Eladó ház 15 millióig (3059 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 15 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 3 059 db
Eladó Tiszanánai családi ház hirdetés (32399394)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház Tiszanánán – 4 szoba + nappali, kiváló állapot, tehermentes! Ár: 20 000 000 Ft Tiszanánán kínáljuk eladásr...
13 990 000 HUF
152 065 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Györkönyi családi ház hirdetés (74742273)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 2555 m2
Szobaszám: 3
Györkönyben 3 szobás, tornácos parasztház nagy melléképülettel ELADÓ. ELHELYEZKEDÉS - csendes, családi házas környék, Fő utca...
11 000 000 HUF
161 764 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Homrogdi családi ház hirdetés (73747428)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1604 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy 90 nm hasznos alapterületű 1+2 fél szobás családi ház Homrogd település központjában egy 1604 négyzetméteres telken. ...
15 000 000 HUF
166 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Öcsödi családi ház hirdetés (33749563)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 803 m2
Szobaszám: 2
Kunszentmártoni járásban, Öcsödön, eladásra kínálok egy szilikát téglából épült családi házat. a nagyközség Kecskemét-Gyula köz...
9 900 000 HUF
110 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Rácalmási családi ház hirdetés (75998473)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 863 m2
Szobaszám: 1
C I T Y C a R T E L INTERNATIONAL real estate AGENCY bemutatja: A varázslatosan szép, kicsiny, Duna-parti városka mindössze ...
12 500 000 HUF
347 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisgyőri családi ház hirdetés (18893473)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 209 m2
Szobaszám: 1
Kisgyőr – Ritka lehetőség a Bükk lábánál! Felújítandó, 100 éves terméskő ház eladó Eladásra kínálok Kisgyőrben, a Bükk lábánál...
3 500 000 HUF
70 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaföldvári családi ház hirdetés (63192449)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 2011 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Az Otp Ingatlanpont kínálatában eladásra kínálunk Tiszaföldváron egy 80 nm alapterületű, 3 szobá...
11 990 000 HUF
162 027 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kötegyáni családi ház hirdetés (98586974)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1300 m2
Szobaszám: 2
Eladóvá vált Kötegyán csendes, barátságos részén, a Gyepsor utcában egy jó szerkezeti állapotú, tégla építésű családi ház. Az ...
9 500 000 HUF
105 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunmadarasi családi ház hirdetés (76437962)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 741 m2
Szobaszám: 3
Kunmadaras Jász-Nagykun-Szolnok vármegye északkeleti részén, a Tisza-tótól, Tiszafüredtől mintegy 24 km-re Karcag felé találhat...
6 700 000 HUF
46 206 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mérai családi ház hirdetés (76334938)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 1059 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújítandó családi-ház Mérán! Az 1960-as években épült vegyes falazatú 76 négyzetméteres ingatlan egy 1059 négyzetméte...
9 800 000 HUF
128 947 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szakonyi családi ház hirdetés (55635464)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 4208 m2
Szobaszám: 1
Kifejezetten kedvező áron kínálok megvételre Szakonyban egy központi elhelyezkedésű, sok lehetőséget rejtő ingatlant! a 4208 m2...
7 990 000 HUF
62 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászkiséri családi ház hirdetés (84273769)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 910 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Jász-Nagykun Szolnok vármegyében Jászkisér városában, 910 nm-es telken lévő 89 nm lakóterületű családi ház. Az ingatlan szerkez...
13 200 000 HUF
146 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Varbói családi ház hirdetés (74333735)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1811 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Varbón gyönyörű panorámával! Varbón eladó egy 86 nm-es családi ház, mely 1811 nm-es telken helyezkedik el. ...
7 500 000 HUF
87 209 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni családi ház hirdetés (95979947)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálok kizárólag a Sion Ingatlan kínálatából Salgótarjánban egy családi házat, amely remek lehetőségeket rejt magában...
5 500 000 HUF
61 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaerdődi családi ház hirdetés (98353943)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 2500 m2
Szobaszám: 2
Az Ingatlan Presszó eladásra kínál 2 szobás családi házat Zalaerdődön. Az Ingatlan Preszó által kínált zalaerdődi családi ház...
13 500 000 HUF
173 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tabdi családi ház hirdetés (39723829)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 1022 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kecskeméttől 48Km-re, Kiskőröstől 10Km-re,  Tabdi központjában 1022m2 rendezett telken, 83m2-es 3szoba-konyha-étkezős, fürdőszo...
13 900 000 HUF
167 469 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszalúci családi ház hirdetés (73432394)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1583 m2
Szobaszám: 3
Tiszalúcon eladó egy igazán különleges, nagy gondossággal épített 110 nm-es ingatlan. Az eredeti épületrész az 1950-es évekbe...
9 900 000 HUF
90 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (75273554)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Bács- Kiskun vármegye Mélykúton 1654 nm-es telken 200 nm-es felújítandó, rengeteg lehetőséget rejtő családi ház eladó. Kialakít...
6 500 000 HUF
32 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Cibakházai családi ház hirdetés (58742184)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 1181 m2
Szobaszám: 3
Home Property kínálatában(691313) Cibakháza központjához közel 1191 m2 telek 91 m2 hasznos alapterületű 2+1 fél szobás családi...
15 000 000 HUF
164 835 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ónodi családi ház hirdetés (33924393)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 452 m2
Szobaszám: 3
Eladó Ónod Vár utcán egy szilikát falazatú kádárkocka! A közel 80 négyzetméteres ingatlan egy 452 négyzetméteres telken feksz...
14 999 000 HUF
187 487 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal