megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portál
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 12 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 9 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotó

Ingatlan adatai

  • Feladva:40 napja a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Nagykanizsa
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:51 m2
  • Telekterület:1726 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:1980
  • Szobaszám:1
  • Állapot:Jó állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:Földszintes
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Pince:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:Egyéb
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:
  • Tájolás:K
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:I
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Somogyi Dániel
Somogyi Dániel
+36-(30)-469-4793
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: HZ020375
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Nagykanizsa Szentgyörgyvári hegyen eladó hétvégi ház!


Nagykanizsa Szentgyörgyvári hegyen vált eladóvá ez a művelési ág alól kivett hétvégi ház, tehát kifüggesztés nélkül, azonnali birtokba adással lehetséges. Az ingatlan egy 1726 m2-es telken helyezkedik el, melyen a házon kívül található még tárolók, gyümölcsfák és ásott kút is. a ház 2 szintes, a pinceszinten nyári konyha és borospince, a földszinten 1 szoba és konyha étkezővel áll rendelkezésre. a hálózati víz és villany be van kötve az ingatlanba. a ház melegéről fa tüzelésű kályhák gondoskodnak. Igazi csendes, nyugalmi zöld övezet, szép kilátással, friss hegyi levegővel! További információért hívjon! Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!

Felkeltette az érdeklődésed ez az eladó nagykanizsai jó állapotú 1 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg minden fontos részletet erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Nagykanizsa oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó háznak az ára 7 500 000 HUF és mivel az alapterülete 51 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 147 059 HUF/m2.

Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Somogyi Dániel összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Nagykanizsa, Fő út összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal