Eladó ház (58688 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 58 688 db
Eladó Budapest XVII. kerületi ikerház hirdetés (97374874)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 4
Eladó Rákoscsabán, egy 160 nm-es három szintes, dupla konfortos ikerházfél. Az ingatlan 2001-ben épült, most teljes átépítés al...
89 900 000 HUF
561 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi ikerház hirdetés (44435934)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 149 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladó II/a ker. Széphalom városrészen 149nm Nappali +3 szobás luxus ikerház 550nm kertrésszel. Panorámás otthon - Magas műsza...
299 500 000 HUF
2 010 067 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest II. kerületi ikerház hirdetés (77415924)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 149 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
314 000 000 HUF
2 107 382 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi ikerház hirdetés (44342776)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 149 m2
Telekterület: 539 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladó II/a ker. Máriaremetén 149nm Nappali +3 szobás luxus ikerház 539nm kertrésszel. Panorámás otthon - Magas műszaki tartal...
328 000 000 HUF
2 201 342 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi egyéb ház hirdetés (56123899)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 60 nm-es polgári lakás a Lónyay utcában – Airbnb-re is ideális! Budapest belvárosában, a Lónyay utcában kínálok eladásr...
94 900 000 HUF
1 581 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi ikerház hirdetés (45393342)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 149 m2
Telekterület: 539 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
314 000 000 HUF
2 107 382 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (49317441)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 391 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Panorámás luxus TÁBORHEGYEN Megvételre kínálok III. kerületben, táborhegyen, csendes utcában új építésű ikerház felet, dupla g...
369 900 000 HUF
1 946 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tihanyi családi ház hirdetés (99343764)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1245 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Tihany - Cser hegyen, a komp felett eladó egy kiváló fekvésű ingatlan gyönyörű panorámával a Balatonra. A telek 1275nm-es, gy...
98 000 000 HUF
2 450 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Solymári ikerház hirdetés (13332576)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 292 m2
Telekterület: 972 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladó Solymáron 292nm 4+1 szobás ikerház 972nm telekkel. A ház egy 6 lakásos lakóparkban található, ez az utolsó épület, ezér...
227 900 000 HUF
780 479 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (32346433)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 161 m2
Telekterület: 1338 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Eladó II/a Remetekertvárosban 161 nm 5+1 szobás családiház, 1338 nm telekkel. Az épület a rengeteg nagyméretű nyílászáró álta...
320 000 000 HUF
1 987 577 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (34637397)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 154 m2
Telekterület: 365 m2
Szobaszám: 4
Röviden: a ház nettó lakótere 154 m2, 4 szoba, 2 szint, dupla komfort. A melléképületek 52 m2 garázs, 20 m2 iroda, 19 m2 tárol...
170 000 000 HUF
1 103 896 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (21445784)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 164 m2
Szobaszám: 4
1-Es lakás: 100 m2 nettó lakótér, Nappali+3 hálószoba, duplakomforttal és 164 m2 kertkapcsolattal.  1 Db kényelmes teremgarázs...
275 000 000 HUF
2 750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (39932944)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 219 m2
Telekterület: 339 m2
Szobaszám: 5
British School sétatávolságában, Remetehegy méltán népszerű, csendes, könnyen megközelíthető telkén valósítjuk, meg legújabb 2 ...
551 980 000 HUF
2 520 456 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (79964975)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 205 m2
Telekterület: 296 m2
Szobaszám: 5
517 192 000 HUF
2 522 887 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi ikerház hirdetés (34334725)