Eladó ház Budapest környékén (12682 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 12 682 db
Eladó Pilisszántói családi ház hirdetés (98757783)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 557 m2
Szobaszám: 5
Összeköltözőknek / több generációnak, igényes családi ház, medence, garázs, hőszivattyú Eladó Pilisszántó, természetvédelmi te...
139 900 000 HUF
635 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Leányfalui családi ház hirdetés (34173344)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 133 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 6
Kizárólag az Adamcsik Ingatlan kínálatában! Leányfalun, a hegyoldalon, megvételre kínálok 500 nm-es, összközműves telken, egy ...
109 990 000 HUF
826 992 Ft / m2
drágább lett
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pilisborosjenői családi ház hirdetés (56729333)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 298 m2
Telekterület: 841 m2
Szobaszám: 6+ 1 fél
Egy igazán különleges, ingatlan keresi új tulajdonosát, ahol álmai valóra válhatnak Pilisborosjenő napsütötte dombjain, egy 84...
249 000 000 HUF
835 570 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (78696465)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 567 m2
Szobaszám: 4
Két generáció együttélésére alkalmas családi ház eladó Szigetszentmiklós központjában! Pest vármegyében, Szigetszentmiklós köz...
109 000 000 HUF
1 079 207 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki családi ház hirdetés (43447357)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 2
Hangulatos murvás utcában 800 m2 telken kétszobás, konyhás, wc-s fürdőszobával rendelkező kis hétvégi ház eladó. a nagy telek s...
35 000 000 HUF
1 750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kerepesi családi ház hirdetés (33661639)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 508 m2
Szobaszám: 4
Hőszivattyús, egyszintes családi ház Kerepes Panoráma Lakóparkban, saját kerttel Örökpanorámás, új építésű, önálló családi lak...
72 000 000 HUF
742 268 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kerepesi családi ház hirdetés (25437957)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 417 m2
Szobaszám: 4
72 000 000 HUF
742 268 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kerepesi családi ház hirdetés (53549333)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 157 m2
Telekterület: 858 m2
Szobaszám: 5
Prémium kategóriás, egyszintes, hőszivattyús, 157nm-es, 5 szobás, önálló családi ház Kerepes Panoráma Lakóparkban 858 nm-es saj...
139 000 000 HUF
885 350 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kerepesi családi ház hirdetés (93322645)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 390 m2
Szobaszám: 4
Új építésű, hőszivattyús, 4 szobás, 97 nm-es önálló családi ház 390 nm-es saját telekrésszel Kerepes Panoráma Lakóparkban eladó...
88 500 000 HUF
912 371 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kerepesi családi ház hirdetés (19254714)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 320 m2
Szobaszám: 4
Új építésű egyszintes családi ház – Kerepes Panoráma Lakópark Megvételre kínálok a Panoráma Lakóparkban egy hőszivattyús, egys...
74 900 000 HUF
851 136 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kerepesi családi ház hirdetés (45872484)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 584 m2
Szobaszám: 4
Új építésű családi ház 584 nm-es telken – Kerepes Panoráma Lakópark Megvételre kínálok egy hőszivattyús, nappali + 3 hálószobá...
79 500 000 HUF
864 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kerepesi családi ház hirdetés (75973943)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 420 m2
Szobaszám: 4
Hőszivattyús, 4 szobás, 102 nm-es, önálló családi ház 420 nm-es saját telekrésszel Kerepes panoráma lakóparkban eladó! CSOK plu...
89 400 000 HUF
921 649 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kerepesi családi ház hirdetés (32439941)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 4
Kerepes panoráma lakóparkban 105 nm-es, 4 szobás önálló családi ház 450 nm-es saját telekrésszel ELADÓ! CSOK plusz igénybe VE...
91 600 000 HUF
872 380 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kerepesi családi ház hirdetés (57249827)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 4
91 600 000 HUF
872 380 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kerepesi családi ház hirdetés (33171375)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 5
Körpanorámás, 144 nm-es, garázsos, kétszintes villa dombtetőn ELADÓ! Prémium minőségű és megjelenésű, tágas, elegáns, 144 nm-...
129 000 000 HUF
895 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kerepesi családi ház hirdetés (23436497)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 4
119 000 000 HUF
826 388 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kerepesi családi ház hirdetés (58755968)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 480 m2
Szobaszám: 4
Prémium minőségű, 110 nm-es, egyszintes családi ház Kerepes panoráma lakóparkban 480 nm-es saját telekkel ELADÓ! Prémium minő...
95 900 000 HUF
871 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kerepesi családi ház hirdetés (34912947)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 480 m2
Szobaszám: 4
95 900 000 HUF
871 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kerepesi családi ház hirdetés (42977262)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 880 m2
Szobaszám: 4
Hőszivattyús, 4 szobás, 103 nm-es, önálló családi ház 440 nm-es saját telekrésszel Kerepes panoráma lakóparkban eladó! CSOK plu...
82 500 000 HUF
800 970 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kerepesi családi ház hirdetés (52914467)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 4
Új építésű, hőszivattyús, 96 nm-es, egyszintes családi ház Kerepes panoráma lakóparkban 450 nm-es saját kerttel eladó! CSOK pl...
76 500 000 HUF
796 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Budapest környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal