Eladó ház 80 millióig (27800 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 27 800 db
Eladó Turai ikerház hirdetés (53627574)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 80 m2
Szobaszám: 3
Eladó modern otthon Turán! Megvételre kínáljuk Tura legjobb részén hat lakásos sorház középső lakásait. a lakás két szintes, te...
49 900 000 HUF
891 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai ikerház hirdetés (94347364)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 237 m2
Szobaszám: 3
Eladó modern otthon Turán! Megvételre kínáljuk Tura legjobb részén hat lakásos sorház utolsó lakását. a lakás két szintes, tető...
56 900 000 HUF
1 016 071 Ft / m2
drágább lett
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Turai ikerház hirdetés (58444468)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 80 m2
Szobaszám: 3
49 900 000 HUF
891 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (42725939)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 3100 m2
Szobaszám: 3
Eleged van a zajból, a rohanásból és a betonból? Nagykáta külterületen eladó egy 73 nm-es, téglaépítésű ház 3100 nm-es telken a...
14 900 000 HUF
206 944 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai ikerház hirdetés (69769969)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 126 m2
Szobaszám: 3
Eladó modern otthon Turán! Megvételre kínáljuk Tura legjobb részén hat lakásos sorház első lakását. a lakás két szintes, tetőté...
53 900 000 HUF
962 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi családi ház hirdetés (63333835)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 1513 m2
Szobaszám: 4
Dabas Sári főút közelében eladó 93 nm-es családi ház 1513 nm-es telken. Megvételre kínálunk Dabas-Sári jól megközelíthető részé...
60 000 000 HUF
645 161 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai ikerház hirdetés (55443336)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 80 m2
Szobaszám: 3
49 900 000 HUF
891 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ecseri családi ház hirdetés (53647493)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 871 m2
Szobaszám: 1
Eladó egy zártkerti ingatlanon található alápincézett ház egy kis melléképülettel és panorámás kilátással! A ház felújítást i...
35 900 000 HUF
1 196 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csányi családi ház hirdetés (45634139)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 850 m2
Szobaszám: 3
Modern luxus Csány központjában – alacsony rezsi, azonnal költözhető! Teljesen felújított, 97 m²-es családi ház várja új tula...
45 900 000 HUF
473 195 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunhegyesi családi ház hirdetés (41973423)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1281 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó családi ház Kunhegyesen Jász-Nagykun Szolnok vármegyében nagy telekkel, sok lehetőséggel! Kunhegyes központjában, a Tisz...
24 000 000 HUF
279 069 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maroslelei családi ház hirdetés (33542354)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1472 m2
Szobaszám: 1
Maroslelén, autópályához közel, belterületen, magánházas környéken eladó egy kiváló elhelyezkedésű ingatlan. a telek 1472m2-es,...
28 900 000 HUF
361 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újfehértói családi ház hirdetés (69272434)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 3962 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Újfehértó kedvelt részén egy kb. : 80 Nm-es családi ház, mely 3706 nm-es telken helyezkedik el, mely kiváló lehetőség csa...
35 000 000 HUF
437 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Zóki családi ház hirdetés (94385298)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 1808 m2
Szobaszám: 3
Baranya vármegye egyik csendes, nyugodt településén, Zókon, Pécstől 10 km-re eladó egy 94 m2-es, 3 szoba + hallos családi ház. ...
21 000 000 HUF
223 404 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Pápasalamoni családi ház hirdetés (34344357)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 2018 m2
Szobaszám: 1
Patakkal, erdővel Falusi CSOK képes, 130 nm es hagyományos parasztház a mai igényknek megfelelően igényesen felújítva, korabeli...
49 900 000 HUF
383 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tárnoki családi ház hirdetés (75968439)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 614 m2
Szobaszám: 4
Tárnokon, Falu részen, 614 m2-es teleken eladó egy 90 m2-es tehermentes lakóház 1 tulajdonostól. a ház:- 1 nagyszobából, 1 kony...
58 000 000 HUF
644 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (55733475)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 1151 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálunk Érden, parkvárosi részen egy téglaépítésű, 74 négyzetméteres ingatlant, mely egy 1 157 négyzetméteres telke...
71 000 000 HUF
959 459 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Biatorbágyi ikerház hirdetés (83875393)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 2
Biatorbágy központjában, Budapesttől fél órás autóútra, kiváló közlekedéssel, de csendes, nyugodt mellékutcában elhelyezkedő, r...
51 990 000 HUF
881 186 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (54894447)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: 685 m2
Szobaszám: 1
Tolna vármegye, Szekszárd Palánkon eladó sorház szélső háza. a 41 nm-es tégla ház 685 nm területen fekszik. Benne 1 szoba, kony...
12 500 000 HUF
304 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szakályi családi ház hirdetés (37348117)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1275 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tolna Vármegyében Szakályban 1275 négyzetméteren, egy 90 négyzetméteres felújítandó családi ház. Az ingatlanhoz egy különálló nyári konyha is tartozik. Az udvaron pince, a hátulsó telekrészen müvelésre alkalmas kiskert várja kertészét.
7 900 000 HUF
87 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Decsi családi ház hirdetés (74468477)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 664 m2
Szobaszám: 2
Tolna vármegye, Decs központjában eladó 664 nm területen 84 nm-es vegyes falazatú családi ház. Benne 2 szoba, konyha, fürdő wc-...
19 000 000 HUF
226 190 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal