Eladó ház Békéscsaba 80 millióig (152 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Békéscsaba 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 152 db
Békéscsabán további eladó házak közül is válogathatsz.
Összes eladó ház Békéscsabán
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (21773346)
12 órája a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 810 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Békéscsabán 40 nm-es ingatlan eladó. a tégla falazatú két szintes kis ház, csendes zöld övezetben, a keleti kertekben, 810 nm-e...
25 900 000 HUF
647 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (21753549)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: 357 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Békéscsabán, az első kerületben, a volt Kölcsei utcai iskolához, belvároshoz közel, folyamatosan felújított, és karbantartott, ...
72 000 000 HUF
537 313 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (36745354)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 1776 m2
Szobaszám: 3
Békéscsabán, Jaminában kínálunk megvételre egy részben felújított, tágas családi házat, amely többgyermekes családok számára is...
36 900 000 HUF
292 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (77444752)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 193 m2
Telekterület: 964 m2
Szobaszám: 6
Békéscsabán, Jamina elején eladó egy kiváló adottságokkal rendelkező, tégla építésű, kétszintes, összesen 193 m² alapterületű c...
49 800 000 HUF
258 031 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (54355765)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 713 m2
Szobaszám: 3
Békéscsabán, csendes és rendezett környéken, a Károlyi utca közelében eladó egy 117 m²-es, félkész állapotú, befejezésre váró c...
14 900 000 HUF
127 350 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (47248737)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 725 m2
Szobaszám: 4
A Lévai Ingatlan és Hiteliroda megvételre kínál egy 145 m²-es családi házat Békéscsaba Jamina városrészében, amely kiváló válas...
42 000 000 HUF
289 655 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (75773648)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 689 m2
Szobaszám: 3
Békéscsabán az Áchim lakótelep szomszédságában, eladó egy 80 nm-es, felújítandó családi ház. a telek tágas, 689 nm-es, összközm...
14 900 000 HUF
186 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (75866526)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 1076 m2
Szobaszám: 1
Elérhető áron családi ház Békéscsabán. Ritka, hogy ilyen alacsony áron, ilyen minőségű ingatlan a piacra kerüljön, használja ...
15 500 000 HUF
620 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (96154962)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 796 m2
Szobaszám: 2
Eladó kis ház a Kastélyszőlőkben – bővítési lehetőséggel! Békéscsaba Kastélyszőlő városrészében, kínálok megvételre egy 40 nm...
17 900 000 HUF
447 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (47779254)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 868 m2
Szobaszám: 6
Békéscsabán az Orosházi út közelében, a Kun utcában eladó vállakozásra alkalmas családi ház! A lakóterület 220 nm, a műhely 10...
70 000 000 HUF
318 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (48835444)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 1076 m2
Szobaszám: 1
Eladó felújított kis ház Békéscsabán, Kenderföldeken! Békéscsaba csendes, nyugodt részén kínálunk megvételre egy gondosan fel...
15 500 000 HUF
620 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (97998144)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 163 m2
Telekterület: 877 m2
Szobaszám: 4
Stílusos, magas színvonalon felújított polgári ház Békéscsabán Békéscsabán kínálok megvételre egy különleges hangulatú, polgár...
75 900 000 HUF
465 644 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (17139534)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 1076 m2
Szobaszám: 1
Eladó felújított, otthonos kis házikó Békéscsabán a Kenderföldeken! Ideális választás egyedülállók és párok számára, alacsony...
15 500 000 HUF
620 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Békéscsabai házrész hirdetés (83364155)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 40 m2
Szobaszám: n/a
Békéscsabán egy polgári jellegű, társasházi lakás keresi új tulajdonosát. ________________________________________ Főbb jellem...
36 500 000 HUF
521 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (54367299)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1166 m2
Szobaszám: 2
Csend, nyugalom és rengeteg lehetőség – eladó családi ház GERLÁN! Békéscsaba kedvelt, kertvárosias részén, Gerlán keresi új g...
11 490 000 HUF
143 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (44453731)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 706 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Békéscsaba közkedvelt utcájában, a Berzsenyi utcában eladó 3+2 félszobás családi ház. A 120 nm-es lakóház tégla falazattal kés...
67 000 000 HUF
558 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (85624153)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 633 m2
Szobaszám: 5
Eladó családi ház Békéscsaba Jamina kertvárosi részén! Képzelje el a reggeli kávéját a saját 633nm-es kertjében. Jaminában ...
72 000 000 HUF
620 689 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (43542937)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 650 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Újépítésű ingatlanok eladók! ! ------ Kérje bemutatónkat, tájékoztatónkat! ------Békés megye, Békéscsaba közkedvelt kertvárosi ...
79 490 000 HUF
836 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (34883742)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 164 m2
Telekterület: 870 m2
Szobaszám: 3
Békés vármegye, Békéscsabán, a Strandfürdő közelében eladó egy teljes körűen felújított, polgári jellegű családi ház! Az ingatl...
75 900 000 HUF
462 804 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (52458243)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 706 m2
Szobaszám: 2
Békés vármegye, Békéscsabán a Szarvasi út közelében, 2 szobás, igény szerint felújítandó állapotú családi ház eladó. a vályog f...
22 000 000 HUF
293 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Békéscsabán?