Eladó ház Budapest környékén (12681 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 12 681 db
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (74646472)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: 562 m2
Szobaszám: 4
Luxus családi ház Szentendre Eladásra kínálok egy gondosan megtervezett prémium minőségű luxus családi házat Szentendrén a víz...
209 000 000 HUF
1 583 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (67585692)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 520 m2
Telekterület: 1920 m2
Szobaszám: 8
Érd Parkvárosban nagy családosoknak, több generációnak, de befektetésnek is kiváló lehetőség! ! Eladásra kínálunk egy 80-as é...
320 000 000 HUF
615 384 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Halászteleki családi ház hirdetés (44543173)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 156 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 4
Ha olyan ingatlant keres, ahová csak költözni kell, megtalálta. Halásztelken nyugodt csendes, de mégis központ közeli saroktelk...
135 000 000 HUF
865 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ürömi családi ház hirdetés (29975429)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 430 m2
Telekterület: 950 m2
Szobaszám: 5
Egyedi lehetőség - kiváló többgenerációs otthon KIALAKÍTÁSÁRA! Fedezze fel Üröm egyik kedvelt és csendes részén található, vi...
315 000 000 HUF
732 558 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi ikerház hirdetés (24879554)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 898 m2
Szobaszám: 5
Eladó Veresegyházon, egy nettó 149nm-es nappali + 4 szoba, + fedett és fedetlen teraszok, + garázs, dél-nyugati tájolású, dupla...
149 000 000 HUF
993 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (62244477)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 505 m2
Telekterület: 1467 m2
Szobaszám: 1
Ez a két lakrészből álló, összesen 13 szobás szálló jellegű ingatlan nemcsak azok számára vonzó, akik a reptérhez való közelség...
299 900 000 HUF
593 861 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (36628953)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 431 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 5
Eladó nagy családi ház Szigetszentmiklóson! Szigetszentmiklós kertvárosi részén eladó egy lenyűgöző, tágas családi ház, amely...
240 000 000 HUF
556 844 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Biatorbágyi családi ház hirdetés (24715542)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 1010 m2
Telekterület: 3491 m2
Szobaszám: 5
Biatorbágyon kiváló lokációval rendelkező sokrétű üzleti befektetési lehetőséggel rendelkező ingatlanegyüttes eladó. Az épület...
649 000 000 HUF
642 574 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli családi ház hirdetés (79473492)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 270 m2
Telekterület: 899 m2
Szobaszám: 6
Csodálatos okos otthon eladó PÉCELEN! Nem szeretne gázszámlát fizetni? Álmai otthonát keresi? Akkor olvassa végig. . . Ela...
249 000 000 HUF
922 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi sorház hirdetés (38313335)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 500 m2
Telekterület: 1299 m2
Szobaszám: 1
Veresegyház, Revetek városrészben egyben eladó egy 70-80%-os készültségi fokban levő 500 nm lakó alapterületű, új építésű ingat...
250 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (98342773)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 315 m2
Telekterület: 517 m2
Szobaszám: 9
Befektetők, nagycsaládosok FIGYELEM! ! ! Vecsésen Market Centralhoz közel kínálok megvételre egy brutto 315 nm nm alapterületű ...
149 000 000 HUF
473 015 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi családi ház hirdetés (49344494)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 277 m2
Telekterület: 1865 m2
Szobaszám: 6
Veresegyház Fővég részén kínálunk megvételre egy több generációnak is kiválóan alkalmas családi házat! Akár vállalkozás üzemelt...
220 000 000 HUF
794 223 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ürömi családi ház hirdetés (57849975)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 2600 m2
Szobaszám: 5
Eladó egy csodás, új építésű luxusingatlan 170 m²-es alapterülettel, mely 2023-ban épült! Legyen első tulajdonosa ennek az ig...
280 000 000 HUF
1 647 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (44231961)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 368 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 5
Szentendrén pismányban, örök panorámás, exkluzív luxus ingatlan! ! ! ! HIBRIDHÁZ, 3 szinten- 368 nm-es új építésű minimál stí...
900 000 000 HUF
2 445 652 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ürömi családi ház hirdetés (52742256)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 255 m2
Telekterület: 896 m2
Szobaszám: 5
Megvételre kínálunk Üröm, Sadove városrészében, a város nyüzsgésétől távol, egy 896 négyzetméteres telken álló, 2022-ben épült ...
279 000 000 HUF
1 094 117 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácegresi kastély hirdetés (36892637)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 194 m2
Telekterület: 37635 m2
Szobaszám: 6
Eladó vácegresen, a gödöllői domság festői nyúlványain egy 4 hektáros családi BIRTOK! Birtok 37. 635m2: kivett tanya: 6. 000m...
279 900 000 HUF
1 442 783 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (29462294)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 692 m2
Szobaszám: 4
Szentendrén, a Kada csúcs közelében, természetközeli, beépült, kifejezzetten csendes és nyugodt lakókörnyezetet nyújtó mellékut...
119 900 000 HUF
1 090 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavarsányi családi ház hirdetés (97132953)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 950 m2
Szobaszám: 5
Eladó Prémium minőségű álomotthon Dunavarsány központjától pár percre! Ez a modern, energiatakarékos, 171 m²-es alapterületű ...
199 000 000 HUF
1 170 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mogyoródi ikerház hirdetés (63843544)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 420 m2
Szobaszám: 4
Mogyoród- Panorámás Luxus Ikerház! Eladásra kínálok Mogyoródon egy 160 nm-es ikerházat a Panoráma Lakóparkban. Az ingatlan ...
199 990 000 HUF
1 249 937 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Solymári családi ház hirdetés (32876786)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 535 m2
Szobaszám: 5
Eladó Solymári Családi Ház – Kiváló Állapotban, Intim Kerttel Eladó Solymáron egy impozáns, téglaépítésű családi ház, amely mi...
251 900 000 HUF
1 259 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Budapest környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal