rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 0 db
A megadott feltételekkel jelenleg nincs aktív hirdetés, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (58734494)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 2200 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Abonyban a Mária Terézia úton egy hatalmas lehetőségeket rejtő ingatlan, rendkívül kedvező, 6 millió forintos irányáron! ...
6 000 000 HUF
150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (79338998)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: 1
Gazdálkodna? Építkezne? Megfizethető megoldás Abonyban! Eladó Abony csendes, kertvárosias részén egy nettó 50 m²-es, vegyes ...
9 500 000 HUF
190 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (43532393)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 1
Saját otthont szeretne megfizethető áron, vagy befektetési lehetőséget keres Abony legközpontibb részén? Ez a kis házikó csak a...
13 000 000 HUF
260 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi házrész hirdetés (97242294)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 434 m2
Szobaszám: 2
Leginkább befektetésnek ajánlom az alábbi ingatlant! - Az ingatlan 3/4 tulajdoni részét kínálom most eladásra - az 1/4 tulajd...
13 900 000 HUF
173 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (69984448)
5 órája a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 494 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Abony központjában egy 494 nm-es telket. –Egy 61nm bontandó épülettel. A telek minden közművel ellátott (ví...
15 000 000 HUF
214 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (95294948)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 746 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Abony központjához közel, netto 82 m2 területű ingatlan. Az ingatlan felújítandó állapotú, 3 külön nyíló szoba, megfelelő...
15 900 000 HUF
193 902 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (49318373)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 748 m2
Szobaszám: 2
Abony egyik kedvelt utcájában, eladó egy felújítandó, családi ház az alábbi paraméterekkel: - vegyes falazatú, - 63nm belső ha...
15 900 000 HUF
198 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (19432955)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 3000 m2
Szobaszám: 2
Eladó Abony központhoz közeli részén egy felújítandó ingatlan. Közművekkel nem rendelkezik, villanyóra, vízóra, gázóra nincs, d...
16 900 000 HUF
252 238 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (27326339)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 1
Eladó tégla építésű ingatlan Abony kiváló csendes rendezett RÉSZÉN! Szoba, konyha+étkező, fürdő+wc kialakítással. Rendezett...
18 000 000 HUF
580 645 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (45334783)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 377 m2
Szobaszám: 4
Abonyban kínálok megvételre egy 63 nm alapterületű, amerikai konyhás nappali+ 3 szobás kialakítással rendelkező különálló csalá...
18 500 000 HUF
293 650 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (55545458)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 955 m2
Szobaszám: 2
Műszaki felújítást elvégezték, az esztétika Rád vár, ennek köszönhetően olyan színeket, burkolatokat használhatsz, ami neked te...
21 900 000 HUF
273 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (65341443)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 2518 m2
Szobaszám: 2
Eladó Abonyba külterületi részén 2518 nm -es telken 77 nm -es családi ház! Az ingatlan 1987 - ben épült beton alapra, tégla fal...
23 900 000 HUF
310 389 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (82679158)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 1303 m2
Szobaszám: 2
Az alábbi paraméterekkel kínálok eladásra egy családi házat: - közkedvelt, aszfaltos utcában található - tégla alap, vízszigete...
25 900 000 HUF
278 494 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (43872249)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 1289 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok 2 szobás családi házat Abonyban! Inagatlan főbb jellemzői: - 80 m2-es hasznmos alap terület - 1289m2 telek ...
26 000 000 HUF
295 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (63434472)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 1
Szerkezetkész Ház Saját Telekkel!
26 000 000 HUF
481 481 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi ikerház hirdetés (31528492)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 523 m2
Szobaszám: 3
Pest-megyében, Abony városában, vasút állomáshoz közel, kiváló közlekedéssel 90nm-es ikerház fél eladó! a tégla falazatú ingatl...
26 900 000 HUF
298 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi ikerház hirdetés (73366937)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 524 m2
Szobaszám: 3
26 900 000 HUF
298 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (93438753)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1240 m2
Szobaszám: 3
Felújítandó családi ház kiváló lehetőségekkel – Alakítsa saját ízlésére és teremtsen valódi otthont! Eladásra kínálok egy 75 ...
27 200 000 HUF
362 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (53254194)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1746 m2
Szobaszám: 2
A CasaNetWork Ingatlanhálózat ceglédi irodája eladásra kínálja a 174602241 számú abonyi 65 m2-s családi HÁZAT. ELADÓ abonyban ...
27 900 000 HUF
429 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (83529677)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 760 m2
Szobaszám: 3
Vonattal jár munkába? Ez az ingatlan elérhető távolságra található a vasútállomástól. Jellemzői: - 68nm belső hasznos alapterü...
27 990 000 HUF
311 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Abonyban?

Hasznos tudnivalók

Eladó ház Abony Hold utcában? A családi fészek megtalálása nem mindig egyszerű, de Hold utca környékén most könnyebb dolgod lehet, mert itt találhatók az eladó Abony Hold utcai házak (családi házak, sorházak, ikerházak és kastélyok). Pest megye egyik élhető kisvárosaként Abony ideális választás azoknak, akik nyugodt környezetre vágynak. A helyi házak többsége kertes ház és családbarát utcákban található. Tudod már, milyen ház lenne az ideális? Szűkítsd a keresést alkategóriával, hogy célirányosabb találatokat kapj.