rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 10 db
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (34459236)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1524 m2
Szobaszám: 3
Paraméterek - 75nm belső hasznos alapterület, - beton alapon, tégla falazat, - 2 külön nyíló szoba + nappali, - tágas, világ...
36 900 000 HUF
434 117 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (98529259)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 578 m2
Szobaszám: 3
Pest vármegye, Abony központjában 94 m2 hasznos nettó alapterületű családi ház 44 m2 melléképülettel és 17 m2 nagyságú garázzsa...
44 000 000 HUF
468 085 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Abonyi házrész hirdetés (97242294)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 434 m2
Szobaszám: 2
Leginkább befektetésnek ajánlom az alábbi ingatlant! - Az ingatlan 3/4 tulajdoni részét kínálom most eladásra - az 1/4 tulajd...
13 900 000 HUF
173 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (49318373)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 748 m2
Szobaszám: 2
Abony egyik kedvelt utcájában, eladó egy felújítandó, családi ház az alábbi paraméterekkel: - vegyes falazatú, - 63nm belső ha...
15 900 000 HUF
198 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (63796331)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 377 m2
Szobaszám: 4
Abony frekventált helyén eladó, egy kétszintes, családi ház az alábbi paraméterekkel: - 102nm belső hasznos alapterület, - 199...
49 990 000 HUF
434 695 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (73549214)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1800 m2
Szobaszám: 3
Abonyban eladó egy felújítás alatt lévő családi ház, kiváló HELYEN. TÉGLA  falazatú, 100 nm alapterületű, a telek 1800 nm. ...
65 000 000 HUF
650 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (34745543)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 450 m2
Telekterület: 1100 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Eladásra kínálok Abonyban 3 lakrészből álló családi házat, amelynek alapterülete 450 nm. Az ingatlan ideális választás lehet t...
79 900 000 HUF
177 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (27393375)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 578 m2
Szobaszám: 3
44 000 000 HUF
468 085 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (37234332)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 2263 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó: vályogház + tégla ház | kétgenerációs | gazdálkodásra és állattartásra alkalmas | 2263 m² telek Ár: 44 900 000 Ft Abon...
44 900 000 HUF
449 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (74437133)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 533 m2
Szobaszám: 4
Szeretne egy olyan házban élni ahol mindenkinek megvan a saját élettere? Szeretne egy minőségi alapanyagokból épült magas műsz...
76 000 000 HUF
447 058 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 10 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (58734494)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 2200 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Abonyban a Mária Terézia úton egy hatalmas lehetőségeket rejtő ingatlan, rendkívül kedvező, 6 millió forintos irányáron! ...
6 000 000 HUF
150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (79338998)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: 1
Gazdálkodna? Építkezne? Megfizethető megoldás Abonyban! Eladó Abony csendes, kertvárosias részén egy nettó 50 m²-es, vegyes ...
9 500 000 HUF
190 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (43532393)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 1
Saját otthont szeretne megfizethető áron, vagy befektetési lehetőséget keres Abony legközpontibb részén? Ez a kis házikó csak a...
13 000 000 HUF
260 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (69984448)
4 órája a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 494 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Abony központjában egy 494 nm-es telket. –Egy 61nm bontandó épülettel. A telek minden közművel ellátott (ví...
15 000 000 HUF
214 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (95294948)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 746 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Abony központjához közel, netto 82 m2 területű ingatlan. Az ingatlan felújítandó állapotú, 3 külön nyíló szoba, megfelelő...
15 900 000 HUF
193 902 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (19432955)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 3000 m2
Szobaszám: 2
Eladó Abony központhoz közeli részén egy felújítandó ingatlan. Közművekkel nem rendelkezik, villanyóra, vízóra, gázóra nincs, d...
16 900 000 HUF
252 238 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (27326339)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 1
Eladó tégla építésű ingatlan Abony kiváló csendes rendezett RÉSZÉN! Szoba, konyha+étkező, fürdő+wc kialakítással. Rendezett...
18 000 000 HUF
580 645 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (45334783)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 377 m2
Szobaszám: 4
Abonyban kínálok megvételre egy 63 nm alapterületű, amerikai konyhás nappali+ 3 szobás kialakítással rendelkező különálló csalá...
18 500 000 HUF
293 650 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (55545458)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 955 m2
Szobaszám: 2
Műszaki felújítást elvégezték, az esztétika Rád vár, ennek köszönhetően olyan színeket, burkolatokat használhatsz, ami neked te...
21 900 000 HUF
273 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (65341443)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 2518 m2
Szobaszám: 2
Eladó Abonyba külterületi részén 2518 nm -es telken 77 nm -es családi ház! Az ingatlan 1987 - ben épült beton alapra, tégla fal...
23 900 000 HUF
310 389 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Abonyban?

Hasznos tudnivalók

Eladó ház Abony Városközpontban? A családi fészek megtalálása nem mindig egyszerű, de Városközpont környékén most könnyebb dolgod lehet, mert itt találhatók az eladó Abony Városközponti házak (családi házak, sorházak, ikerházak és kastélyok). Pest megye egyik élhető kisvárosaként Abony ideális választás azoknak, akik nyugodt környezetre vágynak. A helyi házak többsége kertes ház és családbarát utcákban található. Tudod már, milyen ház lenne az ideális? Szűkítsd a keresést alkategóriával, hogy célirányosabb találatokat kapj.
Ajánlott városrészek Abonyban: Nép utca   Pál utca   Székdűlő   Vasút út   Alma utca   Béke utca   Hold utca   Imre utca   

Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó ingatlanok között a vágyott eladó ház hirdetéseket. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat. Ha úgy érzed, nem a megfelelő oldalon jársz, visszatérhetsz a főoldalra, ahol minden ingatlanhirdetés elérhető. Ha inkább házak között nézelődnél, kattints az eladó ház Abony oldalra, vagy térj vissza az eladó ingatlanok központi oldalára. Ha nem kifejezetten csak Abonyban keresel eladó házat, akkor érdemes körül nézned az eladó ház Pest megye oldalon is. A megyeszékhelyek nagyon vonzók az ingatlan keresők körében. Javaslom, hogy nézz körül az eladó ház Budapest oldalon. Ha mégis inkább albérletet keresel Abonyban, akkor az albérlet Abony oldalon nézelődj. Tulajdonostól (magánszemélytől) eladó ingatlanok: tulajdonostól eladó ingatlan Abony.