Eladó ház 15 millióig (3059 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 15 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 3 059 db
Eladó Szarvasi családi ház hirdetés (82646495)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 108 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Békés vármegye. Eladásra kínálunk Szarvason egy 2 + fél szobás, 75 nm-es kertes családi házat amely 1965-ben épült fel 108 nm-e...
15 000 000 HUF
200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újteleki családi ház hirdetés (72775469)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 2977 m2
Szobaszám: 3
Újtelek csendes, rendezett utcájában eladó egy 112 m? -Es, kiváló adottságokkal rendelkező családi ház, hatalmas telekkel! A ...
14 900 000 HUF
133 035 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Alcsútdobozi családi ház hirdetés (49853796)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: 1521 m2
Szobaszám: 1
Alcsútdoboz kedvelt, folyamatosan fejlődő Cser-hegyi részén kínálunk eladásra egy 1521 m²-es, körbekerített telket, melyen egy ...
14 900 000 HUF
438 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Magyarkeszi családi ház hirdetés (54181386)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 1945 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálom ezt az igazi mesebeli, takaros parasztházat!  Ha mindig is vágytál egy helyre, ahol megáll az idő és a vidéki ...
8 000 000 HUF
117 647 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bárnai családi ház hirdetés (94289957)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 992 m2
Szobaszám: 2
Eladó egy hangulatos családi ház Bárnán, amely ideális választás lehet családok számára. Az ingatlan 90 négyzetméteres alapterü...
9 000 000 HUF
128 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kányai családi ház hirdetés (17767961)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 741 m2
Szobaszám: 2
Kánya csendes, mégis könnyen megközelíthető részén kínáljuk eladásra ezt a 70 négyzetméteres, felújítandó házat, amely ideális ...
12 900 000 HUF
184 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csikóstőttősi családi ház hirdetés (73396627)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 1838 m2
Szobaszám: 3
Eladó Tolna megyében, Dombóvár mellett, Csikóstőttősön egy 3 szobás családi ház nagy telekkel. Nyugodt település, erdős vidék -...
14 900 000 HUF
119 200 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Homrogdi családi ház hirdetés (53395673)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1604 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy 90 nm hasznos alapterületű 1+2 fél szobás családi ház Homrogd település központjában egy 1604 négyzetméteres telken. ...
15 000 000 HUF
166 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csanyteleki családi ház hirdetés (89633332)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 1439 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csanytelek egyik legcsendesebb, nyugodt részén egy 69 nm-es külterületi csa...
7 000 000 HUF
101 449 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lajoskomáromi családi ház hirdetés (37115983)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 2794 m2
Szobaszám: 2
Lajoskomárom Középbogárd részén kínálok megvételre egy vegyesfalazatú, cseréptetős, erősen felújítandó, komfort nélküli családi...
9 700 000 HUF
144 776 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagylóci családi ház hirdetés (62325752)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 973 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Nagylóc! Eladásra kínálok kizárólag a Gyémánt Ingatlaniroda portfóliójából Nógrád vármegyében, Nagylócon 3 s...
14 900 000 HUF
165 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Méhteleki családi ház hirdetés (71122938)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 2500 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó családi ház Méhteleken, főút mellett – csupán 4 km-re a román–ukrán határátkelőtől! 80 M² alapterületű, tehermentes inga...
10 000 000 HUF
120 481 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisújszállási családi ház hirdetés (73384343)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 731 m2
Szobaszám: 2
Eladó egy hangulatos családi ház Kisújszálláson — ideális választás mindazoknak, akik nyugalomra vágynak, vagy szeretnének gazd...
15 000 000 HUF
125 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újkéri családi ház hirdetés (37341553)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1579 m2
Szobaszám: 2
1579 M²-es, közművesített telken kínáljuk ezt a kb. 90 M²-es bontandó lakóépületet, amelyet saját elképzelései szerint alakítha...
15 000 000 HUF
166 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Endrőci családi ház hirdetés (74231393)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 2790 m2
Szobaszám: 3
Endrőc csendes, barátságos részén eladó egy 100 m²-es, felújítandó családi ház, rengeteg lehetőséggel! Az ingatlan három kényel...
9 990 000 HUF
99 900 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyfügedi családi ház hirdetés (24432616)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: 1799 m2
Szobaszám: 1
A  jászberényi  CasaNetWork Ingatlaniroda megvételre kínál Nagyfüged községben egy 42 m2-es, igényesen felújított, 1 szobás csa...
11 500 000 HUF
273 809 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisszállási családi ház hirdetés (45547373)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ár: 10. 000. 000. - Ft. Bács-Kiskun vármegyében Kisszálláson 1556 nm-es telken, felújítás alatt álló 72 nm alapterületű lakóhá...
10 000 000 HUF
138 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei családi ház hirdetés (58171916)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1046 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálok Bátonyterenye Nagybátony részén egy 90 m2es családi házat. Az ingatlan vegyes szerkezetű, egy része téglából...
12 900 000 HUF
143 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaföldvári családi ház hirdetés (39659945)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 669 m2
Szobaszám: 2
A  Martfűi  CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál egy kertes családi házat! A családi ház főbb jellemzői : - a központban...
11 500 000 HUF
130 681 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (72998925)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen- Bayk András-kertben, a Diószegi úton, földszintes, 20 m2-es, önálló ház eladó, 1100 m2-es telken! Jellemzői: - Asz...
14 900 000 HUF
745 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal