Eladó ház 40 millióig (13563 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 40 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 13 563 db
Eladó Tóalmási családi ház hirdetés (35188644)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: 329 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Tóalmás központjához és a Fő utcához közel, kisebb forgalmú helyen eladó egy 31 nm alapterületű, 2023-as építésű könnyűszerkeze...
25 500 000 HUF
822 580 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (85534159)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 982 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Jászfényszarun. a ház 110 nm-es, a telek 982 nm. 3 És fél szoba, külön konyha, fürdő WC-vel, a fűtés vegyes t...
27 900 000 HUF
253 636 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Sülysápi családi ház hirdetés (92724841)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 401 m2
Szobaszám: 3
Eladó panorámás családi ház Sülysáp központjában! Sülysáp frekventált, mégis csendes részén kínáljuk eladásra ezt a felújítan...
38 990 000 HUF
519 866 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tóalmási családi ház hirdetés (54277471)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 1067 m2
Szobaszám: 1
Tóalmás belterületi részén a központtól pár perces sétányira eladó teljeskörűen felújított családi ház. Az ingatlanba a víz, vi...
29 000 000 HUF
805 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sülysápi családi ház hirdetés (38424931)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: 858 m2
Szobaszám: 1
Sülysáp központjában kis ház, nagy lehetőség a piac tér KÖZELÉBEN! Sülysáp szívében, a Piac tértől pár perc sétára, eladó egy...
35 000 000 HUF
945 945 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (22494547)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1374 m2
Szobaszám: 2
Otthon, ahol a nyugalom és a hagyomány találkozik! Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Jászfényszaru csendes, barátságos környe...
39 900 000 HUF
443 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komádi családi ház hirdetés (17626787)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 523 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház Komádiban, üzleti lehetőséggel! Ez a komádi ingatlan igazán különleges választás, hiszen sarki telekre épül...
10 900 000 HUF
103 809 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmiklósi családi ház hirdetés (41364773)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 542 m2
Szobaszám: 3
Eladó felújítandó családi ház Kunszentmiklóson! Kunszentmiklós csendes, nyugodt részén eladó egy 110nm-es felújítandó családi ...
39 900 000 HUF
362 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csömödéri családi ház hirdetés (28776838)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 909 m2
Szobaszám: 4
Eladó felújított családi ház Csömödéren – tágas otthon akár több generáció számára is! Csömödéren kínálunk megvételre egy 96 ...
28 000 000 HUF
291 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sümegi családi ház hirdetés (39145973)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 262 m2
Szobaszám: 2
Sümegen, egy csendes átmenő forgalomtól mentes kis családi ház eladó! Az épület kő építésű 62 m2-es lakószinttel rendelkezik:...
22 800 000 HUF
367 741 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (44242583)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 1280 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Mélykút, azonnal birtokba vehető, 68 nm-es családi ház eladó. A vegyes falazatú ingatlanban található két szo...
7 490 000 HUF
110 147 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Teleki családi ház hirdetés (43328433)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 2711 m2
Szobaszám: 3
Felújítandó családi ház eladó a Balaton közelében, Telekiben Eladásra kínálok egy felújítandó családi házat Teleki csendes, ny...
19 000 000 HUF
146 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egyházaskeszői családi ház hirdetés (44936379)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 660 m2
Szobaszám: 2
Figyelmébe ajánljuk ezt a kivételes lehetőséget Veszprém vármegye szívében, Egyházaskesző településen. Az ingatlan, mely 69 n...
22 000 000 HUF
314 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (64884882)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 2
Eladó hangulatos, önálló családi ház Debrecen – Haláp térségében! Csak készpénzes vevőknek! Debrecen Haláp csendes, zöldövez...
12 900 000 HUF
368 571 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (36593982)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy modern kialakítású, szerkezetkész ikerház, amely tökéletes választás lehet azok számára, akik saját elképzeléseik sze...
31 750 000 HUF
244 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (14698737)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 3
33 750 000 HUF
281 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Cserkeszőlői családi ház hirdetés (31763852)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 3
Cserkeszőlőn, a híres gyógy- és strandfürdőtől mindössze 500 méterre, csendes, nyugodt, aszfaltos utcában kínálok megvételre eg...
32 000 000 HUF
355 555 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaszőlősi családi ház hirdetés (57794344)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 2384 m2
Szobaszám: 2
Tiszaszőlős Jász-Nagykun-Szolnok vármegye északkeleti részén, Tiszafüredtől 5 perc autóútra, Abádszalók irányában helyezkedik e...
18 900 000 HUF
171 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fehérvárcsurgói családi ház hirdetés (46797713)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 1263 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy felújítandó vegyes falazatú családi ház, amely Székesfehérvártól 15 perc autóútra található Fehérvárcsurgón. Az ingat...
29 990 000 HUF
322 473 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánosházai családi ház hirdetés (13763323)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 1034 m2
Szobaszám: 3
Jánosházán, kétszintes 97 nm családi ház eladó! Cellhaus Ingatlaniroda kínálja eladásra, Jánosházán található, 97 nm kétszinte...
35 000 000 HUF
360 824 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal