Eladó ház Budaörs környékén (9745 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 9 745 db
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (59149827)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
XVIker. Rákosszentmihályon, szuper csendes, kertvárosi környezetben, 210m2-es, 1nappali + 4hálószobás, 40m2-es d-dny-i fekvésű ...
259 900 000 HUF
1 237 619 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (63893466)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 7
Ez a 2013-ban, 1293 m²-es telekre épített, kétszintes, 220 m²-es (+ 73 m² terasz + 5 m² erkély) lakóterületű családi ház, melyh...
299 000 000 HUF
1 359 090 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIX. kerületi ikerház hirdetés (46274553)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 7
Új tulajdonosát keresi kétgenerációs otthon Kispest szívében Az ikerház 1995-ben épült minőségi alapanyagokból, gondos kivitel...
289 000 000 HUF
1 111 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (71475518)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 3
Vállalkozók FIGYELEM. Kivételes lehetőség Kispesten. Budapest 19. kerületében kínálok eladásra egy 190 nm-es családi házat,...
109 000 000 HUF
573 684 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi családi ház hirdetés (32375658)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 206 m2
Telekterület: 258 m2
Szobaszám: 5
Befektetők! Igazi ritkaság a piacon! Egy egész épület egyben keresi új TULAJDONOSÁT! Páratlan Lehetőség! Bővíthető Társasház ...
329 000 000 HUF
1 597 087 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi ikerház hirdetés (34877487)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 531 m2
Szobaszám: 3
Pestújhely kedvelt utcájában eladó egy 2023-ban épült 82 nm-es 3 szobás ikerházfél. Dupla komfortos, erkélyes, téglából épült, ...
109 000 000 HUF
1 329 268 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budajenői családi ház hirdetés (93433534)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 1007 m2
Szobaszám: 4
Eladó gyönyörű családi ház Budajenő exkluzív Hilltop lakóparkjában! Irányár: 225 000 000 Ft Helyszín: Budajenő – Hilltop lakó...
225 000 000 HUF
750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (99478754)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 998 m2
Szobaszám: n/a
Árpádföldön 990 nm-es telek bontandó/felújítható házzal eladó! A XVI. kerületben, családi házas környezetben 20x 49 m-es, jel...
79 000 000 HUF
718 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (64479734)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 375 m2
Szobaszám: 5
18. kerület legkedveltebb részén Almáskertben Almáskertben modern környezetben eladó új építésű ikerházfél. A kivitelező sok ...
149 900 000 HUF
1 094 160 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (32286634)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 375 m2
Szobaszám: 5
149 900 000 HUF
1 094 160 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest XXIII. kerületi házrész hirdetés (33775126)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: 961 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Nagykanizsa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #172723 hivatkozási számú Budapest XXIII. kerületi házrész. -Az in...
35 000 000 HUF
660 377 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakeszi családi ház hirdetés (43629344)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Budakeszin központban a Fő utcánál eladó ez aránylag nagy telekkel rendelkező felújításra szoruló használati megosztással rende...
62 500 000 HUF
625 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakeszi családi ház hirdetés (72479835)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 340 m2
Telekterület: 3821 m2
Szobaszám: 5
Eladó Budakeszin Makkosmárián önálló kétgenerációs családi ház 3821 m2 -es telekkel. Csendre vágyik, örök panorámával, a szer...
339 000 000 HUF
997 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Solymári családi ház hirdetés (33735345)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 175 m2
Telekterület: 1142 m2
Szobaszám: 6
Eladó egy 6 szobás 175 m2-es kétgenerációs mediterrán hangulatú családi ház nagy kerttel Solymár Hutweide egyik csendes utcájáb...
169 900 000 HUF
970 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi családi ház hirdetés (38472613)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 390 m2
Telekterület: 265 m2
Szobaszám: 8
Eladó Zugló egyik legszebb, legkeresettebb részén, a Stefánia út egyik csendes mellékutcájában 1930-as években épült, klassziku...
499 000 000 HUF
1 279 487 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi családi ház hirdetés (73243343)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 690 m2
Telekterület: 265 m2
Szobaszám: 14
499 000 000 HUF
723 188 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (26486367)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 594 m2
Szobaszám: 6
Több generációs! Két lakásos családi ház eladó! Csepelen csendes kertvárosi övezetben, rendezett, igényes, 200 nm es lakóterü...
155 000 000 HUF
775 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Solymári családi ház hirdetés (27842654)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: 667 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Solymár népszerű helyén, gyönyörű zöld környezetben, csendes zsákutcában 667 nm-es szinte teljesen sík telken 136 nm-es (bruttó...
129 000 000 HUF
948 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (99429574)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 718 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy 180 nm-es, 2 szintes ikerház Budapest 18. kerület közkedvelt részén, Szent Imre-kertvárosban. Telek/Épület leírás:A h...
124 900 000 HUF
693 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (43844759)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 175 m2
Telekterület: 1102 m2
Szobaszám: 5
Eladó tágas családi ház érd-újfalu részén nagy kerttel, garázzsal és fedett TERASSZAL! TELEK: 1102 m2 INGATLAN: 175 m2 Eladás...
149 000 000 HUF
851 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Budaörs környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal