Eladó ház 40 millióig (13563 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 40 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 13 563 db
Eladó Dukai családi ház hirdetés (96726254)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 1475 m2
Szobaszám: 2
Dukában kétszobás, 84 nm felújítandó családi ház eladó! Cellhaus Ingatlaniroda kínálja eladásra, Dukában található 84 nm szerk...
19 000 000 HUF
226 190 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Garai családi ház hirdetés (47377722)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ár: 9. 500. 000 Ft. Eladó Bács-Kiskun megye Gara községének csendes utcájában egy 619 m2-es teleken épült 70 m2-es vegyes fala...
9 500 000 HUF
135 714 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Sokorópátkai családi ház hirdetés (47144778)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Bip Ingatlanközvetítő Iroda megvásárlásra kínál Sokorópátka gyönyörű, természetközeli részén, egy felújítandó, rengeteg lehetős...
26 000 000 HUF
282 608 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (32624143)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen - Biczó István kertben, a Monostorpályi út közelében, eladó egy 60 m2 es szerkezetkész családi ház, 850 m2 telken talá...
24 900 000 HUF
415 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ibrányi családi ház hirdetés (44162333)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Ibrányban! Eladásra kínálok Ibrány központi részén elhelyezkedő családi házat. Az ingatlan 1978-ban épült,...
32 000 000 HUF
405 063 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírmadai családi ház hirdetés (44342527)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Nyírmada város kedvelt, csendes utcájában egy részben felújított 140 m2 hasznos alapterületű családi ház eladó. Kényelmes, jól...
27 000 000 HUF
192 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisvárdai családi ház hirdetés (53817342)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kisvárda kedvelt részén, kitűnő agglomerációban lévő 1 nagy szobával, nappalival és konyhával rendelkező 60m2-es családi ház el...
19 000 000 HUF
316 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisvárdai családi ház hirdetés (77945925)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kisvárda belvárosi családi ház lakótelepi áron eladó! Két nagyobb szoba, amelyből az egyik akár ketté is osztható. Új lemeztető, esztétikus belső elrendezés.
32 000 000 HUF
372 093 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ibrányi családi ház hirdetés (75259524)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
✨ Eladó otthon Ibrány szívéhez közel! ✨ Ibrány csendes, nyugodt utcájában, a központhoz közel kínálunk megvételre egy hangulat...
18 500 000 HUF
308 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyrozvágyi családi ház hirdetés (45333747)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1354 m2
Szobaszám: 4
Csendes és barátságos környéken eladó családi ház Nagyrozvágyon. Ideális választás lehet azok számára, akik szeretnének egy tág...
23 460 000 HUF
195 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (73537713)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 2
Eladó sorházi lakás kertkapcsolattal Szeged-Szőreg külterületén, Újszentiván határában Szeged-Szőreg külterületén, Újszentiván...
29 000 000 HUF
362 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pándi családi ház hirdetés (89253399)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 2080 m2
Szobaszám: 2
Eladó önálló családi ház nagy telekkel PÁNDON! Eladásra kínálunk Pándon egy 60 m2 hasznos alapterületű önálló családi házat, ...
22 900 000 HUF
381 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nemesnádudvari családi ház hirdetés (74854319)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1148 m2
Szobaszám: 5
Nemesnádudvar központjában eladó egy 150 nm-es azonnal költözhető, tehermentes, 4 és fél szobás kétszintes, hőszigetelt, klimat...
39 990 000 HUF
266 600 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Salgótarjáni családi ház hirdetés (63623773)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Vállalkozóknak is. Salgótarjánban a Rákóczi úton, jól megközelíthető helyen, eladásra kínálok egy összkomfortos, 84 nm-es, eg...
24 000 000 HUF
285 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lábatlani családi ház hirdetés (37447953)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 414 m2
Szobaszám: 2
Eladó pince Lábatlanon! Lábatlanon, a Kamberek területén eladásra kínálok egy 414 nm-es, dupla telken elhelyezkedő, 80 nm-es ...
18 900 000 HUF
236 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyergesújfalui családi ház hirdetés (31344428)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: 353 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálok Nyergesújfalun egy kétszintes, vegyes szerkezetű, 3 szobás családi házat, amely kiváló lehetőséget nyújt akár ...
38 000 000 HUF
342 342 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyergesújfalui családi ház hirdetés (38884445)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: 6875 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Nyergesújfalu csendes részén, a Hosszú dűlőben egy kiváló adottságokkal rendelkező hétvégi ingatlant. a 6875 n...
16 999 999 HUF
499 999 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Máriahalomi családi ház hirdetés (73535924)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 455 m2
Szobaszám: 3
Felújítandó parasztház Máriahalom szívében! Máriahalom központi főutcáján kínálunk megvételre egy 1878-ban épült, karakteres ...
23 480 000 HUF
195 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Oszkói családi ház hirdetés (74323479)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 3021 m2
Szobaszám: 2
Oszkó község Vas vármegyében, a Hegyhát lankái között húzódik. Itt keresi új gazdáját egy jelenleg 61 nm-es ház, aminek lakóte...
10 000 000 HUF
163 934 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szabadszállási családi ház hirdetés (52264912)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 947 m2
Szobaszám: 3
Szabadszállás központjában lehetőség, nem csak egy ház! Szabadszállás szívében eladó egy 90 m²-es, felújítandó családi ház, a...
15 900 000 HUF
176 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal