Eladó ház Budaörs környékén (9757 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 9 757 db
Eladó Budakeszi ikerház hirdetés (47475223)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 218 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Felújított, 135nm-es ház, kis kerttel, garázzsal eladó! Az ingatlan a '80-as években épült, majd átalakítást és felújítást kö...
124 900 000 HUF
925 185 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (15346864)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 187 m2
Telekterület: 589 m2
Szobaszám: 6
15. kerület csendes, Újpesthez közeli, zöldövezeti részé eladó 1986-ban épült, két szintes, , DNY-ra tájolt, nettó 187 m2 lakót...
140 000 000 HUF
748 663 Ft / m2
drágább lett
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Érdi családi ház hirdetés (74785474)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 182 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Érden, Érdliget városrészen eladó egy sokoldalú, 182 nm nettó lakótérrel rendelkező körben óriási teraszokkal, családi ház minő...
180 000 000 HUF
989 010 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (95253264)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 350 m2
Telekterület: 730 m2
Szobaszám: 5
Az ingatlan gyönyörű, családi házas környezetben, Mária remetén, csendes mellékutcában, 730 m2 nagyságú telken áll. A 350 m2 na...
449 000 000 HUF
1 282 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi sorház hirdetés (77865897)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 3
Eladó sorház Soroksáron - Teljeskörűen felújított, belső kétszintes otthon! Eladásra kínálom ezt a gyönyörű, teljeskörűen fel...
129 900 000 HUF
1 110 256 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi sorház hirdetés (33865993)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 3
129 900 000 HUF
1 139 473 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (72399399)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 678 m2
Szobaszám: 3
A Csepeli bányatavak közelében, 700nm-es zártkerti alápincézett téglaépítésű 62 nm-es ház eladó. a házikóban előszoba, konyha é...
40 500 000 HUF
653 225 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (53836554)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 708 m2
Szobaszám: 4
Eladó új építésű családi ház, amely 2025-ben épül, kiválóan alkalmas azok számára, akik új és modern otthont keresnek. Ez a len...
129 900 000 HUF
1 030 952 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (78832144)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 548 m2
Szobaszám: 6
Érd postástelep keresett részén! Érd Postástelep fiú neves utca részén, mindenhez közel eladó egy önálló családi ház. Az ingatl...
124 900 000 HUF
756 969 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi ikerház hirdetés (82732442)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: 671 m2
Szobaszám: 4
Júniusban már költözhető – foglald le most új otthonodat Érd egyik legjobb részén! Érd Parkváros csendes, zöldövezeti, mégis ...
149 000 000 HUF
1 079 710 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakeszi családi ház hirdetés (99873214)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 648 m2
Szobaszám: 1
Eladásra kínálok Budakeszin, az Erdő utcában egy nagy lehetőségeket rejtő 648 nm telken lévő, 77 nm-es erősen felújítandó, vagy...
44 900 000 HUF
583 116 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (26665439)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 281 m2
Telekterület: 1083 m2
Szobaszám: 6
Foglaljon előre! Legyen lépéselőnyben! Fektessen be Budapesten:EXCLUZÍV vendég. Befektetői PROGRAM! ! ! Fedezze fel a lehetőség...
199 000 000 HUF
708 185 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (49963992)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 1087 m2
Szobaszám: 1
Eladó egy felújítandó 160 nm. Ingatlan Budapest 16. kerületében, egyik legforgalmasabb főútján! Az ingatlan remek lehetőséget k...
180 000 000 HUF
1 125 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (54393643)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 320 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 8
Rákospalota kedvelt kertvárosi részén eladó egy 320m2-es két szintes családi ház egy nagyságrendileg 600m2 telken, amely egy lé...
229 000 000 HUF
715 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (88645744)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 290 m2
Telekterület: 721 m2
Szobaszám: 6
Eladó egy pazar környezetben lévő, felújítást igénylő, kétgenerációs 290m2-es családi otthon a ii/a kerületben. Amely ideális v...
239 900 000 HUF
827 241 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (44439798)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 1326 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy különleges hangulatú, kertre néző önálló körül járható családi ház Budapest csendes, kertvárosi részén, Rákosszentmih...
149 000 000 HUF
1 585 106 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi családi ház hirdetés (91785342)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 229 m2
Telekterület: 474 m2
Szobaszám: 7
Eladóvá vált a 14. kerület Zugló, Mogyoródi útján lévő két generációs ingatlan. a ház földszintjén van az egyik lakás, az emele...
225 000 000 HUF
982 532 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (75955312)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 904 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk a XVI. kerületben, Árpádföldön 127 nm-es tehermentes, intim kerttel rendelkező, Jakuzzis családi házat 904 nm...
169 900 000 HUF
1 337 795 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (77345696)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 280 m2
Telekterület: 780 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Pest megyében, Szigetszentmiklóson, a városközponthoz közeli részen eladó egy 280 négyzetméteres, nappali+6 szobás családi ház....
149 900 000 HUF
535 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (32446596)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 179 m2
Szobaszám: 5
Kényelem, minőség, elegancia, modern technológia! Ezeket keresi legújabb otthonában? Ne böngésszen tovább, megtalálta! A The ...
299 000 000 HUF
1 359 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Budaörs környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal