Eladó ház 20 millióig (5169 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 20 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 5 169 db
Eladó Bátonyterenyei családi ház hirdetés (13834452)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 1401 m2
Szobaszám: 2
Felújítandó családi ház eladó Bátonyterenyén – hatalmas telekkel, természetközeli környezetben! Bátonyterenye rendezett, nyug...
17 750 000 HUF
257 246 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Borotai családi ház hirdetés (78457149)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 2142 m2
Szobaszám: 3
Kádárkocka stílusú, jó állapotú családi ház hatalmas telekkel Borota csendes utcájában – 9. 500. 000. Ft irányár. Borota egyi...
9 500 000 HUF
101 063 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Bernecebaráti családi ház hirdetés (36747474)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 365 m2
Szobaszám: 2
Budapesttől egy órára, Pest megyében, a festői Bernecebarátiban, kínálunk eladásra egy 50 nm-es, felújítandó, 2 szobás házat. ...
7 900 000 HUF
158 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tótszerdahelyi családi ház hirdetés (28154773)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
A lido home Nagykanizsa eladásra kínál egy tótszerdahelyi családi HÁZAT. A lido home Nagykanizsa által eladásra kínált tótszer...
15 000 000 HUF
147 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szécsényi családi ház hirdetés (66373229)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 2
A festői szépségű Szécsény Pösténypusztán kínálunk eladásra egy 55 nm-es lakóházat. A házban két szoba, konyha, fürdő, tároló...
8 900 000 HUF
161 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (55133746)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 638 m2
Szobaszám: 3
Kunszentmárton, eladó egy 97 nm családi ház. a ingatlan, téglából épült, felújítást igényel, egy 638 nm telken található. Az ot...
14 900 000 HUF
153 608 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Romhányi családi ház hirdetés (45842496)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 1182 m2
Szobaszám: 3
Romhány egyik csendes mellékutcájában vált eladóvá egy 1182m2-es, akár gazdálkodásra is alkalmas telken elhelyezkedő, három szo...
17 500 000 HUF
273 437 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Homrogdi családi ház hirdetés (44626253)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1604 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy 90 nm hasznos alapterületű 1+2 fél szobás családi ház Homrogd település központjában egy 1604 négyzetméteres telken. ...
15 000 000 HUF
166 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Taktaharkányi családi ház hirdetés (49935578)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1304 m2
Szobaszám: 3
Taktaharkány fő utcán 3 szobás családi ház eladó. a ház alkalmas lehet akár vállalkozásra is. Falusi CSOK igénybe vehető. Takta...
7 490 000 HUF
74 900 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Fancsali családi ház hirdetés (98973723)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 2066 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Fancsal település központi részén, 66 nm-es vegyes falazatú családi ház, 2066 m2-es telekkel eladó....
15 900 000 HUF
240 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Baki családi ház hirdetés (38644675)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 1223 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Zalaegerszeg Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179661 hivatkozási számú baki családi ház. Eladásra kínálok Zala...
16 500 000 HUF
187 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pándi családi ház hirdetés (86223735)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 783 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Monor Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179663 hivatkozási számú pándi családi ház. Pánd csendes, természetköze...
19 900 000 HUF
390 196 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (37748691)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 963 m2
Szobaszám: 3
Kunszentmártonban, eladó egy 90 nm családi ház. a város szélén elhelyezkedő, vályogból épült, felújítást igénylő ház, egy 963 n...
9 500 000 HUF
105 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alibánfai családi ház hirdetés (41446443)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 4140 m2
Szobaszám: 2
Eladó Családi Ház Alibánfán – Ideális Befektetés és Álmai Otthona! MEGTEKINTÉSRE ajánljuk ezt az azonnal birtokba vehető, ám ...
12 500 000 HUF
158 227 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (96757733)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 14 m2
Telekterület: 1 m2
Szobaszám: 1
Otthonok és megoldások! MODERN és teljesen EGYEDI! A Gaia Mobilház egy nagyszerű megoldás lehet mindazoknak, akik egy kedvező...
8 300 000 HUF
592 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Döbörhegyi családi ház hirdetés (29372873)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 3344 m2
Szobaszám: 2
Fedezze fel a nyugalom szigetét Döbörhegyen, ahol egy elbűvölő, 50 m2-es vegyes falazatú kis házikó vár Önre! Ez az ingatlan ne...
15 000 000 HUF
300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szikszói házrész hirdetés (69447585)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 389 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Megvételre kínálok egy 76 nm-es, tégla falazatú ingatlant, Szikszó bevárosában. Csendes, jól megközelíthető utca, kiváló lakó...
10 900 000 HUF
143 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi családi ház hirdetés (92899334)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 1
Kicsi ház a Gébárti-tó közelében – kiváló lehetőség, megfizethető áron! Zalaegerszegen, csendes, átmenő forgalomtól mentes ut...
15 490 000 HUF
258 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisgyőri családi ház hirdetés (43294554)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 742 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Kisgyőrben rendezett, csendes környezetben, a Keresztfalápa utcában egy felújítandó, 83 m2 -es, 2+1 fél szobás családi há...
7 900 000 HUF
95 180 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai családi ház hirdetés (33638715)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: 354 m2
Szobaszám: 1
Szinte bármilyen CÉLRA! ! ! ! Megvételre kínálok Tura központi részén, 356 nm-es telken, délnyugati tájolású, bruttó 98 nm-es...
13 499 000 HUF
519 192 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal