Eladó ház 20 millióig (5169 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 20 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 5 169 db
Eladó Érsekcsanádi családi ház hirdetés (32878936)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 170 m2
Szobaszám: 4
Irányár: 14. 900. 000 Ft 83 nm felújítandó családi ház Érsekcsanád főutcáján. Könnyen megközelíthető ingatlan, amelyhez közel...
14 900 000 HUF
179 518 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírmihálydi családi ház hirdetés (36152947)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1331 m2
Szobaszám: 2
Nyírmihálydi főutcáján, családi ház, kert, garázs eladó! Nyírmihálydi település, a "falusi CSOK programban résztvevő települé...
11 750 000 HUF
195 833 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Gyöngyössolymosi házrész hirdetés (21339553)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 299 m2
Szobaszám: 1
Apró otthon, hegyvidéki KÖRNYeZETBEN! Megvételre kínálok Gyöngyössolymos csendes, mégis központi részén egy 299 nm telekréssz...
7 990 000 HUF
319 600 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajósi családi ház hirdetés (78657725)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 662 m2
Szobaszám: 4
Felújítandó családi ház eladó Hajóson, csendes utcában! Hajós egyik nyugodt, barátságos utcájában kínálunk eladásra egy 130 m...
11 900 000 HUF
91 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátaszéki családi ház hirdetés (24979226)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 820 m2
Szobaszám: 4
Bátaszéken egy csendes utcában felújítandó családi ház, szinte telek áron Eladó. Az ingatlan közel a központhoz helyezkedik el. Könnyen megközelíthető. a házban van négy szoba, kamra, konyha. a telek 820m2, ami gazdálkodásra kitűnően alkalmas.
8 000 000 HUF
100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai családi ház hirdetés (46347483)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2200 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladásra kínálunk Baja Mártonszállási részén egy 2226 nm-es területen amely besorolása szerint  1024 nm Tanya és 1202nm szőlő t...
12 000 000 HUF
150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pátkai családi ház hirdetés (52754597)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 948 m2
Szobaszám: 2
Vh-004203. Pátkán, Székesfehérvártól mindössze 15 km-re, 948 m2-es zártkerti besorolású telken, 30m2 hasznos alapterületű + 30m...
13 500 000 HUF
225 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Türjei családi ház hirdetés (25929938)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 857 m2
Szobaszám: 2
Zala vármegyében, zöld övezeti részen hangulatos családi ház ELADÓ! Türje településen kínálok eladásra csendes, nyugodt körny...
16 500 000 HUF
189 655 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentpéterúri családi ház hirdetés (84524744)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1619 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szomszéd mentes családi ház várja új lakóját! Zala megyében tégla építésű családi ház garázzsal, melléképületekkel, átlagosná...
14 900 000 HUF
165 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érsekcsanádi családi ház hirdetés (23193844)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 579 m2
Szobaszám: 2
Bajától 10km-re Érsekcsanádon a Hunyadi János utcában eladó egy 579nm-es telek rajta egy bontandó ingatlannal. Telken belül ví...
6 500 000 HUF
108 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunafalvai családi ház hirdetés (99131473)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 930 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Dunafalván a falu központjában egy 88 nm-es családi házat. Az ingatlanban helyet kapott 3 szoba, zuhanykabino...
12 000 000 HUF
136 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunafalvai családi ház hirdetés (93978483)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 6067 m2
Szobaszám: 2
Eladó Dunafalván csendes utcában 80nm-es vegyes falazatú családi ház. Az ingatlanban helyet kapott két különálló szoba, fürdősz...
10 000 000 HUF
125 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (92777793)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 872 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Bács-Kiskun Vármegye Bácsalmás településen egy 75 m2-es családi házat 13. 500. 000 Ft irányáron. Az 1980-as ...
13 500 000 HUF
180 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bezerédi családi ház hirdetés (18938572)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 2278 m2
Szobaszám: 2
ÁRCSÖKKENÉS! ! ‼️Néhol ennyiért egy telket sem, itt egy családi házat, gyümölcsfákat, nagy területet, zavartalan nyugalmat - ...
12 900 000 HUF
172 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vámosmikolai családi ház hirdetés (79948386)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 1121 m2
Szobaszám: 3
Budapesttől egy órára, a Börzsönyben, Vámosmikolán kínálunk eladásra egy 78nm-es, 3 szobás, csendes, statikailag jó állapotú, f...
16 900 000 HUF
216 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szabadbattyáni családi ház hirdetés (53743469)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1073 m2
Szobaszám: 1
Vh-004396 Szabadbattyánban, Emmarózán 40m2 hasznos alapterületű, kétszintes présház+ pince épület 1073 m2-es telken eladó! Az...
14 900 000 HUF
372 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagybaracskai családi ház hirdetés (82179993)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 1227 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Nagybaracskán, Bajától mindössze 16 km-re! Csendes, nyugodt környezetre vágysz, mégis jó megközelítéssel? A...
20 000 000 HUF
153 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Berhidai családi ház hirdetés (44319336)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 1179 m2
Szobaszám: 3
Berhida csendes utcájában eladó 68 m²-es családi ház, amely ideális választás lehet kisebb családok vagy befektetők számára. ...
15 900 000 HUF
233 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Madarasi családi ház hirdetés (49334779)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 1493 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Bács-Kiskun Vármegye Madaras településen egy jó állapotú családi házat 8. 500. 000. Forint irányáron. Az ing...
8 500 000 HUF
80 952 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagybaracskai családi ház hirdetés (91184646)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2