egy 122 m² alapterületű, kétszintes, szinteltolásos kialakítású családi házat, 889 m²...
43 000 000 HUF
352 459 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi ikerház hirdetés (43333395)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 560 m2
Szobaszám: 5
Érd, postástelepen, Riminyáki úton, 5 szobás, felújítandó 120 nm-es társasház eladó! Az ingatlan osztatlan közös tulajdonrészű,...
71 500 000 HUF
595 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (72327532)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 473 m2
Szobaszám: 3
Érden, Érdliget központi részén eladó egy klasszikus kádárkocka típusú családi ház! A 100 m2-es ingatlan egy 473 m2-es, sík f...
69 900 000 HUF
699 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi ikerház hirdetés (54794392)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: 410 m2
Szobaszám: 3
Érd Dombosváros új építésű házakkal beépített részén kínálok megvételre egy ikerházfelet. a lakások jogilag rendezettek, egymás...
69 900 000 HUF
587 394 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonszemesi ikerház hirdetés (47338585)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 879 m2
Szobaszám: 3
Somogy vármegye frekventált Balatoni településén, Balatonszemesen kínálok egy 94 nm-es, téglaépítésű, palatetős, bitumenzsindel...
55 000 000 HUF
585 106 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ácsi családi ház hirdetés (46542327)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1288 m2
Szobaszám: 2
Eladó hangulatos családi ház Ács csendes utcájában. Eladásra kínálunk egy közepes állapotú családi házat Ács csendes részén, ...
37 000 000 HUF
616 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nádasdi családi ház hirdetés (37382992)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 2931 m2
Szobaszám: 1
Katafán, természetközeli környezetben – nagy telekkel rendelkező, felújítás alatt álló lakóház eladó! Körmendtől mindössze 5 ...
21 800 000 HUF
346 031 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pomázi házrész hirdetés (63573359)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 617 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálunk Pomáz központjában egy 55 m2-es, 2 és fél szobás házrészt!

 Az ingatlan Pomáz szívében, az Ófalu városrészr...
62 000 000 HUF
1 127 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaszentgróti családi ház hirdetés (78234449)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 3
A lido home Keszthely eladásra kínál új építésű családi házat ZALASZENTGRÓTON! A lido home Keszthely által eladásra kínált új ...
69 990 000 HUF
699 900 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Holládi családi ház hirdetés (86589348)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 6992 m2