Eladó ház (58679 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 58 679 db
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (83444982)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 475 m2
Szobaszám: 2
Eladó 50 m²-es családi ház Szeged- KiskundorozsmánSzeged Kiskundorozsma városrészében, jó elhelyezkedéssel eladó egy 50 m²-es c...
28 590 000 HUF
571 800 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi családi ház hirdetés (84349383)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 480 m2
Szobaszám: 2
Eladó telepített mobilház Veszprém Csatárhegy Veszprém Csatárhegy kedvelt, csendes részén kínálok megvételre egy különleges ha...
31 900 000 HUF
638 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Alsóörsi családi ház hirdetés (57434253)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 994 m2
Szobaszám: 3
Építkezők, befektetők figyelem kivételes lehetőség Alsóörsön! Eladó egy 996 m²-es, tágas telek Alsóörs csendes, nyugodt körny...
93 900 000 HUF
1 173 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Papkeszi családi ház hirdetés (74193544)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1344 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház Papkeszin csendes, nyugodt környezetben Papkeszin kínálunk megvételre egy 85 nm-es, felújított családi házat...
68 900 000 HUF
810 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni családi ház hirdetés (44328254)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 361 m2
Szobaszám: 5
Tágas terek, hangulatos fedett terasz és igényes otthon Családi ház eladó Sopron egyik kedvelt, családi házas övezetében kínál...
145 000 000 HUF
966 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nágocsi családi ház hirdetés (29349924)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 17261 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Nágocson eladó egy kiváló állapotú, téglaépítésű családi ház, amelyhez kiemelkedő mezőgazdasági adottságokkal rendelkező, össze...
72 300 000 HUF
425 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pomázi családi ház hirdetés (33528734)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 413 m2
Szobaszám: 5
Eladó 140 nm alapterületű könnyűszerkezetes önálló csaladiház POMÁZON! Az alsó szinten tágas nappali, ebédlő, amerikai konyha...
144 900 000 HUF
1 035 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (53974397)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 697 m2
Szobaszám: 5+ 2 fél
Hajdúböszörmény csendes részén 1986-ban épült, 2016-ban teljes körűen felújított, K-NY-i tájolású, körbenapozott, téglaépítésű ...
149 000 000 HUF
596 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Polgári ikerház hirdetés (32877554)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 197 m2
Telekterület: 922 m2
Szobaszám: 2+ 3 fél
Polgáron 1998-ban épült, belső kétszintes, nappali+1+3 fél szobás, 197 nm-es, duplakomfortos, téglaépítésű ikerház eladó. K-NY-...
59 000 000 HUF
299 492 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyűrűsi családi ház hirdetés (89723353)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 3878 m2
Szobaszám: 4
Olcsó ház nagy telekkel Gyűrűsön - alakítsd saját elképzelésed szerint! Vidéki nyugalom és az új élet lehetősége egyben! Ha egy...
16 000 000 HUF
179 775 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi ikerház hirdetés (89433675)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 246 m2
Telekterület: 560 m2
Szobaszám: 5
XXII. Ker. Budafok csendes utcájában eladó egy, 2000-ben, b30 -as téglából épült, családi ház (ikerház). Amely két emeletre épü...
149 900 000 HUF
609 349 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hernádi családi ház hirdetés (72469277)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 1438 m2
Szobaszám: 5
Hernádon, Budapest határától mindössze 30 km-re eladó egy 134 m²-es, kétszintes családi ház 1438 m²-es telken! Megvételre kínál...
89 000 000 HUF
706 349 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői családi ház hirdetés (44933676)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 1012 m2
Szobaszám: 1
Üllőn eladó 1o12 nm telekkel rendelkező 55 nm alapterületű családi ház. Az épület jelenlegi lakótere 35 nm, mely a meglévő hely...
42 900 000 HUF
1 225 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési házrész hirdetés (83718792)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 315 m2
Szobaszám: 3
Vecsésen kínálok megvételre egy tégla építésű házrészt 315 nm saját kertel. Az ingatlan 1990-ben épült beton alapon tégla falaz...
71 500 000 HUF
831 395 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi családi ház hirdetés (15344295)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 1574 m2
Szobaszám: 3
Dabas csendes utcájában kínálok megvételre egy 30 nm alapterületű tetőtér beépítéses kis házat 1500 nm -es telekkelA tetőtérrel...
29 990 000 HUF
624 791 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (34764437)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1075 m2
Szobaszám: 3
Vecsés csendes, rendezett részén eladó családi ház nagy telekkelVecsés nyugodt, rendezett környékén kínálok megvételre egy 95 m...
80 000 000 HUF
842 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (71834973)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 530 m2
Szobaszám: 5
Gyál frekventált részén kínálom megvételre ezt a 180 nm lakótérrel rendelkező családi házat, 530 nm-es telekkel. Az ingatlan a ...
103 500 000 HUF
575 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (83524635)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 61000 m2
Szobaszám: 3
Megvételre kínálok egy 6. 1 Hektáros 112 m2-es tégla családi ház és tárolásra állattartásra alkalmas tégla gazdasági épülettel!...
85 000 000 HUF
758 928 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (71265789)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 551 m2
Szobaszám: 7
Vecsésen, vasútállomás, üzletek, intézmények közelében mégis csendes, nyugodt, egyirányú utcában eladó egykét generációnak is a...
87 000 000 HUF
725 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dánszentmiklósi ikerház hirdetés (49338321)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
Prémium minőségű új építésű ikerház felek Dánszentmiklós legújabb LAKÓPARKJÁBANMegbízható kivitelezőtől Várható átadás: 2026. S...
65 000 000 HUF
915 492 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal