Eladó ház Budapest környékén (12681 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 12 681 db
Eladó Piliscsabai ikerház hirdetés (76239924)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 195 m2
Telekterület: 1691 m2
Szobaszám: 5
Eladó Piliscsaba festői környezetében egy új építésű, 177 nm-es ikerház, amely kivételes lehetőséget kínál mindazok számára, ak...
224 000 000 HUF
1 148 717 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (97594977)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 198 m2
Telekterület: 622 m2
Szobaszám: 5
Vecsésen Luxus családi ház eladó automata szoláriummal, meglévő vendégkörrel! ! ! Eladó 200 nm-es luxus családi ház, teljes b...
245 000 000 HUF
1 237 373 Ft / m2
drágább lett
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (67739594)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 890 m2
Szobaszám: 4
Vecsésen, a Kispatak lakóparkban 160 nm-es luxus színvonalú családi ház fűthető medencével, kétállásos garázzsal. A ház 2009-...
219 900 000 HUF
1 374 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (14763419)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 760 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: 10
EEgyedülálló ingatlan páros eladó 2 x 2000 nm-es telekkel. Ha szereti nagy tereket, igényes belső kialakításokat és a szuteré...
740 000 000 HUF
973 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (67577477)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 573 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálunk egy 139 900 000 huf vételárú, különleges lehetőséget Érd szívében! Elérhetővé vált egy 4 hálószobás családi h...
129 500 000 HUF
1 036 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisszentkereszti családi ház hirdetés (96772935)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 222 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 5
Megvételre kínálunk Budapesttől 25 km-re, Pilisszentkereszten a természetvédelmi terület mellett, egy csendes zsák utcában 1500...
289 000 000 HUF
1 301 801 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi ikerház hirdetés (77693937)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1400 m2
Szobaszám: 5
Eladó budaörsön az odvashegy lábánál, ez a luxus kivitelben tervezett ikerház! Csok, 5% áfa, illetékmentesség igényelhető! Az i...
292 500 000 HUF
1 950 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (13272521)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 184 m2
Telekterület: 6468 m2
Szobaszám: 3
Vagány ház, 0, 6 ha telek, 1300 nm PINCE Vagány, modern, 184 nm-es családi ház eladó, Érdliget beépített környezetében, hatalm...
300 000 000 HUF
1 630 434 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Diósdi ikerház hirdetés (49574311)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 535 m2
Szobaszám: 5
Ring Liget luxus lakópark az erdő KÖZELSÉGÉBEN! MAGAS műszaki tartalommal épülő önálló családi házak és ikerházak ELADÓAK! 1....
185 000 000 HUF
1 088 235 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakeszi családi ház hirdetés (97873978)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 450 m2
Telekterület: 1080 m2
Szobaszám: 11
Tíz szobás apartmanház vagy aminek ön MEGÁLMODJA Budakeszi előkelő részén eladóvá vált egy nem hétköznapi ingatlan, melyet nag...
219 000 000 HUF
486 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (78518799)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 742 m2
Szobaszám: 7
Eladó 300 m2-es, 3 szintes, dupla nappali + 5 szobás luxus ház, Szigethalmon, a dunapart, a vadaspark és a tököli parkerdő KÖZE...
259 900 000 HUF
866 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Diósdi ikerház hirdetés (71325224)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 186 m2
Telekterület: 535 m2
Szobaszám: 5
199 000 000 HUF
1 069 892 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Diósdi családi ház hirdetés (69194832)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 783 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálunk egy valóban egyedi lehetőséget az ingatlanpiacon: egy tökéletes állapotban lévő, téglaépítésű, energiatakar...
210 000 000 HUF
1 050 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (97998397)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 368 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 5
Szentendrén a pismányban, örök panorámás, exkluzív luxus ingatlan! ! ! ! HIBRID ház, 3 szinten- 368 nm-es új építésű minimál ...
900 000 000 HUF
2 445 652 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi családi ház hirdetés (74793933)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 296 m2
Telekterület: 1270 m2
Szobaszám: 7
Göd, több generáció együtt élésére alkalmas, 8 szobás családi HÁZ. Göd, Felső Göd részén kínálunk eladásra egy, rendkívül nag...
395 000 000 HUF
1 334 459 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakeszi családi ház hirdetés (73224673)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1430 m2
Szobaszám: 4
Eladó Budakeszi Máriamakk városrészében egy 1430 nm-es, lakóövezeti telken található 100 nm-es ház. A ház belső elrendezése s...
150 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökbálinti ikerház hirdetés (33853449)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 246 m2
Telekterület: 586 m2
Szobaszám: 4
Törökbálint Presitige Residence ikerházfél Tükörhegy exkluzív kertvárosi, csendes részén kínálunk eladásra 585m2-es telken össz...
380 000 000 HUF
1 544 715 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli ikerház hirdetés (68495447)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 430 m2
Telekterület: 1136 m2
Szobaszám: 11
Pécelen, a Kelő lakóparkban új építésű, 2 szintes, tégla falazatú, 430 nm lakóterű, 2 lakásos ikerház, egyben megvásárolható, s...
389 000 000 HUF
904 651 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (44419453)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 186 m2
Telekterület: 827 m2
Szobaszám: 4
Érd Parkvárosban, az autópályához közeli részen eladó egy 2022. -Es újépítésű két szintes családi ház. a telek 827. Nm. -Es, me...
133 700 000 HUF
718 817 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisvörösvári családi ház hirdetés (82644387)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 501 m2
Telekterület: 612 m2
Szobaszám: 8
Pilisvörösváron, a Pilis egyik legfelkapottabb kisvárosában eladó egy több funkciót kínáló ingatlan, amely kiváló lehetőséget n...
199 000 000 HUF
397 205 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Budapest környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal