Eladó ház 80 millióig (27842 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 27 842 db
Eladó Hódmezővásárhelyi családi ház hirdetés (46141514)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 494 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy 90 m²-es, teljes körűen felújított ingatlan Hódmezővásárhely egyik kiváló elhelyezkedésű részén! Az ingatlan a buszp...
63 000 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (49677994)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 858 m2
Szobaszám: 3
Azonnal KÖLTÖZHETŐ! SZEGED-SUBASÁN, a sziksósi fürdő közelében nyaraló eladó - a fürdőzés és a nyugalom SZERELMESEINEK! Sze...
28 500 000 HUF
791 666 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Turai családi ház hirdetés (28554823)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 735 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy csodálatos lehetőség Tura szívében, ahol a történelmi hangulat és a modern kényelem találkozik. Ez a vályog szerkezet...
45 000 000 HUF
775 862 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ócsai ikerház hirdetés (84469888)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 755 m2
Szobaszám: 3
Ócsa központi részén kínálok megvételre egy 76 négyzetméteres, újszerű, két szoba+nappalis ikerház-felet! Az ingatlan a 90-es é...
77 000 000 HUF
1 013 157 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Esztergomi családi ház hirdetés (43373293)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 110 m2
Szobaszám: 2
Eladó hangulatos kis ház Esztergom belvárosában! Megvételre kínálok Esztergom központi részén egy 2002-ben épült, tégla szerk...
69 900 000 HUF
1 370 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fajszi családi ház hirdetés (64373327)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 580 m2
Szobaszám: 3
Fajsz nyugodt, mégis könnyen megközelíthető részén kínáljuk eladásra ezt a 95 m²-es, teljes körűen felszerelt családi házat, am...
25 000 000 HUF
263 157 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Süttői családi ház hirdetés (34481589)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 1777 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Süttőn! Süttő egyik közkedvelt, csendes utcájában kínálok megvételre egy 1777 m²-es telken elhelyezkedő, 94...
51 999 000 HUF
553 180 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Esztergomi családi ház hirdetés (96364762)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: 138 m2
Szobaszám: 3
Eladó teljeskörűen felújított ház Esztergom központi részén! Esztergom frekventált, központi elhelyezkedésű részén kínálunk m...
50 900 000 HUF
1 156 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Esztergomi családi ház hirdetés (23193721)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 110 m2
Szobaszám: 2
Eladó egy hangulatos kis ház Esztergom belvárosában! Megvételre kínálok Esztergom központi részén egy 2002-ben épült, tégla s...
69 900 000 HUF
1 370 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Süttői családi ház hirdetés (37648453)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 193 m2
Telekterület: 615 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálok egy családi házat Süttő csendes, nyugodt utcájában. a kétszintes ingatlan hasznos alapterülete 154 m², a hozzá...
71 500 000 HUF
370 466 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lábatlani családi ház hirdetés (57572939)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Lábatlan központjában! Lábatlan szívében, a főúthoz közel kínálok eladásra egy 50 m² hasznos alapterületű, ...
19 500 000 HUF
390 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagysápi családi ház hirdetés (53745295)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 514 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Nagysápon! Eladásra kínálunk egy 85 m² hasznos alapterületű, vegyes falazatú (vályogtégla és tégla) családi...
32 900 000 HUF
261 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Esztergomi családi ház hirdetés (91748291)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 109 m2
Szobaszám: 2
Eladó hangulatos családi ház Esztergom belvárosához közel! Esztergom egyik kedvelt, nyugodt részén, a belvárostól mindössze n...
43 000 000 HUF
597 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyergesújfalui családi ház hirdetés (41913263)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 264 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Nyergesújfalun! Nyergesújfalu központi részén kínálok eladásra egy 63 m² alapterületű, két szobás családi h...
24 900 000 HUF
395 238 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Esztergomi családi ház hirdetés (34735954)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 179 m2
Szobaszám: 5
Eladó kétszintes családi ház Esztergomban! Eladásra kínálok egy téglaépítésű, kétszintes családi házat Esztergomban, csendes ...
78 900 000 HUF
526 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyergesújfalui családi ház hirdetés (78843489)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
Modern családi otthon Nyergesújfalun! Nyergesújfalu csendes, mégis könnyen megközelíthető részén kínálok eladásra egy teljese...
79 900 000 HUF
665 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ócsai ikerház hirdetés (39493937)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 755 m2
Szobaszám: 3
Ócsa központi részén kínálok megvételre egy 76 négyzetméteres, újszerű, két szoba+nappalis ikerház-felet! Az ingatlan a 90-es...
77 000 000 HUF
1 013 157 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ócsai ikerház hirdetés (54369824)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 755 m2
Szobaszám: 3
77 000 000 HUF
1 013 157 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (43798247)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 497 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Önálló családi ház KISPESTEN! Felújítandó családi ház eladó a XIX. kerület Kertvárosában, első tulajdonostól. Az ingatlan öná...
79 990 000 HUF
1 095 753 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (73171363)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 709 m2
Szobaszám: 2
Befektetők figyelem! Eladó a 18. kerület közkedvelt részén, a Gilice tér közvetlen közelében, 70nm-es családi ház 709 nm-es t...
49 900 000 HUF
712 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal