Eladó ház 80 millióig (27795 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 27 795 db
Eladó Tahitótfalui családi ház hirdetés (35835473)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 3
Panorámás ingatlan befektetőknek is tahitótfalun Amerikai konyhás nappali tágas, világos központi élettér 2 külön hálószoba ide...
72 330 000 HUF
1 446 600 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi házrész hirdetés (47539935)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: 184 m2
Szobaszám: 1
Saját kertre vágyik a III. kerületben? Csillaghegy egyik csendes mellékutcájában eladó egy 44 m²-es, jó állapotú házrész, amely...
59 900 000 HUF
1 361 363 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tabajdi családi ház hirdetés (32365975)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 3455 m2
Szobaszám: 3
Eladó felújított családi ház Tabajdon! Tabajd központjában kínálok eladásra egy azonnal költözhető 87 nm, téglából épült család...
79 000 000 HUF
908 045 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Előszállási családi ház hirdetés (47923275)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 1541 m2
Szobaszám: 3
Teljesen felújított családi ház eladó előszálláson, azonnal KÖLTÖZHETŐ! Eladásra kínálok Előszálláson, a főutcához közel, egy...
65 000 000 HUF
844 155 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Előszállási családi ház hirdetés (69637966)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 1541 m2
Szobaszám: 3
Teljesen felújított családi ház eladó előszálláson, azonnal KÖLTÖZHETŐ! Eladásra kínálok Előszálláson, a főutcához közel, egy 7...
65 000 000 HUF
844 155 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (34568242)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 445 m2
Szobaszám: 2
Debrecen Széchenyikert városrészen családi ház eladó! - 445 Nm telken, 70 nm-es felújítandó családi ház található. - a ház b...
79 900 000 HUF
1 141 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Murakeresztúri családi ház hirdetés (84943739)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: 1196 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Nagykanizsa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180437 hivatkozási számú murakeresztúri családi ház. -Murakereszt...
4 500 000 HUF
102 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (63894928)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 349 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csongrád szívében egy 101 nm-es, teljes körűen felújított ingatlan, amely m...
43 500 000 HUF
430 693 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Baksi családi ház hirdetés (33338743)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 566 m2
Szobaszám: 2
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó egy 65 nm-es ház Baks központjában! Az ingatlan két szobával, konyhával és ...
16 000 000 HUF
246 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Makói családi ház hirdetés (43586459)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Makó, 100 nm, családi ház eladó! Az ingatlan Makó Vertán telepi részén található, 450 nm telek tartozik hozzá. Az épület 1970 -...
57 250 000 HUF
572 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (57937313)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 817 m2
Szobaszám: 5
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Kunszentmárton csendes, rendezett utcájában egy 145 m2-es, 2 szintes, 5 szoba ...
41 500 000 HUF
286 206 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi sorház hirdetés (63939323)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Szentes központjában kínálunk eladásra egy kiváló állapotban lévő, 60 négyzetméte...
36 000 000 HUF
600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (97328623)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 349 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
43 500 000 HUF
430 693 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkovácsházai családi ház hirdetés (79965345)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1764 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Mezőkovácsháza város csendes környékén egy 2 szobás remek állapotú családi házat. Az ingatlanban az elmúlt öt...
15 700 000 HUF
196 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiszombori családi ház hirdetés (77333295)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1682 m2
Szobaszám: 2
Kiszombor központi részén 100 nm-es, 2 szobás ház eladó! Az ingatlanhoz 1682 nm-es telek tartozik. Az épület 1977-ben épült, t...
35 900 000 HUF
359 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (33423261)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 623 m2
Szobaszám: 3
Kunszentmárton, eladó egy teljesen felújított 96, 8 nm családi ház. a téglából épült, családi ház, egy csendes utcában, 623 nm ...
34 900 000 HUF
349 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (84666256)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 716 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kizárólag az opt Ingatlanpont kínálatában! ! ! ! ! ! Csongrád csendes kertvárosi részén, bevásárlóközponttól egy kilométerre, a...
22 000 000 HUF
314 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai családi ház hirdetés (44939413)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1419 m2
Szobaszám: 2
Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! Eladásra kínálok Békés vármegye területén, Orosháza városában, a Rákóczi-telep városrész...
12 000 000 HUF
171 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai családi ház hirdetés (34734387)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 1089 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálunk Békés vármegyében, Orosházán egy 95 nm-es, vegyes falazatú, jó állapotú családi házat 1089 nm-es telken. Az i...
22 990 000 HUF
247 204 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai családi ház hirdetés (43449537)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted