Eladó ház Budaörs környékén (9952 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 9 952 db
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (51747886)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 175 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Nyugalom, wellness, panoráma – prémium ikerházfél eladó a Testvérhegy gyönyörű természeti környezetében, mindez pár percre a vá...
319 990 000 HUF
1 828 514 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Solymári családi ház hirdetés (42852831)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 175 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 6
Két lakásos családi ház eladó! Solymár központjához közel, rendezett, igényes, családi házas övezetben, 1200 nm2-es díszkertbe...
169 900 000 HUF
970 857 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Solymári családi ház hirdetés (39337777)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 8
Újszerű családi ház, sok hálószobával, medencével! Solymáron, csendes nyugodt kertvárosi környezetben, kifogástalanul megépít...
255 000 000 HUF
1 020 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakeszi családi ház hirdetés (93331374)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 4
Eladó egyedi, 3 szintes kertes családi ház Budakeszi KÖZPONTJÁBAN. NEM mindennapi lehetőséget kínálunk! Tekintse meg ezt a ri...
147 000 000 HUF
1 225 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (53579625)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 163 m2
Telekterület: 658 m2
Szobaszám: 5
18. kerület legkedveltebb részén AlmáskertbenAlmáskertben modern környezetben eladó új építésű egyszintes önálló családi ház. ....
159 900 000 HUF
980 981 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökbálinti családi ház hirdetés (24736367)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 380 m2
Szobaszám: 5
Törökbálinton egy telken két ház eladó! Az épületek tetőtér beépítésesek, külön bejárattal rendelkeznek. Az ingatlan jelen form...
169 900 000 HUF
1 213 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (37367953)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 270 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 6
Exkluzív családi otthon Budaligeten panorámával és prémium minőséggel Budaliget egyik legnívósabb részén, a francia iskola köz...
294 900 000 HUF
1 092 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi családi ház hirdetés (79435363)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 1309 m2
Szobaszám: 5
Eladó fejlesztési telek a XII. kerület frekventált részén! Fedezze fel ezt a 1309 m²-es, közművesített, dél keleti tájolású tel...
460 000 000 HUF
4 070 796 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (72977596)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: 825 m2
Szobaszám: 3
Adyligeten, frekventált helyen tágas, földszintes családi ház, garázzsal, parkosított kerttel eladó! A ház 2012-ben épült, jó...
169 000 000 HUF
1 280 303 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Diósdi ikerház hirdetés (37684586)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 162 m2
Telekterület: 642 m2
Szobaszám: 5
Magas műszaki tartalommal épülő ikerház ELADÓ! Csak garázzsal érintkeznek, lakótérrel nincs közös falazat, emeleten pedig egyá...
169 900 000 HUF
1 048 765 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi ikerház hirdetés (78477764)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 6
***Eladó ikerház buda egyik legnívósabb utcájában! ! ! ***A ház egy olyan utcában helyezkedik el, ahol ritkán kerül eladósorba ...
328 000 000 HUF
1 561 904 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (62395979)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 164 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
18. kerület legkedveltebb részén AlmáskertbenAlmáskertben modern környezetben eladó új építésű ikerházfél. a kivitelező sok éve...
149 900 000 HUF
914 024 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (47843425)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 164 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
149 900 000 HUF
914 024 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (25249949)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 889 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálunk egy új építésű, kétszintes családi házat, amely 2026. 05 Havára elkészülhet. a ház 4 szobával és egy tágas, n...
139 900 000 HUF
999 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (73357949)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 659 m2
Szobaszám: 4
Eladó érden újépítésű családi HÁZ PARKVÁROS és dombosváros HATÁRÁN Eladó egy újépítésű, modern, földszintes családi ház Érd eg...
165 900 000 HUF
1 185 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti sorház hirdetés (34448861)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 280 m2
Szobaszám: 3
Eladó okos otthon! ! ! ! **Dunaharaszti***EXCLUSIVE ajánlat! ! ! Hitelezhető, 3 % Otthon Start hitelre is! ! ! ! Eladásra kín...
155 000 000 HUF
1 131 386 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (92394482)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 5
Újszerű, kivételes adottságú ingatlan a TestvérhegyHarsánylejtő határán, garázzsal, kerttel, teraszokkal, prémium műszaki tarta...
319 900 000 HUF
1 230 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (52533251)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 756 m2
Telekterület: 2196 m2
Szobaszám: 7
Panorámás luxusvilla Testvérhegyen ahol a természet és az exkluzivitás találkozik. 756 Nm lakótér 200 nm terasz 7 állásos mély...
1 399 000 000 HUF
1 850 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (94325275)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 1291 m2
Szobaszám: 5
Csillaghegyen a dunai oldalon, körbejárható családi ház 1. 292 Nm-es telken. Pinceszinten két állásos garázs, szauna helyiség,...
259 000 000 HUF
1 233 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zsámbéki családi ház hirdetés (69696983)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 6+ 2 fél
Eladó családi ház Zsámbék egyik kedvelt, csendes utcájában! Zsámbék szívében, rendezett környezetben kínálunk megvételre egy 7...
164 900 000 HUF
1 177 857 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Budaörs környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal