Eladó ház 20 millióig (5204 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 20 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 5 204 db
Eladó Nagyecsedi családi ház hirdetés (79785399)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: 2009 m2
Szobaszám: 3
Eladóvá vált egy igazi családi otthon Nagyecsed szívében, mely 17 900 000 forintos irányáron keres gazdára. Ez a téglaépítésű h...
17 900 000 HUF
131 617 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisteleki családi ház hirdetés (94744575)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kisteleki mellett 1800m2-es területen található 100m2-es felújítandó (tanya) ház + 2400m2 földterület eladó. Kistelektől 2, 5k...
11 900 000 HUF
119 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Röszkei családi ház hirdetés (99297164)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Egy jópofa kis tanyát, hétvégi házat keres Röszke közelében? Ahol a világ zajától távol csak őzekkel, nyulakkal és fácánokkal t...
15 900 000 HUF
198 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (65239278)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: 486 m2
Szobaszám: 2
Szolnokon a kórház közelében 2 szobás ház 486 nm-es telken eladó! Az épület vegyes falazatú, fa tetőszerkezettel és cserép fedé...
16 900 000 HUF
402 380 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pusztadobosi családi ház hirdetés (77289774)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 4144 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Pusztadobos egyik csendes, nyugodt utcájában egy kb. : 1980-Ban épült családi ház. Az ingatlan kb. : 85 Nm, tartozik ho...
12 900 000 HUF
151 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Biri családi ház hirdetés (48498447)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 5620 m2
Szobaszám: 2
Biriben, a település központjához közel, mégis csendes és nyugodt környezetben található ez a 75 négyzetméter alapterületű inga...
20 000 000 HUF
266 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőszilasi családi ház hirdetés (94298966)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 626 m2
Szobaszám: + 3 fél
Eladásra kínálunk Mezőszilason, nyugodt utcában egy vegyes falazatú, cserépfedésű családi házat 626 nm-es, gondozott telken. Az...
14 400 000 HUF
205 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi házrész hirdetés (24273774)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 280 m2
Szobaszám: 2
Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! ! Eladó Csongrád-Csanád vármegyében, Szentesen, egy nagyon jó állapotú utcafronti házrés...
17 000 000 HUF
354 166 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaszekcsői családi ház hirdetés (12243738)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 321 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Dunaszekcsőn, nyugodt környezetben! Dunaszekcsőn, csendes, rendezett környéken eladó 110 nm-es, 3 szobás cs...
11 000 000 HUF
100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hercegszántói családi ház hirdetés (29249596)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 2754 m2
Szobaszám: 3
Eladó Hercegszántó-Budzsak területén egy 70 m2 alapterületű családi ház 2 754 m2-es telken. Az ingatlan tehermentes. Az épületb...
14 000 000 HUF
200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szikszói családi ház hirdetés (34539851)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 269 m2
Szobaszám: 3
Felújítandó családi ház eladó Szikszó csendes utcájában Szikszón, nyugodt környezetben kínálunk megvételre egy 48, 7 m²-es, fe...
6 800 000 HUF
141 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tótkomlósi családi ház hirdetés (97384324)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 1020 m2
Szobaszám: 2
Családi ház eladó tótkomlóson nagy kerttel! Tótkomlóson eladó egy szigetelt családi ház, amely ideális választás családoknak va...
17 500 000 HUF
213 414 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zsákai családi ház hirdetés (46542452)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 5866 m2
Szobaszám: 2
Eladó egy 70 m2-es családi ház hatalmas, megosztható telken Zsákán! Csendes, biztonságos környéken, jó szomszédokkal, Zsáka k...
9 900 000 HUF
141 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (79622765)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 990 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179127 hivatkozási számú miskolci családi ház. Az ela...
12 900 000 HUF
151 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Baksi családi ház hirdetés (62383222)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 566 m2
Szobaszám: 2
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó egy 65 nm-es ház Baks központjában! Az ingatlan két szobával, konyhával és ...
16 000 000 HUF
246 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (74979168)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 507 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csongrád központjában egy 55 nm-es belsőportás ház, amely ideális otthont v...
19 900 000 HUF
361 818 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi házrész hirdetés (33332643)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 280 m2
Szobaszám: 2
17 000 000 HUF
354 166 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (49336645)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 1
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Szentes egyik legnyugodtabb környékén egy kedves, 25 nm-es zártkerti ingatl...
4 999 999 HUF
199 999 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (73836334)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 1
4 999 999 HUF
199 999 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (79792465)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 507 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
19 900 000 HUF
361 818 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal